انجمن ها > انجمن خراسان > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
خراسان (بازدید: 619)
دوشنبه 24/8/1389 - 16:16 -0 تشکر 251136
یک خاطره جالب از راننده‌ زن

امروز میدون شهدا بودم. میخواستم برم حرم. به محض اینکه به ایستگاه رسیدم خوشبختانه یک اتوبوس که روی اون نوشته بود حرم مطهر هم از راه رسید. بنابراین بدون معطلی سوار شدم. داشتم سوار می شدم پله آخر رو که رفتم بالا؛ دیدم یعنی شنیدم که یکی سلام کرد.... صدای مرد نبود. سمت چپ و راستم رو ورانداز کردم پیدایش نکردم بالا و پایین هم که طبیعتاً  نبود! دست آخر فهمیدم یک خانمی حدوداً 40 ساله یا به عبارتی 16 سال و چند ماهه! پشت رل اتوبوس نشسته و به هر مسافری که سوار اتوبوس می‌شه سلام می‌کنه. اومدم که رو صندلی بشینم تازه فهمیدم که یادم رفته جواب سلامشو بدم! ... مردم رهگذر هم وقتی راننده اتوبوس رو میدیدند تعجب می کردند یا لبخند می‌زدند. یک مسافر دیگه هم که با من سوار اتوبوس شده بود در تمام مدت به راننده نگاه می کرد و سعی می کرد جلو خنده اش رو بگیره. بگذریم از یک بار که نتونست خودشو کنترل کنه و زد زیر خنده...  میخواستم به اون آقاهه! که داره می‌خنده بگم که: " آقا داری به چی می‌خندی؟ چیش خنده داره؟" که راننده اتوبوس یعنی همون خانمه! صداشو بلند کرد و گفت:"خانمای گلم کسی پیاده می‌شه؟" خودم هم خنده‌ام گرفته بود... خانمهای اتوبوس هم که تا پشت صندلی ردیف دوم آقایان پیشروی کرده بودند جواب دادند آره یک نفر پیاده میشه! خلاصه فضای اتوبوس خیلی زنانه شده بود راننده با خانمها صحبت می کرد و خانمها با راننده و ما هم این وسط مونده بودیم چکار کنیم و دعا می کردیم زود برسیم حرم.
جونتون بی بلا بدون هیچگونه آسیبی به حرم رسیدیم.
راستی! داشتم فکر می کردم درسته که اکثر خطوط، خصوصی  شدن و بجای 50 تومن باید صد تومن بدی ولی در عوض میتونی تو اتوبوس بخندی یا خنده دیگران رو تماشا کنی و به سلام راننده جواب بدی! و فحشهای رکیک راننده های مرد به راننده‌های دیگه رو نشنوی. چی از این بهتر!

سه شنبه 25/8/1389 - 8:38 - 0 تشکر 251272

سلام
اگه مردم هم یه كم جنبشون رو بالا ببرن خیلی خوب میشه

گاهي به آسمان خيالم عبور کن

شعر مرا نيم نگاهي مرور کن

دل مرده ام،قبول . . .!

تو اما مسيحا باش،

يک جمعه هم زيارت اهل قبور کن.

سه شنبه 25/8/1389 - 23:0 - 0 تشکر 251602

بله
اگر این موارد زیاد بشه دیگه عجیب نخواهد بود..

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی