سينما و تلویزیون (بازدید: 319)
دوشنبه 10/8/1389 - 9:41 -0 تشکر 247073
!!جنجال‌های یك بیلبورد!!

با سلام

 مهر نوشت:

تهیه‌کننده فیلم سینمایی «لطفا مزاحم نشوید» از جمع‌آوری بیلبوردهای این فیلم از سطح شهر تهران خبر داد.

محمد احمدی گفت: «متاسفانه از پنجشنبه ششم آبان‌ماه بیلبوردهای تبلیغاتی فیلم «لطفا مزاحم نشوید» از سطح شهر جمع‌آوری شد. بیلبورد، پوسترها و سردر سینماهای نمایش‌دهنده فیلم را وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تائید کرده و ما تصاویری را انتخاب کرده‌ایم که مهر تائید دارند.»

وی ادامه داد: «اگر دوستان اصلاحی نسبت به این بیلبوردها دارند بهتر است موضوع را با من مطرح کنند تا مطلع شوم و برای این ماجرا تدبیری بیاندیشم. فیلم سینمایی «لطفا مزاحم نشوید» در جشنواره فیلم فجر بدون مشکل خاص روی پرده رفت، حوزه علمیه قم هم از بازیگر نقش روحانی و نویسنده و کارگردان فیلم تقدیر کرده و فکر نمی‌کنم فیلم مشکل خاص داشته باشد. به زودی پیگیری‌ها برای حل این مشکل را شروع می‌کنم.»

فیلم سینمایی «لطفا مزاحم نشوید» با بازی باران کوثری، حامد بهداد، افشین هاشمی، هدایت هاشمی و ... را محسن عبدالوهاب کارگردانی کرده است.

چه اتفاقاتی می‌افته‌ها ...

یا علی

 
سیب‌سرخ‌60- غریبی‌آشنا       وبلاگم: ماه تابان من 

دوشنبه 10/8/1389 - 10:1 - 0 تشکر 247081

تهیه كننده فیلم «لطفا مزاحم نشوید» با گلایه نسبت به وضعیت بیلبورد های این فیلم كه دستخوش تغییراتی شده است، اظهار كرد: نمی دانم چرا باید بیلبوردی كه طرح آن به تصویب رسیده یكباره و بدون اطلاع ما تغییر كند وآن را به شكلی متفاوت ارائه كنند؟!

سینمای ایران پتانسیل اكران ۱۱ فیلم را همزمان ندارد

محمد احمدی ادامه داد: روز گذشته متوجه شدم كه بیلبوردهای این فیلم دستخوش تغییر شده و شخصیت روحانی این فیلم از آن حذف شده است.

وی در عین حال عنوان كرد: در پوستر فیلم ما هم مانند سایر فیلمها عكس كاراكترهای اصلی به چاپ رسیده بود و این پوستر توسط وزارت ارشاد تایید شده بود و اكنون در سر درسینماها هم همین پوستر نصب شده است، اما نمی دانم چه اتفاقی افتاده كه به یكباره بیلبوردهای ما را كه مدتی پیش به تصویب رسیده بودند، بدون اطلاع ما عكس روحانی اش را حذف كرده اند.

احمدی ادامه داد: من واقعا مانده ام كه چرا باید چنین اتفاقی صورت بگیرد؟! آن هم در شرایطی كه این فیلم به خاطر حضور شخصیت روحانی در حوزه ی علمیه قم مورد توجه قرار گرفت و در بخش تجلی اراده ی ملی جشنواره ی فجر سه جایزه دریافت كرد كه اتفاقا یكی از این جایزه ها برای ایفای نقش روحانی به هدایت هاشمی بود.

وی با اعتقاد بر اینكه، برخوردهای سلیقه ای در حوزه ی فرهنگ امر درستی نیست،یادآور شد:ای كاش حداقل دوستان به ما اطلاع می دادند تا اگر هم از نظر آنها مشكلی در این پوستر وجود داشت، ما خودمان آن را برطرف می كردیم نه اینكه عده ای به سلیقه ی خود در پوستر ما دست ببرند.

احمدی در عین حال از پیگیری این موضوع خبر داد.

تهیه كننده «لطفا مزاحم نشوید» در بخش دیگری از این گفت وگو با تشكر از وزارت ارشاد و صدا و سیما كه در پخش تیزرهای این فیلم همكاری دارند، درعین حال گفت:با این وجود در مقایسه با فیلم های دیگر زمان پخش تیزرهای ما، زمان چندان مناسبی نیست و تیزر فیلمهای دیگر در تایم های بهتری پخش می شود.

محمد احمدی در ارتباط با فروش فیلم «لطفا مزاحم نشوید» خاطرنشان كرد: فیلم ما، این روزها فروش خوبی دارد و نكته ی جالب این است كه در این دوره تنوع فیلم ها هم مناسب است و ما در این دوره ی اكران فیلم های طنز و تاریخی هم داریم و ما هم فیلم خود را اثری اجتماعی با رگه های طنز می دانیم و بدین ترتیب می بینیم كه در زمان واحد سه ژانر در سینماها اكران می شود كه حداقل این موضوع نسبت به دوره های قبلی اكران از تنوع بهتری برخوردار است.

وی در ادامه درباره ی زمان اكران «لطفا مزاحم نشوید» هم توضیح داد: زمان اكران این فیلم به نسبت زمان خوبی است، چرا كه دیگر در دوره هایی مانند ماه رمضان و یا تعطیلات قرار نداریم و به همین دلیل فیلمها می توانند موفقیت بیشتری در گیشه داشته باشند.

احمدی در عین حال به اكران ۱۱ فیلم جدید در دوره ای محدود اشاره كرد و افزود:گلایه ای كه در این باره از آقای سجادپور و شورای صنفی نمایش دارم، این است كه چرا در مدت زمانی بسیار كم این حجم فیلم جدید به نمایش درمی آید؟! ۱۵ روز پس از شروع اكران فیلم ما ۱۱ اثر جدید به اكران درآمد كه من فكر می كنم سینمای ما پتانسیل این تعداد فیلم در این بازده زمانی را ندارد و همین موضوع باعث می شود كه برخی فیلم ها بسوزند. به عقیده ی من لازم است كه این موضوع كنترل شود.

وی ادامه داد:البته در این زمینه، بخشی از تقصیر هم به عهده ی خود ما فیلمسازان و اهالی سینماست، چرا كه خود ما شرایط را خراب می كنیم. اكنون شرایط كلی خوب است، اما ما نباید یكباره همه مان بخواهیم كه فیلمهایمان در این زمان محدود اكران كنیم. ما از اسفند سال گذشته در نوبت گروه «آزادی» هستیم و لازم است كه فیلم های دیگر هم برای اكران در نوبت بمانند.

محمد احمدی در بخش دیگری از این گفت وگو اظهار كرد: ما به عنوان یك تهیه كننده ی مستقل توان تبلیغات آنچنانی را برای فیلم مان نداریم. اگر ما توان تبلیغ مان در حد فیلمی مثل «ملك سلیمان» بود، حتما در گیشه موفقیت بیشتری كسب می كردیم. اما در نهایت این توان مالی ضعیف، عدم همكاری و حمایت برخی نهادها و بحث های همچون بیلبورد در فروش ما تاثیر می گذارد.

این تهیه كننده سینما درباره میزان استقبال مخاطبان از این فیلم اپیزودیك به ایسنا گفت: من در زمان اكران با تماشاچیان مختلف فیلم را دیده ام و خدا را شكر این فیلم با مخاطبان ارتباط خوبی برقرار می كند. اگرچه دوستان مختلف می گویند كه فیلم اپیزودیك نمی تواند با مخاطب ارتباط برقرار كند. اما فیلم « لطفا مزاحم نشوید» اگر نگویم كه صد درصد تماشاگران را راضی كرده حداقل ۹۰ درصد آنها را راضی كرده است و ما طی این روزها حتی یك نمونه اعتراض هم نداشته ایم.

وی درباره ی چگونگی ورودش به روند تولید این فیلم هم یادآور شد: روز اول كه محسن عبدالوهاب فیلمنامه این فیلم را نزد من آورد، آنقدر این فیلمنامه به نظرم صمیمی و خوب آمد كه بلافاصله تهیه آن را قبول كردم. البته با شناختی كه از محسن عبدالوهاب داشتم، مطمئن بودم كه او هم توان ساخت فیلمی خوب را دارد.

تهیه كننده «لطفا مزاحم نشوید» در پاسخ به پرسشی مبنی بر حضور برخی بازیگرانی كه چهره نیستند و تاثیر بر فروش فیلم به ایسنا گفت: درست است كه در فروش یك فیلم بحث بازیگر مهم است، اما این موضوع تعیین كننده نیست و ما فیلمهای متعددی داریم كه علی رغم حضور سوپراستارهای متعدد فروش چندانی نداشته اند، به نظر من سوپراستار به تنهایی تضمین كننده فروش نیست.

محمد احمدی ادامه داد: بر این باورم كه ابتدا باید فیلمنامه و داستان برای تماشاچی جالب باشد و اگر این اتفاق بیفتد ستاره می تواند به عنوان یك كاتالیزور عمل كند. تركیب فعلی بازیگران این فیلم همان چیزی است كه محسن عبدالوهاب دوست داشته و من فكر می كردم كه او كاراكترهای فیلمش را با این افراد عینیت می بخشد. به همین دلیل هیچ مخالفتی نكردم و اكنون هم مطمئنم كه تماشاچی از دیدن این فیلم لذت می برد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

دوشنبه 10/8/1389 - 14:41 - 0 تشکر 247124

با سلام
نمی‌دونم این كارا مال شهرداریه یا نهاد دیگه‌ای
ولی به هر حال خیلی بده كه بدون هماهنگی بخوان كه بیلبوردهای یه فیلم رو الكی جمع كنن
یا علی

 
سیب‌سرخ‌60- غریبی‌آشنا       وبلاگم: ماه تابان من 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی