انجمن ها > انجمن امور تربیتی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
امور تربیتی (بازدید: 1047)
چهارشنبه 10/9/1389 - 21:44 -0 تشکر 256384
آموزش غیر مستقیم

.  

امام علی (ع ) : هیچ میراثی ارزشمند تر از ادب نیست .  

رفتارهای جزئی ، پنهان وغیر مستقیم که به شکل پیش پا افتاده و غالبا نا خود آگاه از والدین و مربیان سر میزند به مراتب قویتر و موثرتر از رفتارهایی است که هوشیارانه و برای الگودهی به فرزندان خود به نمایش می گذاریم . در سنین پایین رشد ، اغلب خلقیات و خصوصیات اطرافیان به مثابه رایحه ای در فضای خانه قابل پخش و استشمام است . بنا براین تربیت فرزند بیش از اینکه ناشی از انتقال پیام های مستقیم و ارادی والدین باشد معطوف به آثار نامرئی و ناهشیار رفتار آنها در محیط خانواده است .    

شنبه 13/9/1389 - 16:38 - 0 تشکر 257859

نکته ای که در بالا مطرح شده است بسیار اهمیت دارد، امیدوارم بزرگترها بیشتر به این مسئله توجه داشته باشند..

یا حق

التماس دعا

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی