انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 1363)
جمعه 12/9/1389 - 19:36 -0 تشکر 257573
پیشرفت ایران نسبت به قبل از انقلاب در مقایسه با دیگر کشور ها

در صورت امکان چند کشور را که در سالهای پیروزی انقلاب، از نظر اقتصادی، علمی و ... با ایران هم تراز بودند مثال بزنید و بفرمایید در حال حال حاضر چه تعداد از این کشورها از ایران جلو افتاده اند و چه تعداد عقب تر مانده اند. به نظر می رسد این مقایسه (البته با در نظر گرفتن شرایط و امکانات و مشکلات هر کشور در طی این سی سال) معیاری برای پیشرفت مطلوب یا نامطلوب جمهوری اسلامی ایران باشد.

با تشکر

حامد نجفيان
شنبه 20/9/1389 - 12:58 - 0 تشکر 260767

ایران بخاطر جنگ خارجی و جنگ سیاسی داخلی عقب افتاده

جمعه 26/9/1389 - 15:47 - 0 تشکر 263371

البته با دفاع مقدس موافقم اما جنگ سیاسی یعنی چه شاید اختلاف سلایقی باشد و افرادی که در سال گذشته تمکین به رای ملت نکردند اما جنگ سیاسی معنی دیگری دارد که این فتنه اخیر هم معلوم شد که دستهای خارجی در آن دخیل هستند.اما هیچ دو کشوری را شما نمیتوانید پیدا کنید که شرایط مساوی داشته باشند مخصوصا با ایران.

يا علي گفتيم و عشق آغاز شد

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی