• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 8391)
چهارشنبه 26/10/1386 - 10:21 -0 تشکر 24798
چند خبر سیاسی

خبر اول اینکه
عصر ایران مدعی شد:
گفته می شود یكی از پیشنهادهای مطرح شده برای بررسی بودجه سال ٨٧ كل كشور این است كه این بودجه اصلا بررسی نشود و به جای آن بودجه سال ٨٦ برای سال آینده تصویب و تنها به هریك از دستگاه ها ٥ تا ٦ درصد اضافه اعتبار برای سال ٨٧ در نظر گرفته شود.

خبر دوم

از قم خبر می رسد با توزیع دفترچه هایی با عنوان « قمه زنی سنت یا بدعت » عده ای درصددند قمه زنی را امری جایز جلوه دهند. ماموران انتظامی قم شب سه شنبه دو نفر از این افراد را درحالی كه حدود 140 جلد از این دفترچه ها را همراه داشتند دستگیر و جهت انجام تحقیقات به كلانتری منتقل كردند . همچنین ماموران انتظامی در ساعات اولیه بامداد تعداد 12 جلد از این دفترچه ها را برروی خودروهایی كه در شهرك امام حسین پارك شده بودند پیدا كردند. ظاهرا دستگیر شدگان قصد داشتند جزوه های مذكور را در محله های عرب نشین قم پخش كنند.

خبر سوم
مردی كه مدعی ارتباط با ائمه بود و خود را امام زمان معرفی می كرد داخل یك مسجد در قیامدشت دستگیر شد. به گزارش مركز اطلاع رسانی نیروی انتظامی تهران بزرگ روز دوشنبه ماموران كلانتری 174 قیامدشت با تماس تلفنی شهروندان اطلاع پیدا كردند فردی در خیابان ولیعصر قیامدشت با حضور در مسجدی مردم را دور خود جمع كرده است و خود را امام زمان معرفی می كند . به دنبال این تماس ماموران كلانتری 174 قیامدشت باعزیمت به محل فرد مدعی را دستگیر و با انتقال به كلانتری تحقیق از وی را آغاز كردند. با مشخص شدن هویت متهم به نام مرتضی غ پرونده ای در این ارتباط تشكیل شد و تحقیق درباره او ادامه دارد.

خبر چهارم
فردی كه از طریق دعانویسی و ادعای درمان دردهای استخوانی با اطو كشیدن بر بدن مراجعان مبالغ هنگفتی وجه نقد از آنها دریافت می كرد توسط پلیس آگاهی یزد دستگیر شد. در پی اعلام خبری ماموران انتظامی یزد مطلع شدند مدتی است فردی به هویت معلوم از طریق دعانویسی و ادعای درمان دردهای استخوانی با اطو كشیدن بر بدن مراجعان مبالغ هنگفتی وجه نقد از آنان دریافت می دارد لذا مراتب به صورت ویژه در دستور كار پلیس آگاهی قرار گرفت و با انجام یكسری كار اطلاعاتی و پلیسی نهایتا متهم دستگیر شد . متهم اعتراف كرد تاكنون 9 فقره كلاهبرداری به این روش انجام داده كه حاصل آن مبلغ 200 میلیون ریال بوده است .
 
منبع: سه خبر فوق روزنامه جمهوری اسلامی 26 دی صفحه دوم ستون جهت اطلاع

خبر پنجم

ریخت‌وپاش سایت آقای نماینده! ‌

شنیده شده كه‌ یك سایت خبری، تحلیلی كه زیر نظر یكی از نمایندگان شاخص اصولگرای مجلس هفتم فعالیت می‌كند، اقدام به جذب گسترده خبرنگاران و نویسندگان به صورت حق‌التحریر و با پرداختی فوق‌العاده بالا‌ نموده ‌است. به گزارش آفتاب، مسوولا‌ن این سایت طی ایمیل‌هایی كه برای بسیاری از خبرنگاران و روزنامه‌نگاران كشور از هر دو جناح سیاسی فرستاده‌اند، از آنها در آستانه انتخابات مجلس هشتم دعوت به همكاری نموده‌اند
منبع: روزنامه اعتماد ملی 25 دی صفحه آخر ستون زمزمه

خبر ششم
مصباح یزدی استعفا کرد
 در خبرها آمده است محمدتقی مصباح یزدی از ریاست موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) کناره گیری کرده است. به گزارش «الف» علت این استعفا «عارضه میگرن» وی عنوان شده و قرار است تا تعیین رئیس جدید این موسسه، حجت الاسلام رجبی مدیریت و هدایت آن را بر عهده بگیرد.

خبر آخر
امتیازدهی به قالیباف و رضایی
شنیده می شود جبهه متحد به خاطر افزایش نگرانی از ارائه لیست مستقل توسط قالیباف، رضایی و لاریجانی پیشنهاد داده در ازای شکل نگرفتن جبهه فراگیر دوم حاضر است 15 نماینده تهران را به طیف دوم اصولگرایان اختصاص دهد. اما افزایش اعتراض های رایحه خوش خدمت به این تصمیم جبهه متحد موجب شده فعلاً طیف دوم اصولگرایان در برابر این سهم سکوت کند.
منبع دو خبر فوق  روزنامه اعتماد 26 دی صفحه آخر ستون پیدا و پنهان

چهارشنبه 26/10/1386 - 14:21 - 0 تشکر 24864

دوست عزیز بهتر نبود همه ی خبر ها را در یک تاپیک منتشر می

کردی تا این قدر به تعداد تاپیک های کوچک اضافه نشود

در ضمن از خبر های شما ممنونم

يکشنبه 30/10/1386 - 11:49 - 0 تشکر 25623

خبر اول اینکه

یكی از بازیگران ایرانی شب سوم محرم (شب شنبه هفته گذشته ) بعد از آنكه مست و درحالت غیرطبیعی به همراه تعدادی از دوستان دختر و پسر خود از دیسكو پیرمینت در منطقه دبی مارینا خارج و سوار دو دستگاه خودروی شخصی شدند به دلیل حالت غیرعادی در رانندگی توسط پلیس دبی دستگیر و به مقر پلیس منتقل شد. وی سپس به جرم رانندگی درحالت مستی و درگیری با پلیس با دستور بازداشت موقت روانه زندان شد اما چهار روز بعد با وساطت تعدادی از فوتبالیست های ایرانی و بعضی از ایرانیان دیگر روز سه شنبه 25 دیماه با عفو شیخ محمد حاكم دوبی از زندان آزاد شد . به این بازیگر سینما كه در تعدادی از فیلم های مستهجن نیز بازی كرده 48 ساعت فرصت داده شد تا دبی را ترك كند.

خبر دوم
دو تن از نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در دو شهرستان اهواز و دشت آزادگان به منظور كسب آرا مردم اقدام به توزیع سیم كارت های تلفن همراه ایرانسل بین مردم كرده اند. اقدام این دو نفر به بازرسی ستاد انتخابات اطلاع داده شده است . حسینی رئیس بازرسی انتخابات خوزستان ضمن تایید این خبر گفت به دنبال تهیه سند رسمی توزیع این سیم كارت ها بوده تا در اسرع وقت با آنان برخورد قانونی شود.
منبع دو خبر فوق روزنامه جمهوری اسلامی 30 دی صفحه دوم ستون جهت اطلاع

خبر سوم
فیلم دولت علیه قالیباف
شنیدیم همراه نامه جنجالی دولت به شهرداری یک فیلم هشت دقیقه یی نیز با موضوع خطوط اتوبوسرانی BRT ارسال شده است. شنیده ها حاکی است این همان فیلمی است که نسخه یی از آن نیز در دست حاج منصور ارضی است که با اشاره به آن در مراسم عزاداری گفته بود؛ فیلم مستندی از این قفس هایی که شهرداری تهران به اسم BRT ساخته است دارم که در آن نشان داده می شود به زنان محجبه در ایستگاه های BRT بی احترامی می شود و... (نقل به مضمون).

خبر چهارم
بازگشت موسویان
بهارنیوز گزارش داد حسین موسویان معاون پیشین مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام به محل کار خود بازگشته است. به دنبال تشکیل پرونده قضایی برای موسویان وی از سمت خود در این مرکز کناره گیری کرد اما با صدور حکم تبرئه از اتهامات، او به محل کار سابق خود بازگشته است.
منبع دو خبر فوق روزنامه اعتماد30 دی صفحه آخر ستون پیدا و پنهان

خبر پنجم
فردا مدعی شد:
بنابر شنیده ها با توجه به برخی مسائل به وجود آمده در مورد برخی سریال های صدا و سیما، نظارت شدیدی بر مجموعه های این سازمان اعمال می شود. به طوری كه گفته می شود مجموعه «ساعت شنی» نیز دچار جرح و تعدیل فراوان و ظاهرا ٢ قسمت از این سریال تبدیل به یك قسمت شده است.

خبر ششم

استاندار به آب زد

استاندار سیستان و بلوچستان بامداد روز پنجشنبه هنگامی كه برای امدادرسانی به سیل زدگان كنارك عازم چابهار بود، سه تن از مسافران را كه در حال غرق شدن در سیلاب بودند از مرگ حتمی نجات داد.
در این حادثه استاندار سیستان وبلوچستان خود را به آب زد و هر سه نفر از آنان را كه از اعضای یك خانواده بودند از میان گل ولای بیرون كشید آنان در حالی كه شوكه شده بودند در كمال تعجب ناجی خود را استاندار دیدند.خودروی آنان نیز توسط نیروهای همراه استاندار از آب بیرون كشیده شد.

منبع: روزنامه قدس 30 دی ستون اخبار ویژه

خبر آخر

حمایت حامیان دولت از سفیر معزول

یك سایت نزدیك به دولت نهم با حمایت از ابوالفضل ظهره‌وند، كه توسط وزیر امورخارجه از مقام سفارت در ایتالیا عزل شده‌است، نوشت: ظهره وند تابستان 85 با نظر شخص رییس جمهور به عنوان سفیر ایران در ایتالیا منصوب شد. به گزارش آفتاب، ماجرا از آنجا آغاز شده است كه منوچهر متكی به دلیل نارضایتی از عملكرد سفیر ایران در ایتالیا، ابوالفضل ظهره وند، تصمیم به فراخوان وی به ایران و جایگزینی شخص دیگری به جای او داشته است كه این امر با مخالفت دولت مواجه می‌شود. این موضوع كه در محافل خبری مطرح شد، باعث شده‌است كه یك سایت نزدیك به دولت، نسبت به این موضوع واكنش نشان دهد. این سایت خبری كه به توجیه‌گری اقدامات دولت نهم مشهور است در خبری كه با عنوان عزل سفیر ایران در ایتالیا به‌رغم مخالفت رییس‌جمهور منتشر كرد، آورده‌است: معاون مالی اداری وزارت امورخارجه به رغم دستور رییس جمهور برای توقف عزل سفیر ایران در ایتالیا، سرپرست جدیدی برای نمایندگی ایران در رُم تعیین كرده است.
منبع: روزنامه همبستگی 30 دی ستونحاشیه سیاست

دوشنبه 1/11/1386 - 10:40 - 0 تشکر 25831

خبر اول اینکه

یك زن 45 ساله در دشتستان ادعای رابطه با امام زمان (عج ) و شفای مریضان را نمود! به گزارش « یاس نیوز » وی كه اصالتا اهل اهرم می باشد از ابتدای محرم امسال در منزل یكی از نزدیكانش در شهرك فتح برازجان به بهانه برپایی مراسم عزاداری امام حسین (ع ) ادعای رابطه با امام زمان (عج ) را نموده . به گفته چند تن از زنانی كه در این مراسم حضور داشتند وی در یكی از اتاق های منزل خود را مخفی نموده و فقط تعداد اندكی از خانم ها قادر به صحبت نمودن با وی هستند. یكی از زنانی كه در مراسم حضور داشت به فرماندهی انتظامی دشتستان كه برای دستگیری مدعی و روشن نمودن قضیه در محل حضور پیدا كرده بود گفت : وی چند شب قبل ادعا نموده كه با توسل چند مریض را شفا داده و شب عاشورا قرار بود 72 نفر را به نیت 72 تن با توسل به امام زمان (عج ) شفا بدهد . یكی دیگر از حاضران در جلسه نیز گفت : وی شب قبل با دردست گرفتن پرچمی به میان جمعیت آمد و با دست تكان دادن برای جمعیت با حالت خاص گفته كه الان امام زمان در جمع حضور دارد و باید برای احترام به ایشان قیام كنید. مدعی رابطه با امام زمان (عج ) شب های قبل نیز با توزیع كاغذهایی میان جمعیت گفته كه نباید این كاغذها را تا گرفتن حاجت خود باز كنند. وی همچنین با شناسایی دخترانی كه بی شوهر مانده اند ادعا كرده كه می تواند آنها را صاحب شوهر كند! با گزارش چند تن از همسایه ها مامورین انتظامی و دادستان برای پیگیری موضوع در محل حضور پیدا كردند ولی تعدادی از زن های حاضر در جلسه با قیل و قال و تشنج آفرینی جو را متشنج نمودند و مدعی نیز با بیان اینكه تاكنون با نامحرمی صحبت نكرده حاضر به تسلیم شدن و پذیرفتن مامورین انتظامی نشد. عاملان تشنج در محل نیز اظهار داشتند كه اگر بی بی ما را با خود ببرید امشب زلزله می آید! تلاش های مامورین نظامی و امنیتی برای خارج كردن مدعی به نتیجه نرسید و به ناچار دادستان عمومی شهرستان در محل حاضر شد و با وجود تلاش های فراوان و فرستادن پلیس زن به مخفیگاه مدعی به دلیل جو متشنجی كه ایجاد شده بود موفق به دستگیری زن مدعی نشدند. تلاش برای دستگیری وی همچنان ادامه دارد.
منبع: روزنامه جمهوری اسلامی  1 بهمن صفحه دوم ستون جهت اطلاع

خبر دوم
عصر ایران مدعی شد:
یك منبع آگاه خبر داد:سیدمحمد خاتمی كه در حاشیه مراسم سوگواری شام غریبان در جمع مردم قرار گرفت، در پاسخ به انبوه سوالات مبنی بر تصمیم وی برای آینده و حضور در انتخابات ریاست جمهوری آتی، اظهار داشت:«قاعدتا ما نباید بیاییم ولی بررسی كنیم ببینیم چه می شود.»

خبر سوم

فرزند لاریجانی در كما؟


علی لاریجانی، نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی روز چهارشنبه در نشست ماهانه جمعیت آبادگران جوان حضور نیافت.لاریجانی به دلیل بستری بودن یكی از فرزندانش در یكی از بیمارستانهای تهران نتوانست در این نشست حضور یابد.یكی از نزدیكان لاریجانی با اعلام این خبر گفت: فرزند لاریجانی در كما به سر می برد.

منبع: روزنامه قدس 1 بهمن ستون اخبار ویژه

خبر چهارم
تابناک مدعی شد:

امسال برای سومین بار، قیمت بلیت‌های هواپیما با افزایش 15 تا 17 درصدی روبه‌رو شد.

به گزارش خبرنگار «تابناک»، با بخشنامه جدید سازمان هواپیمایی کشوری که در دی ماه 86 به آژانس‌ها و شركت‌های هواپیمایی اعلام شد، قیمت بلیت‌های هواپیما در بسیاری از مسیرهای داخلی افزایش یافت؛ این افزایش قیمت بین 15 تا 17 درصد بوده است.بنا بر این گزارش، سازمان هواپیمایی کشوری، پیشتر دو بار نیز قیمت مسیرهای داخلی را افزایش داده بود که با افزایش اخیر، قیمت بلیت هواپیما در سال 86 افزایشی بیش از 50 درصدی داشته است.

خبر پنجم

سفر قریب‌الوقوع احمدی‌نژاد به عراق

شنیدیم كه‌ روزنامه فرامنطقه‌ای الحیات از سفر قریب‌الوقوع محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور اسلا‌می ایران به عراق خبر داد. به گزارش فارس، روزنامه الحیات خود به نقل از یك مقام وزارت كشور عراق كه به هویت وی اشاره‌ای نكرد با درج این خبر نوشته محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور اسلا‌می ایران به‌زودی به عراق سفر می‌كند. وی افزود: طرف ایرانی در حال رایزنی با مقامات عراقی برای فراهم كردن مقدمات این سفر و تعیین تاریخ این دیدار است. این منبع گفت انتظار می‌رود این دیدار در ماه جاری انجام شود.
منبع: روزنامه اعتماد ملی  1 بهمن صفحه آخر ستون زمزمه

خبر ششم

انتقاد احمدی نژاد از مجلس
شنیدیم محمود احمدی نژاد در نامه به حداد عادل برخی نمایندگان را به «سنگ اندازی» متهم و خواستار تذکر به دو تن از نمایندگان شده است. احمدی نژاد در این نامه حداقل انتظار دولت را رای اعتماد به وزیر آموزش و پرورش دانسته و از عدم همکاری نمایندگان با برداشت از صندوق ذخیره ارزی انتقاد کرده است.

خبر آخر

علت افزایش گاز گرفتگی

پارسینه گزارش داد؛ اقدامات صورت گرفته برای جلوگیری از کاهش افت فشار و قطع گاز، باعث بالا رفتن میزان گاز گرفتگی ها در این روزها شده است. بنابر این گزارش مسوولان برای تسریع فرآیند گاز رسانی در فرآیند پالایش تغییراتی ایجاد کرده اند که این تغییرات باعث تغییر درصد ترکیبات در گاز طبیعی شده است. 

منبع  دو خبر فوق روزنامه اعتماد 1 بهمن صفحه آخر ستون پیدا و پنهان

سه شنبه 2/11/1386 - 13:34 - 0 تشکر 26058

خبر اول اینکه
گاز منازل شهروندان مازندرانی پس از یك وقفه كوتاه مجددا از نخستین ساعات بامداد دوشنبه 86 11 1 قطع شد و بسیاری از منازل بعلت فقدان گاز با مشكل مواجه می باشند. بیشترین افت فشار گاز و یا قطع كامل گاز در برخی از منازل مردم شهرهای ساری و قائم شهر محسوس می باشد كه این امر موجب بروز مشكلات فراوان می گردد. انتظار میرود مسئولین امر تلاش نمایند مشكل قطع گاز منازل مردم را برطرف كنند.

خبر دوم
یكی از نامزدهای مجلس هشتم كه برای انتخابات در یكی از حوزه های انتخابیه استان خوزستان ثبت نام كرده هم اینك ریاست اداره ای مهم را در اهواز نیز برعهده دارد و هم زمان عضو هیات اجرایی انتخابات شهرستان اهواز نیز می باشد. این موضوع مورد اعتراض عده ای از كاندیداها و ارباب رجوع مراجعه كننده به آن اداره نیز قرار گرفته است .

منبع دو خبر فوق روزنامه جمهوری اسلامی 2 بهمن  صفحه دوم ستون جهت اطلاع

خبر سوم
جهان مدعی شد:
در شماره اخیر هفته نامه بازار كار آگهی استخدامی برای جذب صدخانم ایرانی برای استخدام در هواپیمایی قطر با شرایط خاص منتشر شده است.

خبر چهارم
در حالی كه فضای انتخاباتی كشور روز به روز داغ تر می شود، در مشهد خبرهایی مبنی بر ساماندهی یك شیوه ابتكاری و روش نوین تبلیغات انتخاباتی منتشر شده است.به گزارش خبرنگار سیاسی ما، قرار است كه در فضایی به وسعت 11 هزار مترمربع در مكانی در مركز شهر مشهد، یك نمایشگاه بزرگ انتخاباتی برگزار شود.
در این نمایشگاه كه در مدت زمانی قانونی تبلیغات انتخاباتی دایر خواهد بود به هر یك از نامزدهای نمایندگی مجلس هشتم یك غرفه داده می شود و داوطلبان می توانند بصورت رودر رو یا با واسطه نمایندگان خود با مردم و بازدیدكنندگان از نمایشگاه، سخن بگویند و برنامه های خود را برای آنها بازگو كنند.
براساس این گزارش، هم زمان با این نمایشگاه، نامزدها می توانند بصورت آنلاین نیز به ارایه دیدگاههای خود در فضای مجازی بپردازند.البته غرفه های نمایشگاه، افزون بر نامزدهای منفرد در اختیار احزاب و تشكلهای شناسنامه دار نیز قرار می گیرد.گفته می شود، استانداری خراسان رضوی، فرمانداری و شهرداری مشهد در این ابتكار انتخاباتی نقش دارند.
منبع: روزنامه قدس   2بهمن ستون اخبار ویژه

خبر پنجم
تاع بی ارزش دنیا
امام جمعه ارومیه با اشاره به قطعی گاز گفت؛ ما هر قدر به مسوولان خودمان فشار می آوریم به جایی نمی رسد و شب گذشته هم که وزیر کشور شرف حضور یافته بودند و مسائل در حال خصوصی و عمومی مطرح شد و به جایی نرسید. ما باید اعمال مان را اصلاح بکنیم تا پروردگار متعال در مقابل توبه و انابه ما گرما و سرما را تعدیل کند والا از دست بشر خارج هستند. به گزارش انتخاب غلامرضا حسنی در خطبه های نماز جمعه ارومیه گفت؛ الان اسب های نشان دار به ماشین های آخرین سیستم بنز 500 میلیونی و یک میلیاردی تبدیل شده اند. دیروز از یک گاو حداکثر 10 کیلو شیر می دوشیدید و الان 80 کیلو شیر، 60 کیلو، 40 کیلو و... می دوشید. چرا به خود نمی آیید و چسبیدید به متاع بی ارزش دنیا؟
منبع: روزنامه اعتماد 2  بهمن صفحه آخر ستون پیدا و پنهان

خبر آخر
تابناک مدعی شد:
دوست شهرام جزایری رد صلاحیت شد
«ش ع» عضو كمیسیون اقتصادی مجلس كه از حوزه انتخابیه رباط كریم نامزد شده است، رد صلاحیت شد.هیأت  اجرایی رباط كریم نامه هایی كه «م ش  ع» برای تخفیف مالیاتی شركتها می نوشت و همچنین اسناد و مداركی كه نشان می داد وی از شركتها برای كمك به اشخاص پول دریافت می كرد را ضمیمه پرونده اش كرد و این مدارك را یكی از دلایل رد صلاحیت وی دانسته است.وی جزو آن عده از نمایندگانی بود كه در پرونده شهرام جزایری مطرح بودند.

چهارشنبه 3/11/1386 - 13:42 - 0 تشکر 26257

خبر اول اینکه

از هشتگرد خبر می رسد سرمای شدید و قطع برق موجب از بین رفتن محصولات شهرك گلخانه ای این منطقه شد. همزمان با تشدید سرما در اثر بارش برف سنگین در منطقه هشتگرد برق این منطقه در ساعت 3 بامداد روز سه شنبه 18 دیماه گذشته به مدت 5 ساعت رفت و این دو پدیده موجب وارد آمدن خسارت 16 میلیارد ریالی به تمامی محصولات گلخانه ها در اثر یخ زدگی شد . این شهرك باسطح زیر كشت 85000 متر مربع توت فرنگی 33000 مترمربع گوجه فرنگی 10000 متر مربع انواع گلهای شاخه بریده و 5000 مترمربع بادنجان بزرگترین گلخانه هیدرویونیك كشور است.

منبع: روزنامه جمهوری اسلامی 3 بهمن  صفحه دوم ستون جهت اطلاع

خبر دوم

عصر ایران مدعی شد:
شنیده ها حاكی است كه مدیر بركنار شده فرودگاه امام خمینی(ره) از عامل بركناری خود شكایت كرده و قرار است این پرونده در دیوان عدالت اداری بررسی شود.

خبر سوم
اسیدپاشی به جای گلاب پاشی!

عناصر فرقه ضاله وهابیت روز عاشورا با پاشیدن اسید به جای گلاب در یكی از مناطق آبادان، بیش از 10 نفر از عزاداران حسینی را مجروح كردند.

منبع: روزنامه قدس 3بهمن ستون اخبار ویژه

خبر چهارم
 واکنش نزدیکان احمدی نژاد به حداد؛
در پی قرائت نامه احمدی نژاد در صحن علنی مجلس توسط حدادعادل، دو رسانه نزدیک به دولت به شدت از این عمل رئیس مجلس انتقاد کردند. رجا نیوز با انتشار نامه کامل احمدی نژاد با عنوان «جزئیات نقض قانون اساسی در مجلس» اعتراض خود را نشان داد. «سپهر نیوز» نیز در اقدامی مشابه، مجلس را آماج حمله خود قرار داد.
منبع: روزنامه اعتماد 3 بهمن صفحه آخر ستون پیدا و پنهان

خبر پنجم
  افزایش قیمت بلیت هواپیما برای بارچهارم
شنیدیم که یک کارشناس صنعت هواپیمایی گفته است: با وجود آنکه با اجرای برنامه چهارم توسعه و تصویب قانون تجمیع عوارض، دریافت عوارض دو درصد فرودگاهی از هموطنان لغو شده بود، شرکت فرودگاه های کشور بار دیگر شرکت های هواپیمایی را به دریافت این مبلغ از مسافران ، ملزم کرده است. وی که خواست نامش فاش نشود ، افزود: شرکت فرودگاه های کشور از شرکت های هواپیمایی خواسته است که پس از دریافت این وجه، آن را به حساب این شرکت واریز کنند که این اقدام نیز سبب افزایش قیمت بلیت ها برای چهارمین بار در سال جاری شده است.
منبع: روزنامه آفرینش 3 بهمن ستون غیر رسمی

خبر ششم

جهان نوشت:
دو روزنامه پرتیراژ همشهری و ایران قرار است به زودی در دو نوبت صبح و عصر در سراسر كشور منتشر شوند. این گزارش حاكی است همشهری و ایران تصمیم به انتشار در دو نوبت صبح و عصر گرفته اند و مقدمات آن نیز انجام شده است.

خبر آخر

متكی بعد از انتخابات می‌رود

منوچهر متكی، وزیر امور خارجه ابتدای سال آینده كابینه را ترك می‌كند. یك منبع آگاه به پارسینه گفت: مسأله بركناری منوچهر متكی، وزیر امور خارجه به بعد از انتخابات مجلس هشتم موكول شده است و تا پایان انتخابات و شكل گیری مجلس هشتم، هیچ تغییر و تحول عمده‌ای در كابینه صورت نخواهد گرفت. بر این اساس، بعد از انتخابات مجلس، موج جدید تغییرات در كابینه احمدی نژاد آغاز خواهد شد كه بركناری یا استعفای متكی مهمترین این تغییرات خواهد بود.
منبع: روزنامه همبستگی   3 بهمن  ستون حاشیه سیاست

شنبه 6/11/1386 - 9:34 - 0 تشکر 26702

خبر اول اینکه

خبرگزاری مهر از حضور بانوان در تمرین دیروز (جمعه ) تیم پیروزی در ورزشگاه شهید درفشی فر خبر داد. این اقدام بعد از اعلام مخالفت صریح رهبری و مراجع تقلید با حضور زنان در ورزشگاه های مردان موجب شگفتی است .

خبر دوم
در محافل سیاسی داخلی این روزها رد صلاحیت داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی در انتخابات مجلس هشتم حرف اول را می زند. براساس گزارش پایگاه های خبری علاوه بر حجت الاسلام قدرت الله علیخانی و حجت الاسلام كیان ارثی یك وزیر كابینه سید محمد خاتمی نیز رد صلاحیت شده است . بعضی سایت های خبری رد صلاحیت این وزیر سابق را كه اعتیاد و سواستفاده مالی در قراردادهای حمل و نقل دانسته شده « مضحك » نامیده و این اقدام را خلاف قانون برشمرده اند. عصر ایران از رد صلاحیت دكترمهدی خزعلی فرزند آیت الله خزعلی نیز خبر داده است . وی چشم پزشك و نویسنده است و انتشارات « حیان » را مدیریت می كند.

منبع دو خبر فوق روزنامه جمهوری اسلامی 6  بهمن صفحه دوم ستون جهت اطلاع

خبر سوم
شیخ محمد الصباح كه هفته گذشته به تهران سفر كرده بود، در گزارشی به كمیسیون امور خارجه مجلس كویت درباره مذاكرات با مقامات ایرانی مدعی شد: ایرانی ها آمادگی خود را برای كوتاه آمدن در مسئله فلات قاره (تعیین مرزهای دریایی) اعلام كرده اند

منبع: روزنامه خراسان 6 بهمن صفحه آخر ستون انعکاس


خبر چهارم
اظهارات جالب توجه برادر فاطمه رجبی
برادر فاطمه رجبی علت مقالات تند همسر سخنگوی دولت را اخراج او در زمان خاتمی از دبیرستانی که در آن به صورت حق التدریس فعالیت داشت عنوان کرد. به گفته محمدحسن رجبی خواهرش در سال 76 در دبیرستان شاهد درس تاریخ سیاسی را به «تفسیر سیاسی و شخصی» تبدیل کرده بود که اعتراض خانواده شهدا را برمی انگیزد. وی در گفت وگو با «شهروند امروز» از تعدیل نامه اعتراض آمیز مرحوم علی دوانی به فاطمه رجبی خبر داد و گفت؛ این نامه به خواهش من و یکی از برادرانم تعدیل شد. وی همچنین خواستار «تنبیه» خواهرش در این خصوص شد.

خبر پنجم
خودداری از ثبت نام ایرانی ها
شنیدیم دانشگاه های اردن از ثبت نام دانشجویان ایرانی در رشته های مهندسی خودداری کرده اند. بخشنامه دولت اردن علت این امتناع را «تحریم آموزشی ایران در قطعنامه سازمان ملل» عنوان کرد.
منبع دو خبر فوق روزنامه اعتماد 6 بهمن صفحه آخر ستون پیدا وپنهان

خبر ششم

هواپیمای تهدید شده به سلامت در شیراز نشست

فارس یك مسؤول در فرودگاه های استان فارس گفت :  یك فروند توپولوف  154  عصر روز پنجشنبه 30 دقیقه پس از پرواز، به صورت تلفنی تهدید به بمبگذاری شد
این منبع آگاه افزود :  فرودگاه مشهد بلافاصله پس از دریافت این پیام، مراتب را به فرودگاه شیراز اطلاع داد كه با هماهنگی خلبان، ابتدا قرار بود هواپیما در فرودگاه یزد فرود آید كه در نهایت با صلاحدید خلبان، در فرودگاه شیراز به سلامت به زمین نشست . 
وی با تأكید بر مسأله رعایت اصول امنیتی پرواز گفت:  موضوع بمب گذاری فقط در حد تهدید بود
.

خبر هفتم
انتقاد وزیر ارشاد از پلیس
وزیر ارشاد گفت: مراسم عزاداری برای امام حسین(ع) آمیخته با آداب و رسوم و سنتهایی بسیار اصیل است و دستگاههای مختلف نباید در برابر این سنتهای پسندیده مردم صف آرایی كنند.
محمد حسین صفار هرندی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برخی اطلاعیه ها را تنظیم شده بر اساس كج سلیقگیها و سوءتفاهمها خواند و گفت: صادركنندگان چنین اطلاعیه هایی متوجه اشتباه خود شدند و این ایراد را رفع كردند.
صفارهرندی گفت: در مورد موضوع علم كشی، برخی افراد معتقد بودند كه این تیغه ها ممكن است مردم را یاد نمادهایی دیگر بیندازد، در حالی كه كدام یك از ما با دیدن علم، یاد مسائل دیگری می افتیم.

خبر آخر
حركت سازمان یافته بلوتوثهای مستهجن
بر اساس اطلاعات واصله از برخی مناطق تهران، تبادل فیلمهای مستهجن از طریق سیستم بلوتوث به نحو بی سابقه ای افزایش یافته است.
منبع سه خبر فوق روزنامه قدس 6 بهمن وابسته به آستان قدس رضوی  ستون اخبار  ویژه

يکشنبه 7/11/1386 - 13:53 - 0 تشکر 26928

خبر اول اینکه

مهماندار ایرانی برای هواپیمایی قطر!

در شماره اخیر هفته نامه بازاركار آگهی استخدامی برای جذب صد خانم ایرانی برای استخدام در هواپیمایی قطر با شرایط خاص منتشر شده است.انجمن صنفی دفاتر مشاوره شغلی كاریابی بین المللی سراسر كشور در آخرین شماره این هفته نامه در روز یكشنبه 30 دی، آگهی استخدام صد خانم برای مهمانداری در هواپیمایی قطر را منتشر كرده است. بر اساس این آگهی یكی از شرایط استخدام، داشتن حداقل قد 175 سانتیمتر است كه از بین خانم‌های 20 تا 30 ساله استخدام می‌شوند.در آگهی مذكور آمده است: این استخدام توسط مراكز این دفتر در كشور و در راستای اهداف اشتغال‌زایی برنامه چهارم توسعه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی جمهوری اسلامی ایران صورت می‌گیرد.

منبع: روزنامه همبستگی 7 بهمن ستون  زیر ذره بین


خبر دوم
گفته می شود یكی از معاونان وزیر نفت، سال گذشته در نامه ای محرمانه  به وزیری هامانه وزیر نفت وقت، می نویسد تراز گاز تا ٢٠سال آینده منفی است و هر چه كشورتولید داشته باشد، در داخل مصرف می شود، بنابراین واردات نیز بیشتر از صادرات خواهد بود. در این نامه آمده است با توجه به شرایط كشور در رشد مصرف گاز، اگر فازهای ٩ و ١٠تا تابستان ٨٦ در مدار قرار نگیرد و به داخل تزریق نشود، قطعا در زمستان به كمبود گاز برمی خوریم.
منبع: روزنامه خراسان 7 بهمن صفحه اخر ستون انعکاس

خبر سوم
قطع گاز کار امریکا بود
اسدالله بادامچیان عضو شورای مرکزی جبهه متحد اصولگرایان از تلاش های امریکا و برخی کشورهای اروپایی برای قطع گاز صادراتی ترکمنستان به جمهوری اسلامی ایران خبر داد.به گزارش عصر ایران، وی که در جمع تعدادی از اصولگرایان سخن می گفت افزود؛ براساس شواهد موجود دخالت امریکا درباره موضوع گاز صادراتی ترکمنستان به ایران به این دلیل بوده که در آستانه انتخابات مجلس هشتم کشور با بحران مواجه شود و این مساله ثابت شده است.
منبع: روزنامه اعتماد 7بهمن صفحه آخر ستون پیدا وپنهان

خبر چهارم

رد صلا‌حیت حاجی در وقت اضافه ‌

ه نامه رد صلا‌حیت مرتضی حاجی صبح شنبه 3 روز پس از پایان مهلت قانونی هیات‌های اجرایی و در حالی كه مهلت اعتراض‌ها نیز رو به پایان است به دست او رسید. گزارش بهارستان ایران حاكی است با وجود آنكه به برخی نامزدها اطلا‌ع داده شده است كه صلا‌حیتشان احراز نشده اما هنوز به طور رسمی نامه هیات‌های اجرایی تسلیم آنها نشده است.
منبع: روزنامه اعتماد ملی 7 بهمن صفحه آخر ستون زمزمه

خبر پنجم

شهرام جزایری 2 در آستانه آزادی!
حتماً در این چند روز ماجرای دستگیری شهرام جزایری 2 (البته نسخه كامل تر وی!) را از طریق رسانه ها شنیده اید. دست پلیس درد نكند، اما گویا قرار است وی تا زمان انجام تحقیقات با سپردن وثیقه، آزاد شود!
این فرد كه ویزای اقامت دوبی را دارد و اكنون در بازداشت موقت به سر می برد، در تلاش است تا هر طور شده آزاد شود.

منبع: روزنامه قدس 7بهمن ستون اخبار ویژه


خبر ششم

در یك حمله مسلحانه 3 سارق ساعت 14 15 دقیقه روز 86 11 6 دو تن از ماموران حراست بانك ملت شعبه خ تره بار اراك را به قتل رسانده و یك تن را مجروح كرده و سه گونی پول جمع آوری شده این بانك را كه درحال انتقال به داخل ماشین خصوصی بود به سرقت بردند. به گفته شاهدان عینی سارقان سوار بر یك خودروی پیكان بوده و اسلحه های مامورین حفاظت بانك را نیز با خود بردند.

خبر آخر
بازنشستگان آموزش و پرورش در خوزستان حقوق دی ماه خود را بدون حق عائله مندی و حق اولاد دریافت كرده اند. این كسری پرداخت كه حدود نیمی از حقوق آنها را تشكیل می دهد موجی از اعتراض در بین آنان ایجاد كرده است . حبیب الله كردونی رئیس كانون بازنشستگان آموزش و پرورش خوزستان ضمن اعلام این مطلب افزود : این مشكل به علت كمبود اعتبارات بوجود آمده است و با توجه به فشار تورم و گرانی باعث بروز مشكلات و نارضایتی برای بازنشستگان شده است . وی افزود : معاون پشتیبانی آموزش وپرورش خوزستان در پاسخ به پی گیری ما گفت : به محض وصول اعتبار این مبلغ پرداخت خواهد شد.

منبع دو خبر فوق روزنامه جمهوری اسلامی 7 بهمن صفحه آخر ستون جهت اطلاع


دوشنبه 8/11/1386 - 10:32 - 0 تشکر 27115

خبر اول اینکه
دلیل ردصلاحیت
پسر خزعلی رئیس بنیاد الغدیر با بیان اینکه علت ردصلاحیتش «ادعای تقلب در انتخابات ریاست جمهوری نهم» ذکر شده است، گفت؛ «بسیاری از مسوولان مدعی انتخابات ریاست جمهوری نهم شده اند و مهمترین آنها شخص رئیس جمهور محترم آقای احمدی نژاد بود که مدعی بود در مرحله اول رای او از هاشمی بیشتر بوده است.».
منبع: روزنامه اعتماد 8 بهمن صفحه آخر ستون پیدا وپنهان

خبر دوم

یكسان‌سازی پوشش زنان ورزشكار

 طرح یكسان‌سازی پوشش ورزشكاران زن برای حضور در مجامع و میادین بین‌المللی تهیه شد. به نوشته سایت تابناك، پس از انتقاد برخی علما به‌ویژه حجت‌الا‌سلا‌م‌والمسلمین علم‌الهدی، امام‌جمعه مشهد، از پوشش ورزشكاران زن كه در مجامع ورزشی بین‌المللی حضور می‌یابند، ستاد امر به معروف سازمان تربیت بدنی، طرح یكسان‌سازی پوشش بانوان ورزشكار را برای حضور در میادین ورزشی به‌ویژه بین‌المللی آماده كرد.
منبع: روزنامه اعتماد ملی 8 بهمن صفحه آخر ستون زمزمه

خبر سوم
ایرانیوز مدعی شد:
گفته می شود رئیس كل بانك مركزی در نامه ای به رئیس دولت نهم نسبت به شكست طرح بنگاه های زودبازده هشدار داده است.

خبر چهارم
عدم اجرای حكم فرزند هنرپیشه زمان طاغوت!

فرزند یكی از هنرپیشه های زمان طاغوت، اقدام به ساخت و ساز غیرمجاز یك ویلای سه هزار متری در بستر رودخانه كرج كرده كه این موضوع با اعتراض شدید اهالی منطقه مواجه شده است.نكته دیگر آنكه، حكم توقف عملیات ساختمانی این ویلا صادر شده، اما تاكنون اجرا نشده است!

منبع: روزنامه قدس 8 بهمن ستون اخبار ویژه

خبر پنجم

بادآورده را آب برد!

یك مقام آگاه از غرق شدن یك فروند لنج حاوى گوشى قاچاق تلفن همراه به ارزش یك میلیارد تومان در سواحل خلیج فارس طى هفته جارى خبر داد. وى به ایرنا گفت: این لنج قرار بود از دوبى به مقصد ابوموسى حركت كند كه پیش از رسیدن به جزیره ابوموسى غرق شد. این مقام آگاه باابراز تردید از چگونگى غرق شدن این فروند لنج، احتمال داد،قاچاقچیان به عمد این كشتى را غرق كرده باشند.
منبع: روزنامه جوان 8 بهمن ستون  برداشت

خبر ششم
جهان مدعی شد:
گفته می شود در پی انتشار خبر جوشش خون از دل زمین در محل در ورودی امامزاده شاه فضل بهبهان مردم شگفت زده این شهرستان به این محل هجوم آوردند.

منبع: روزنامه خراسان 8 بهمن  صفحه آخر ستون انعکاس

خبر هفتم


ریس جمهور قلیان را آزاد کرد

شورای اصناف كشور از دستور رئیس جمهور به وزیران كشور و بهداشت و درمان برای توقف در برخورد با قهوه خانه داران برای استفاده از قلیان خبر داد. سایت شورای اصناف كشور با انتشار نامه ای اعلام كرد كه در پی اعتراضات قهوه خانه داران به این طرح به خصوص در تهران و تبریز و همچنین تذكر دو تن از نمایندگان تبریز در مجلس شورای اسلامی رئیس جمهور دستور داده است كه « از برخورد خودداری كنید و اعلام نتیجه نمایید » . رئیس اتحادیه قهوه خانه داران تهران درباره این دستور رئیس جمهور به ایسنا گفته است : من به عنوان رئیس اتحادیه قهوه خانه داران تهران و به نمایندگی از اتحادیه قهوه خانه داران كشور اعلام می كنم ما طبق روال همیشگی مطیع دستورات اداره اماكن و نیروی انتظامی در مورد رعایت كامل تمامی موازین اسلامی و قانونی در محل كارمان هستیم و تمامی اعلامیه ها و اطلاعیه های صادره را پذیرفته و اجرا می كنیم و متعهد می شویم با هرگونه تخلفی برخورد شود. وی قبلا گفته بود باتوجه به تغییر ذائقه مردم آبگوشت را بیشتر از 1500 تومان نمی توان عرضه كرد و بالاترین قیمت چای هم 100 تومان است بنابر این درآمد اصلی قهوه خانه ها كه ارائه قلیان بود با اجرای این طرح از دست رفته است .


خبر آخر

جراحی بینی به عنوان یك اقدام پرخرج این روزها به یك مسابقه تجمل گرائی در میان خانواده های پولدار ایرانی و عمدتا تهرانی رایج است . درحالیكه بسیاری از خانواده ها هزینه معمولی درمان اعضای خانواده را ندارند و مجبورند با درد و بیماری دست و پنجه نرم كنند عده ای از پولدارها با هزینه های میلیونی و صرفا برای آنكه بینی خود را مشابه بینی اروپائی ها در بیاورند به متخصصان جراحی پلاستیك مراجعه می كنند. تعدادی از پزشكان نیز با اقدامات تبلیغاتی تحت عنوان زیباسازی به این چشم و هم چشمی دامن می زنند. نظارت بر عملكرد این قبیل پزشكان و كارهای فرهنگی می تواند به مهار كردن این اقدام تجمل گرایانه و غیرضروری بیانجامد

منبع دو خبر فوق روزنامه جمهوری اسلامی 8 بهمن صفحه دوم ستون جهت اطلاع

سه شنبه 9/11/1386 - 10:30 - 0 تشکر 27296

خبر اول اینکه

رجا مدعی شد:

گفته می شود در حاشیه جلسه قبلی شورای عالی امنیت ملی احمدی نژاد، لاریجانی را فراخوانده و پس از پرسش درباره سلامت فرزند وی، به صورت محرمانه با وی گفت وگو كرده است. اگرچه از محتوای این گفت وگو خبری منتشر نشده است اما گفته می شود رئیس جمهور بر قرار دادن نام لاریجانی در لیست جبهه متحد تاكید كرده است. این درحالی است كه طی روزهای اخیر برخی رسانه ها از شایعه احتمال ارائه لیست جداگانه از سوی لاریجانی با عنوان «جبهه اتحادملی» خبر داده بودندخبر دوم

یك گزارش موثق حكایت از ناموفق بودن طرح وام های زودبازده به دلیل سواستفاده بسیاری از گیرندگان دارد. براساس این گزارش در یكی از استانها نسبت اشتغال ایجاد شده در طرح با تسهیلات دریافتی فقط 8 2 درصد است و حدود 46 درصد از طرح ها نیز وجود خارجی ندارند . در یك مورد دیگر با اینكه اشتغال های تعهد شده در طرح 2615 مورد بود در عمل فقط 270 فرصت شغلی ایجاد شده . تسهیلات اختصاص یافته به این طرح ها 536 میلیارد ریال بوده است . علاوه بر این واقعیت ها متاسفانه این وام ها یكی از عوامل تورم زائی در كشور بوده و به همین دلایل صاحبنظران معتقدند هرچه زودتر باید فكری به حال این طرح شود
منبع: روزنامه جمهوری اسلامی 9  بهمن صفحه دوم ستون اخبار ویژه

خبر سوم
جهان مدعی شد:
مهدی كروبی در پاسخ به سوالی درباره عدم نامزدی خود در انتخابات مجلس هشتم گفت: من یك تیر بیشتر برای شلیك ندارم و آن را برای ریاست جمهوری شلیك می كنم.
منبع: روزنامه خراسان 9 بهمن صفحه آخر ستون انعکاس

خبر چهارم

تصمیمات منتشر نشده یك جلسه

خبر رسیده كه یكى از سایت هاى خبرى اعلام كرده كه در جلسه شنبه شب رفسنجانى، خاتمى و كروبى به غیر از آنچه تاكنون منتشر شده، تصمیمات دیگرى نیز گرفته شده است.این سایت خبر داده: در این جلسه این جمع بندى شده كه در صورت عدم تأیید صلاحیت چهره هاى مورد نظر این جریان سیاسى در هیأت هاى نظارت شوراى نگهبان، اشتباه كلیدى در انتخابات مجلس هفتم و قهر از صندوق ها تكرار نشود و به جاى آن نامزدهاى مطرح این جریان در تهران، تغییر حوزه داده و در شهرستان ها كاندیدا شوند.در ادامه این خبر آمده: استراتژى «قهر از تهران، هجوم به شهرستان ها»، در حالى مقرر شده كه این جریان برآورد كرده اند احتمال عدم موفقیت كاندیداهاى آنها در تهران جدى است، ضمن اینكه مظلوم نمایى و القاى عدم رقابتى بودن انتخابات مجلس هم از دیگر تصمیمات جلسه مورد اشاره بوده است.
منبع: روزنامه ایران 9 بهمن صفحه سوم ستون دیگه چه خبر

خبر پنجم
تشکر جالب 30 نماینده از احمدی نژاد
30 نماینده مجلس طی نامه یی از موضع گیری های اخیر احمدی نژاد درباره قلیان تشکر کردند. نسخه هایی از این تشکرنامه روز گذشته میان خبرنگاران پارلمانی توزیع شد. در این تشکرنامه ضمن اشاره به تاکید احمدی نژاد به آزاد بودن سرو قلیان در قهوه خانه های مجاز آمده است؛ پیش از این و با ممنوع شدن قلیان اخبار نگران کننده یی از ورود گسترده قلیان به منازل و بدآموزی کودکان منتشر شد که با اقدام جناب عالی از تداوم بدآموزی ها جلوگیری به عمل آمد. 30 نماینده مجلس در پایان نوشته اند؛ توفیقات دولت محترم را برای خدمت به همه اقشار جامعه از پیشگاه ایزد منان خواهانیم.

خبر آخر
 پیام به فرانسوی ها
گفته می شود محمدباقر قالیباف شهردار تهران در جریان سفر خود به سوئیس برای شرکت در اجلاس سالیانه داووس حاوی پیام های محرمانه یی برای مقامات فرانسوی بوده است.
منبع دو خبر فوق روزنامه اعتماد 9 بهمن صفحه آخر ستون پیدا و پنهان

چهارشنبه 10/11/1386 - 11:56 - 0 تشکر 27466

خبر اول اینکه

از منامه مركز بحرین خبر می رسد عبدالعزیز معاوده رئیس كمیسیون خارجی مجلس نمایندگان بحرین در دیدار با جمعی از نمایندگان رسانه های جمهوری اسلامی ایران تصریح كرد ما مواضع حقه ایران را تایید می كنیم و مشكل خاصی با موضوع هسته ای ایران نداریم زیرا معتقدیم همانگونه كه استفاده از انرژی هسته ای برای اسرائیل آمریكا و هند مجاز است چرا برای ایران و سایر كشورهای مسلمان منطقه نباشد. وی افزود : اگر ایران دارای اقتدار نباشد آمریكا آنرا از بین می برد پس ایران باید قوی باشد و قرآن نیز می گوید واعدوالهم مااستطعتم من قوه .

خبر دوم


هنوز از عوارض « ساعت شنی » و « پریدخت » رها نشده ایم كه خبر می رسد یك مجموعه تلویزیونی جدید به نام « خونمردگی » در راه است . به گزارش « فردا » این مجموعه تلویزیونی درعین حال كه مدعی است مفاهیم عاشورائی را در بردارد خط قرمزها نیز در آن نازك شده اند! معلوم نیست چرا مسئولان تلویزیون مایل هستند مفاهیم عاشورائی را با عشق های مجازی همراه كنند كاری كه در مجموعه « پریدخت » هم صورت گرفت و همه را متعجب ساخت . ساعت شنی هم به دلیل اعتراضات زیاد نصفه نیمه ختم به خیر! شد و بچه رحم اجاره ای آن در میان صدای اذان یك موذن با سبك خوانندگان شبه قاره هند به دنیا آمد! خدا عاقبت بقیه مجموعه های تلویزیونی را خیر كند.

منبع دو خبر فوق روزنامه جمهوری اسلامی 10 بهمن  صفحه دوم ستون جهت اطلاع

خبر سوم

غیبت های احمدی نژاد؛شنیدیم از آغاز دوره ریاست جمهوری «محمود احمدی نژاد» وی در مجموع جلسات رسمی مجمع تشخیص مصلحت نظام در اغلب جلسات غیبت داشته است.
صبح نیوز گزارش داد احمدی نژاد تنها به صورت پراکنده در چند جلسه حضور داشته است.
منبع: روزنامه اعتماد 10 بهمن صفحه آخر ستون پیدا و پنهان

خبر چهارم
رایزنی با علی لاریجانی
برخی شنیده ها حاكی است، جمعی از بزرگان قم در یكی دو روز اخیر تماسهایی با علی لاریجانی برقرار كرده اند تا وی برای انتخابات مجلس از حوزه قم داوطلب شود.
گفته می شود، این تماسها بسیار جدی و در سطوح بالای علمای قم انجام شده است
منبع: روزنامه قدس 10 بهمن ستون اخبار ویژه

خبر پنجم

جهان خبر داد:
گفته می شود شركت هواپیمایی امارات در تهران، طی اعلامیه ای به تمامی شركت های خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی، از مسافران ایرانی درخواست كرده است كه از حمل هرگونه داروهای اعصاب، روان گردان و استامینوفن كدئین به كشور امارات متحده عربی جدا خودداری كنند.

خبر ششم

برای تخریب انتخابات، «رادیو فردا» به تقلید صدا روی آورد

یك ماه و نیم مانده به برگزاری انتخابات مجلس هشتم و برای تخریب فضای انتخابات، «رادیو فردا» به تقلید صدا روی آورد و به نقل از رسول منتجب نیا، قائم مقام دبیركل حزب اعتماد ملی، انتقاداتی را متوجه دست اندركاران انتخابات كرد.
قائم مقام دبیركل حزب اعتماد ملی در واكنش به مصاحبه منتسب به وی با رادیو فردا گفت: این رادیو، صدای من را تقلید كرده و به شدت آن را تكذیب می كنم.
وی گفت: من با مصاحبه كردن با رسانه های بیگانه به شدت مخالفم و حتی سایر فعالان سیاسی را نیز سرزنش و ملامت می كنم كه با رسانه های خارجی مصاحبه نكنند.
قائم مقام دبیركل حزب اعتماد ملی پس از شنیدن بخشی از مصاحبه كه سخنان مقامهای وزارت كشور درباره موضوع بررسی صلاحیتها را مغلطه، عوام فریبی و جنایت می خواند، گفت: این تعبیرها جزو ادبیات من نیست و به كار بردن این مطلب در این مصاحبه، حاكی از ساختگی بودن آن است.

منبع: روزنامه آفرینش 10 بهمن ستون غیر رسمی

خبر آخر

كاریكاتور موهن در نشریه بسیج

شهاب نیوز: انتشار یك كاریكاتور موهن علیه دستگاه قضایی در نشریه داخلی بسیج دانشجویی دانشگاه تهران باعث شد كه تعدادی از اعضای این نهاد احضار شوند.آن گونه كه رسانه‌های رسمی خبر دادند چند تن از اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه تهران به اتهام اهانت به قوه قضاییه از طریق چاپ كاریكاتوری در نشریه بسیج دانشجویی به دادسرا احضار شدند. این احضاریه از سوی بازپرس شعبه 6 دادسرای ویژه رسیدگی به جرایم كاركنان دولت و رسانه‌ها صادر شده است.بازجویی از این دانشجویان و پیگیری این پرونده البته به دلیل تقارن با ایام امتحانات دانشگاه‌ها، به بعد موكول شده است
منبع: روزنامه همبستگی 10 بهمن ستون حاشیه سیاست

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.