تجارت و بازرگاني (بازدید: 1296)
چهارشنبه 26/10/1386 - 11:13 -0 تشکر 24807
آیا کسی از این سایت های درامدی پولی دریافت کرده؟

آیا کسی از این سایت های درامدی پولی دریافت کرده؟ و تو ایران هم کاربرد داره؟

چهارشنبه 26/10/1386 - 13:53 - 0 تشکر 24857

بیشتر این سایت هایی که می نویسند کسب "درآمد اینترنتی معتبر" سرکاری هست . خودم تو یکی از این سایت ها عضو بودم چه قدر وقتم را از دست دادم و براشون تبلیغ کردم آخر کار هم هر وقت می خواهم برم تو اون سایت باز نمیشه!

مجتبي

هرچه از دوست رسد نيکوست

چهارشنبه 26/10/1386 - 15:30 - 0 تشکر 24891

به لیل ناشناخته بودن و عدم اطمینان تا به حال اقدامی در این باره انجام نداده ام.

چهارشنبه 26/10/1386 - 20:59 - 0 تشکر 24977

از من میشنوید اصلا" دنبال این چیزا نرید , من که به اندازه کافی ضرر کردم ...

پنج شنبه 27/10/1386 - 1:43 - 0 تشکر 25027

به نام دوست

بحث سایت های درآمدزا که اکثرآ از راه تبلیغ و کلیک کردن بر آگهی ها درآمد زایی دارن بحث درستیه اما به چند دلیل در کشور ما قابل انجام نیست :

 • اول اینکه هنوز در کشور ما تبلیغ گرفتن از چنین راهی یعنی بصورت دیجیتالی و بازاریابی اینترنتی و در مجموع تجارت الکترونیک چندان باب نشده است.چرا که هنوز زیرساخت های چنین کارهایی هم آماده نیست.
 • دوم اینکه اکثر این سایت ها وعده می دهند که پول شما رو به یه حساب مثلا در دوبی واریز می کنیم که اگر هم چنین قصدی داشته باشند افتتاح حساب در آن جا کار ساده ای نیست
 • سوم اینکه وقتی امری بصورت عادی نشده باشه و فرهنگش ایجاد نشده باشه تقلب در اون زیاد میشه و به این خاطر برخی سایت های ایرانی هم که جدیداً به این صورت فعالیت میکنن، متاسفانه بیشتر برپایه تقلب کار میکنن

 جمع بندی:

چنین  نوع درآمد زایی اصلا عجیب و غریب نیست و همون پورسانتیه که خودمون به یه بازاریاب هم میدیم! ولی چون در ایران درست جا نیافتاده نمیشه فعلا روش حساب کرد و به قول دوست عزیزمون ، یه جور سرکار گذاشتن است.

سید حمید هاشمی

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.