سينما و تلویزیون (بازدید: 234)
يکشنبه 7/9/1389 - 15:52 -0 تشکر 255114
اخراج بایرام از اخراجی ها

اخراج بایرام از اخراجی ها!با اعلام جدیدترین بازیگران اخراجی ها در دو فهرست مجزا و نبودن نام اکبر عبدی در این اسامی گمانه زنی ها درباره پایان همکاری این بازیگر موفق با مجموعه فیلمهای اخراجی ها به گوش می رسد.

آخرین فهرست بازیگران این فیلم تا پایان این هفته اعلام می شود. در جدیدترین خبر در بخش اخبار برنامه هفت اعلام شد احتمال عدم توافق ده نمکی با عبدی بالاست و مسئولین پروژه اعلام کردند در صورت عدم توافق با عبدی چندین ستاره را برای جایگزینی او زیر نظر دارند.
باید دید آیا مسعود ده نمکی حاضر می شود ستاره دو قسمت قبلی اخراجی ها را کنار بگزارد و فیلمش را بدون بایرام بسازد؟


پیش از این و در زمان پیش تولید اخراجی های 2 هم گروه تولید به سختی و با رقم بالایی با عبدی به توافق رسیدند. شایعات مختلفی از دلایل این عدم توافق به گوش می رسد بعضی اخبار بیماری چند ماه پیش عبدی را دلیل عدم حضورش در این فیلم اعلام می کنند. اما خبرهای تایید نشده ای از درخواست اکبر عبدی برای اختصاص درصدی از فروش فیلم به عنوان دستمزد و مخالفت تهیه کنندگان فیلم حکایت دارد.

باید دید آیا مسعود ده نمکی حاضر می شود ستاره دو قسمت قبلی اخراجی ها را کنار بگزارد و فیلمش را بدون بایرام بسازد؟

منبع : http://www.sange-saboor.com/forum264.html

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی