سينما و تلویزیون (بازدید: 417)
پنج شنبه 4/9/1389 - 22:54 -0 تشکر 254344
پاسخ برنامه هفت به امیر حسین شریفی

احسان ظلی پور مدیر برنامه ریزی و هماهنگی برنامه هفت این جوابیه را در پاسخ به اظهارات امیرحسین شریفی در اختیار رسانه‌ها قرار داد:

در پی انتشار صحبت های امیر حسین شریفی تهیه کننده سینما در خصوص برنامه هفت و از آنجا که نام اینجانب در این نامه ذکر شده بود لازم می دانم نکاتی را جهت تنویر افکار عمومی بیان کنم.

در برنامه هفت مورخ 21 آبان ماه که آقایان سید ضیا هاشمی و منوچهر شاهسواری میهمان برنامه بودند آقای مرتضی شایسته به عنوان میهمان تلفنی برنامه روی خط حاضر شد و نکاتی را درباره جلسه اول تهیه کنندگان بیان کرد. بعد از گذشت 15 دقیقه از پایان این برنامه امیر حسین شریفی طی تماس تلفنی درخواست کرد روی خط حاضر شود اما طبیعتا در پایان برنامه امکان برقراری ارتباط تلفنی خواسته ای غیر منطقی است! در طول هفته آقای شریفی چندین بار تماس گرفت و اصرارداشت در برنامه حضور پیدا کند اما از آنجا که برنامه هفت در چارچوب خاصی میهمانان خود را دعوت می کند و در بحث تهیه کنندگان هم اساسا از تهیه کنندگان فعال صنوف دعوت به عمل می آورد امکان مصاحبه زنده یا تصویری با ایشان فراهم نشد.

در برنامه این هفته هفت مورخ 29 آبان هم در بحث آقای جوزانی و جیرانی دوباره آقای شریفی تماس گرفت و خواهان حضور تلفنی در بحث تهیه کنندگان شد. اما به این دلیل که ایشان اواخر برنامه تماس گرفتند و آقای محمد مهدی عسگرپور و علی معلم روی خط حاضر بودند به دلیل کمبود وقت امکان برقراری تماس مهیا نشد. آقای امیر حسین شریفی هم عنوان کرد: اگر امکان برقرای تماس وجود ندارد از قول او به عنوان سخنگو این نکته را به فریدون جیرانی یاد آوری کنم «که ایشان نماینده تشکل انجمن تهیه کنندگان مستقل نیست و این صنف هم خواهان اتحاد تهیه کنندگان اما با شرایطی خاص است.» (نقل به مضمون)

این دقیقا همان جمله ای بود که آقای جیرانی در اواخر بحث تهیه کنندگان از قول امیر حسین شریفی به عنوان سخنگوی این صنف بیان کرد. جالب اینجاست که ایشان تا پایان برنامه هیچ اعتراضی به این نقل قول نکرد اما فردای آن روز در نامه ای سرگشاده همه این اتفاقات را تکذیب کرد.

اینکه اعضای فعال و اصلی انجمن تهیه کنندگان مستقل چه واکنشی نسبت به نقل قول سخنگوی خود داشتند، بر ما هم پوشیده است اما احتمالا اظهارنظر شتابزده ایشان از سوی اعضای صنف خود واکنش هایی را به همراه داشته كه آقای شریفی را وادار به نوشتن نامه ای سرگشاده و تكذیب حرفهای خود کرده است.                                                                     منبع:کافه سینما

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی