سينما و تلویزیون (بازدید: 404)
شنبه 22/8/1389 - 2:38 -0 تشکر 250342
مختارنامه...روایت الان ماست

سریال مختارنامه با آن همه تشریفات درحال پخش است. درابتدای هفته های پخش بدلیل کنجکاوی و ارادت به خاندان اهل بیت تماشاگران بدنبال سهم دل خود از انتقام مختار بودند . اما بعد از هفته ها و پخش قسمت های دیگر کم کم به این واقعیت رسیدند که زمان حال چه شباهت هایی با آن زمان دارد.

بدون شک شما هم به این نتیجه رسیده اید. جدای اینکه در پی دیدن لحظه های انتقام قاتلین اباعبدالله هستید در گوشه و کنار سریال از شخصیتهای موجود درآن در دنیای اکنون خودتان کم ندیده اید. آنهایی که نماز اول وقت را ثواب میدانند و در پنهان چه کارها که نمیکنند.

مختارنامه غبار ندیدن هارا از چشمهای واقع بین ما کم کم میزداید و چهره واقعی اطرافیان را به ما نشان میدهد. بدانیم هنوز هم اباعبدالله تنهاست و برای کلفت تر نشدن گردن ریاکاران نباید منتظر امام زمان بود. باید همواره درحال جهاد بود. این جنگ از آن جنگ سخت تر خواهد بود.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی