انجمن ها > انجمن عمومی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
عمومی (بازدید: 411)
جمعه 28/8/1389 - 16:40 -0 تشکر 252229
خدا...

خدا
چه زیباست عشق
وقتى گل عشق در جان عاشق جوانه می زند، اطمینان نیز در قلبش شکل مى گیرد و اعتماد در وجود او رشد مى یابد و تا بدان سان می رسد که معشوق را از جان شیرین خود  عزیزتر می دارد. و عاشق دیگر در باغ قلبش جز گل عشق یار نمی روید و جز با شبنم اشک فراق آن را آبیاری نمی کند. بر تمام شاخه های قلب عاشق نمی روید مگر برگ های محبت و گلهای مهر معشوق و در کوچه پس کوچه های جان او عطری استشمام نمی شود جز عطر شاهد.
وه چه حس خوبى است عاشقی و چه زیباست عشق!

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی