سينما و تلویزیون (بازدید: 701)
چهارشنبه 5/8/1389 - 15:5 -0 تشکر 245757
فیلم‌های آخر هفته

با سلام

 به گزارش خبرگزاری فارس،:


*«غیرقابل ردیابی»
فیلم سینمایی «غیرقابل ردیابی» به كارگردانی گریگوری هابلیـت پنجشنبه 6 آبان ماه ساعت 22 از شبكه یك سیما پخش می‌شود.
جنیفر مارش كه افسر پلیس در دایره جنایات اینترنتی است، با حضور در وب سایت عجیبی در اینترنت به نام با من بكش مشكوك می‌شود. چند ساعت بعد از این وب سایت صحنه‌هایی مربوط به اذیت و آزار مرد میانسالی پخش می‌شود و سپس این مرد كشته می‌شود. كارآگاه اریك باكس از دایره جنایی رسیدگی این پرونده را به عهده می‌گیرد.
فیلم سینمایی غیرقابل ردیابی محصول سال 2008 كشور آمریكاست.

*«این سرزمین»
فیلم تلویزیونی «این سرزمین» به كارگردانی كاظم معصومی و تهیه كنندگی سعید جهانیان و فرناز سپهرآرا جمعه 7 آبان ماه ساعت 16 از شبكه یك سیما پخش می‌شود.
به طور باور نكردنی تمامی دام‌ها، حوضچه‌های پرورش ماهی و محصولات كشاورزی منطقه‌ای، آلوده به مواد سمی شده‌اند و به صاحبان آنها خسارت‌های مالی فراوان وارد شده است.
سحر كه در این زمینه تحقیق می‌كند، ضمن همكاری با سازمان محیط زیست و در پی آزمایش‌های فراوان متوجه می‌شود كه در آب موجود در منطقه، آلودگی شیمیایی به چشم می‌خورد كه مربوط به بازیافت‌ها و پس زباله‌های یك كارخانه مواد شوینده است كه در مكانی غیر مجاز مدفون می‌شوند و آب رودخانه را آلوده می‌سازند.
جعفر دهقان، علی قربا‌ن‌زاده و نفیسه روشن به عنوان بازیگران اصلی در فیلم تلویزیونی این سرزمین از تولیدات مركز سیما فیلم بازی كرده‌اند.

*«طعم شادی»
فیلم سینمایی طعم شادی به كارگردانی و تهیه كنندگی میتسو هیرو می هارا جمعه 7 آبان ماه ساعت 18:10 از شبكه دو سیما پخش می‌شود.
داستان فیلم در مورد تاكاكو زن جوانی است كه به عنوان نماینده یك فروشگاه تجاری بزرگ، مسئول عقد قرارداد با وانگ صاحب رستوران شانگهای كوچك است تا غذاهای سنتی و بسیار لذیذ او را در نمایندگی‌های خود به فروش برسانند. ولی وانگ در این مورد رضایت نمی‌دهد.
تاتسویا فوجی و میكی ناكاتانی در فیلم سینمایی «طعم شادی» محصول سال 2008 ژاپن به ایفای نقش پرداختند.

*«تندر شكن»
فیلم سینمایی «تندر شكن» پنجشنبه 6 آبان ماه ساعت 20 از شبكه سه سیما پخش می‌شود.
اسلحه‌ای سری را دولت انگلیس با همكاری آمریكا در یك مركز تحقیقاتی مخفی در حال آماده سازی هستند ولی شخصی كه مسئول این مركز است خود كنترل را بدست می‌گیرد و می‌خواهد با چراغ سبز آمریكا بر ضد انگلیس استفاده كند.
فیلم سینمایی «تندر شكن» محصول سال 2007 انگلیس و كاناداست.

*«هشت»
فیلم تلویزیونی «هشت» به كارگردانی محمد رسولی و تهیه كنندگی مجید پری‌خواه و محمد رسولی جمعه 7 آبان ماه ساعت 15:10 از شبكه سه سیما پخش می‌شود.
حمیدرضا پگاه، زیبا بروفه و یوسف تیموری در فیلم تلویزیونی «هشت» از تولیدات مركز سیما به عنوان بازیگران اصلی بازی كرده‌اند.
فیلم تلویزیونی «هشت» داستان نادر را روایت می‌كند كه یك چایخانه دارد. او در جاده شاهد یك تصادف است و خود را مقصر كشته شدن سرنشینان ماشین می‌داند و به همین دلیل عذاب وجدان دارد.

*«پسران بد2»
فیلم سینمایی «پسران بد 2» جمعه 7 آبان ماه ساعت 14:45از شبكه سه سیما پخش می‌شود.
پلیس به دنبال یك قاچاقچی بین‌المللی مواد مخدر و قرص‌های روانگردان است. پس از شناسایی، او با شگرد خاص از كشور فرار می‌كند، ضمن اینكه یك پلیس زن را نیز گروگان می‌گیرد كه خواهر یكی از مأمورین پلیس است.
ویل اسمیت و مارتین لاورنس در فیلم سینمایی «پسران بد 2» به كارگردانی مایكل بای محصول سال 2003 كشور آمریكا ایفای نقش كرده‌اند.

*«پازل»
فیلم سینمایی «پازل» به كارگردانی استنلی دانن پنجشنبه 6 آبان ماه ساعت 15:40 از شبكه چهار سیما پخش می‌شود.
شوهر یك زن پاریسی وقتی در حال مسافرت با قطار است كشته می‌شود. بعد از مدتی سر و كله چهار مرد پیدا می‌شود كه در جستجوی دویست و پنجاه هزار دلار هستند كه فكر می‌كنند همسر مقتول محل آن را می‌داند.
كاری گرانت، ادری هپبورن و والتر ماتائو در فیلم سینمایی «پازل» محصول سال 1964 آمریكا در ژانر كمدی و پلیسی بازی كرده‌اند.

*«دو مرد در شهر»
فیلم سینمایی «دو مرد در شهر» محصول سال 1973 فرانسه به كارگردانی خوزه جیووانی جمعه 7 آبان ماه ساعت20:30 در قالب برنامه سینما 4 از شبكه چهار سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی آلن دلون و جین گابین خواهید دید: جینو به جرم سرقت در حال گذراندن محكومیت ده ساله خود در زندان است. او رفتار خوبی در زندان داشته و ژان مددكار زندان معتقد است كه او می‌تواند به جامعه بازگردد. ژان تلاش می‌كند تا دو سال باقی مانده از محكومیت جینو مورد بخشش قرار بگیرد. مسئول زندان و پلیس مخالف آزادی زود هنگام او هستند. به همین دلیل ژان مجبور می‌شود كه برای آزادی جینو به آنها تعهد بدهد.

*«پدال زن دیوانه»
فیلم سینمایی «پدال زن دیوانه» به كارگردانی هائو نینگ 40 دقیقه بامداد روز جمعه 7 آبان ماه از شبكه تهران پخش خواهد شد.
پس از اینكه فردی در مسابقات دوچرخه سواری برنده و نفر اول می‌شود. در بازبینی فیلم مسابقه، داوران متوجه اشتباهشان می‌شوند كه نفر اول را به اشتباه معرفی كرده‌اند و او باید نفر دوم اعلام می‌شده است. پس از اینكه داوران نتیجه را به نفع نفر دوم اعلام می‌كنند، قهرمان مسابقه سرخورده می‌شود و احساس بسیار بدی به وی دست می‌دهد و در اثر همین حس تهی بودن، پیشنهاد یك دلال را برای تبلیغات مواد نیروزا قبول می‌كند.
فیلم سینمایی پدال زن دیوانه با بازی لیفان دانگ، بو هیوانگ و كونگ جیو محصول سال 2009 كشور چین در ژانر حادثه‌ای، ماجراجویی و كمدی ساخته شده است.

*«شتاب كن»
فیلم تلویزیونی «شتاب كن» به كارگردانی سعید اسدی و تهیه كنندگی علی كویج جمعه 7 آبان ماه ساعت 13:30 از شبكه تهران سیما پخش می‌شود.
فیلم تلویزیونی «شتاب كن» با مضمون پلیسی، اجتماعی ماجراجویی چند جوان در دنیای مجازی و فضای اینترنت را به تصویر می‌كشد كه باعث شناخت بیشتر آن‌ها به محیط حقیقی و پیرامون خود می‌شود.
خاطره اسدی و بابك انصاری در فیلم تلویزیونی «شتاب كن» به ایفای نقش پرداختند.

*«خار»
فیلم سینمایی «خار» به كارگردانی ماهاش جمعه 7 آبان ماه ساعت 13:30 از سیمای استان‌ها پخش می‌شود.
شش مجرم هندی كه توسط پلیس لس آنجلس به جرم سرقت دستگیر می‌شوند. پس از آزادی نقشه سرقت از بانك خدماتی ایالات متحده را طراحی می‌كنند. آنها در حین سرقت یك كارمند را كشته و با محاصره پلیس رو به رو می‌شوند.
فیلم سینمایی «خار» با بازی آمیتا باچان، لاكی وسونیل محصول هندوستان در ژانر درام ساخته شده است.

یا علی

 
سیب‌سرخ‌60- غریبی‌آشنا       وبلاگم: ماه تابان من 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی