سينما و تلویزیون (بازدید: 286)
سه شنبه 9/9/1389 - 20:0 -0 تشکر 256007
شاخص ترین فیلم مسعود كیمیایی

 

 

فیلم نیوز: كارن همایون‌فر با اشاره به ساخت موسیقی آخرین فیلم‌های ابراهیم حاتمی‌كیا و مسعود كیمیایی گفت: "جرم" یكی از شاخص‌ترین فیلم‌های مسعود كیمیایی است.

كارن همایون‌فر با اشاره به فعالیت‌های اخیرش گفت: مشغول انجام كارهای نهایی موسیقی فیلم سینمایی "مرگ كسب و كار من است" (امیر ثقفی) هستم و موسیقی فیلم "جرم"(مسعود كیمیایی) نیز در مرحله اتود است.
وی ادامه داد: قرار است با پایان تدوین فیلم سینمایی "بانوی شهر ما"، موسیقی این فیلم را نیز بسازم.
همایونفر با اشاره به موسیقی فیلم "جرم"، گفت: نمی‌توان پیش از تمام شدن یك فیلم، درباره كیفیت‌اش نظر داد ولی به نظر من كه بر اساس نسخه صدای سرصحنه فیلم موسیقی آن را می‌سازم، "جرم" یكی از شاخص‌ترین فیلم‌های مسعود كیمیایی است كه از امتیازات ویژه‌ای برخوردار است ضمن آن كه در نسخه دیگر این فیلم با دوبله صداهای آشنا همراه است.
وی افزود: هنوز موسیقی این فیلم آماده نشده است، ولی آقای كیمیایی نمونه اولیه كار موسیقی را دوست داشتند و بخش‌هایی از كار را كه گوش دادند، گفتند كه بعد از سال‌ها، موسیقی شنیده‌اند.

راز یک زندگی زیبا این است

که امروز با خدا گام برداری

و برای فردا به او اعتماد داشته باشی.....

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی