وبلاگ نویسان (بازدید: 893)
پنج شنبه 13/8/1389 - 22:31 -0 تشکر 247927
معرفی وبلاگ مهتدین (هدایت یافتگان) به شما کاربران تبیان

وبلاگ «مهتدین» (هدایت یافتگان) در راستای اطلاع رسانی به نومسلمانان و نیز دیگر مسلمانان راه اندازی شده است. دوستان گرامی اطلاع دارند که «مهتدین» (هدایت یافتگان) در ابتدای امر در سردرگمی به سر می برند و ممکن است در دام فرقه های گمراهی بیفتند که به نام اسلام ، ادعاى هدایت دارند. در این سایت به موضوعات ذیل پرداخته خواهد شد:

 1- معرفی «مهتدین» (هدایت یافتگان) و شرح زندگانی آنان (چه از زبان خودشان و چه از زبان دیگران) جهت آگاهی دیگر مسلمین از استقامت، اخلاص و توفیقات الهی که شامل آنان شده است. 2- معرفی «مهتدین» (هدایت یافتگان) برای دیگر مسلمانانی که به ضعف ایمان مبتلا شده اند نیز مفید خواهد بود.

3- «مهتدین» (هدایت یافتگان) پس از اسلام آوردن و تغییر مذهب مسائلی از قبیل یادگیری عقیده و نماز و غیره را پیش رو خواهند داشت که مسئولین وبلاگ آنها را در یادگیری این امر مهم کمک خواهند کرد.

 4- از دیگر اهداف سایت، انتقال تجربیات به دیگران است. این تجربیات، آنان را در پیمودن این وادی دشوار یاری خواهد داد 5- مدیران سایت «مهتدین» (هدایت یافتگان) امید دارند یکی از بزرگترین وظایف مسلمانان که همانا «هدایت» و «ارشاد» است را به نحو احسن انجام دهند و در این راه رضایت حق تعالی را کسب نمایند.

مدیریت وبلاگ «مهتدین» (هدایت یافتگان)

http://mohtadin.tebyan.net/index.aspx

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی