انجمن ها > انجمن امور تربیتی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
امور تربیتی (بازدید: 569)
جمعه 14/8/1389 - 21:55 -0 تشکر 248101
برکت تربیت دینی

اگر کودک ما تربیت دینی یابد ، برکاتش به خود او و دیگران خواهد رسید ، کودکی که با خدا آشناست ، هیچگاه احساس پوچی نمی کند و در جای جای زندگی اش تکیه گاه محکمی خواهد داشت و با همین تکیه گاه در برابر مشکلات استقامت می کند .                                                                                    به نظر شما عزیزان از دیگر برکات تربیت دینی چیست ؟     

پنج شنبه 20/8/1389 - 23:10 - 0 تشکر 250128

بر کت تربیت دینی کودک ، به والدین نیز میرسد . کودک تربیت شده دینی ، با والدین خود خوب رفتار میکند ، زیرا با قرآ ن آشناست و قرآن می فرماید : به پدر و مادرت اف نگو . او با روایات معصومان آشنا میشود که می فرمایند : نیکی به پدر و مادر واجب است حتی اگر مشرک باشند . تربیت یافته دینی ، ارزشها و اهدافی که در زندگی برای خود تعریف می کند پوچ و بی محتوا نیست .

امید خود را در برابر شکستها و مشکلات از دست نمی دهد .

جمعه 12/9/1389 - 1:20 - 0 تشکر 257323

کاملا صحیحه
در صورتیکه تربیت دینی صحیح صورت بگیره ، یکی از مهمترین دستاورداش اینه که در مواجهه با مسائل غیر دینی موجود در جامعه واکسینه اس
خوب این با توجه به تبلیغات مسموم غرب و وجود فریب خوردگان داخلی واقعا اهمیت داره

دوشنبه 15/9/1389 - 23:24 - 0 تشکر 258945

برای آشنایی بیشتر با تربیت دینی بنده جسارتا سلسله سخنرانی های استاد پناهیان رو در مورد تربیت دینی پیشنهاد می کنم

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی