سينما و تلویزیون (بازدید: 215)
شنبه 6/9/1389 - 9:25 -0 تشکر 254570
سینمای كودک با خانواده‌ها معنا پیدا می‌كند

«محمدابراهیم معیری» گفت: به اعتقاد من در حال حاضر سینمای كودك با خانواده ها معنا پیدا می‌كند به دلیل این كه یك كودك به تنهایی نمی‌تواند به سالن سینما بیاید و این سینمای خانواده است كه باید به آن شكل داده شود و در واقع بخشی از این سینما، سینمای كودك و نوجوان است.به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، «كتونی سفید» فیلمی است كه در طبقه‌بندی ژانر‌ها جزو سینمای كودك و نوجوان به حساب می‌آید و «محمد ابراهیم معیری» ساخت فیلم برای كودكان و نوجوانان را علاوه بر دغدغه نوعی وظیفه آموزشی نیز برای خود می‌داند، فیلمی كه ضمن رعایت قوانین فیلمسازی با دست‌مایه قرار دادن فوتبال به عنوان پیرنگ اصلی داستان قطعا می تواند كودكان و نوجوانان زیادی را به سینماها‌ بكشاند اما به این شرط كه فیلم اكران مناسبی داشته باشد.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی