سينما و تلویزیون (بازدید: 578)
يکشنبه 7/9/1389 - 17:48 -0 تشکر 255169
ایرانیوم

 

بنابر گزارش «سوره سینما»، صندوق كلاریون تولیدكننده مستند جهاد سوم، در حال تولید یك مستند جدیدی است كه ایران را "تهدید هسته‌ای " معرفی كرده است.
در سایت این مستند ادعا شده است: از شروع انقلاب اسلامی در سال 1979 ایران دشمنی تمام‎عیاری را برای غرب به نمایش گذاشته و با ایدئولوژی افراطی خود بیشتر از 30 سال است كه جهان را تهدید می‌كند ما معتقدیم كه این مستند مهمترین و به موقع‌ترین فیلمی است كه ما می‌توانیم درحال حاضر بسازیم.
تهیه كنندگان این مستند ادعا كرده اند: فیلم 45 دقیقه‌ای ما اصول انقلاب را توضیح می‌دهد و به صورت تصویری دشمنی و خشونت ابراز شده توسط رهبران ایران را به نمایش می‌گذارد، فیلم به طور مستند نیات سوء رفتاری رژیم نسبت به شهروندان را به ترتیب تاریخی شرح خواهد داد و استفاده رژیم از ترور در خارج برای تحمیل كردن ضربات مرگبار نسبت به دشمنان خودساخته را به تصویر می‌كشد.
در این مستند كه دقیقاً با هدف ایران‎هراسی تهیه شده، ادعا شده است: اكنون 30 سال از شروع انقلاب ایران می‌گذرد و ایران در آستانه هسته‌ای شدن می‌باشد، بر اساس بعضی تخمین‌ها، ایران كمتر از یك سال دیگر تا تولید یك سلاح هسته‌ای فاصله دارد و شاید هم كمتر، ایران به طور نامتناقض سعی در پنهان كردن نیات و پیشرفتش در برنامه هسته‌ای‌ خود دارد و یك بازی محتاطانه و در عین حال تهاجمی و زیركانه را به صورت دیپلماسی فریبنده در دستور كار قرار داده است.

در پایان این مستند ادعا شده است: با مداركی كه پشت ایدئولوژی اسلامی رهبران ایران است، "ایرانیوم " سناریوهایی را كه ممكن است در صورت هسته‌ای شدن این كشور تندرو با آن مواجه شویم به تصویر می‌كشد و توضیح می‌دهد.
در این مستند با افرادی همچون "آر. جیمز وولسی "(R. James Woolsey) رئیس سابق سازمان اطلاعات مركزی(CIA، "الیوت انجل " (Eliot Engel) نماینده دموكرات در كنگره، "پرفسور برنارد لوئیس " (Bernard Lewis) از دانشگاه پرینستون، "سناتور جان كیل " (Jon Kyl) نماینده جمهوری‌خواهان از آریزونا، "محسن سازگارا " (Moshen Sazegara) ضدانقلاب فراری به خارج از كشور مصاحبه شده است.

(البته این اولین فییلمشون بر علیه ایران نیست و آخری هم نخواهد بود متاسفانه هر روز با همه ابزاری كه دارن بر علیه منافع ایران كارشكنی میكنن اما نمیدونن كه همیشه حق پیروزه)

گاهي به آسمان خيالم عبور کن

شعر مرا نيم نگاهي مرور کن

دل مرده ام،قبول . . .!

تو اما مسيحا باش،

يک جمعه هم زيارت اهل قبور کن.

يکشنبه 7/9/1389 - 18:21 - 0 تشکر 255186

ایرونیوم وایرونی باقی میمونوم
خوب بود کا(مطلب جالبی بود)
به مباحث ماهم سری بزن ونظرت بگو ...

يکشنبه 7/9/1389 - 19:46 - 0 تشکر 255277

تكراری بود قبلا ثبت شده بود

راز یک زندگی زیبا این است

که امروز با خدا گام برداری

و برای فردا به او اعتماد داشته باشی.....

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی