• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن شمال > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
شمال (بازدید: 3265)
سه شنبه 4/8/1389 - 15:47 -0 تشکر 245260
استخدام در استان گلستان

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، هیئت وزیران در راستای توسعه حمل و نقل جاده‌ای و كاهش سوانح در این زمینه و همچنین به منظور ارتقای امكانات راهداری، 11 تصمیم مهم برای حل مشكلات زیربنایی حمل و نقل استان گلستان اتخاذ كرد.

هیئت وزیران وزارت راه و ترابری را موظف كرد با هماهنگی معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور و با همكاری استانداری و با رعایت قوانین و مقررات مربوط، نسبت به اجرای 11 تصمیم برای رفع مشكلات حمل ونقل استان گلستان اقدام كند.

بر اساس این مصوبه، تكمیل مطالعات و اجرای بزرگراه «نوكنده، بندر تركمن، آق قلا، گنبد، كلاله و آشخانه» پس از طی مراحل قانونی موضوع ماده (32) قانون برنامه چهارم توسعه تا پایان سال 1392و تكمیل مطالعه و احداث راه‌آهن «گرگان، اینچه برون» تا دهه فجر سال 1392 از جمله تصمیمات گرفته شده در این خصوص است.

بر اساس این مصوبه وزارت راه و ترابری موظف شده مبلغ 150 میلیارد ریال برای تسریع در بهسازی مجوز «رامیان به شاهرود» پس از طی مراحل قانونی موضوع ماده (32) قانون برنامه چهارم توسعه اختصاص دهد.

اجرای 14 دوربرگردان مناسب در بزرگراه «نوكنده، آزادشهر و سه‌ راهی كلاله» توسط شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور (از محل طرح در دست اجرای بزرگراه بهشهر ـ قوچان) تا پایان سال 1392، تسریع در اجرای كنارگذر گركان از محل طرح در دست اجرای بزرگراه «بهشهر ـ قوچان» توسط شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل كشور تا پایان سال 1390و اختصاص مبلغ 200 میلیارد ریال از محل منابع ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت به منظور نوسازی ناوگان حمل و نقل برون شهری استان طی سال‌های 1389 تا 1391 از دیگر تصمیمات هیئت وزیران برای توسعه حمل و نقل استان گلستان است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، وزارت راه و ترابری باید مبلغ 40 میلیارد ریال برای خرید ماشین‌آلات راهداری و عملیات زمستانی با مشاركت استان به نسبت مساوی طی سالهای 1389 و 1390 اختصاص دهد و توسعه فرودگاه گرگان پس از اخذ مجوزهای قانونی طی سال 1390 را اجرا كند.

بر اساس این مصوبه معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌ جمهور باید نسبت به تسریع در صدور مجوز موضوع ماده (32) قانون برنامه چهارم توسعه در این خصوص در سال 1389 اقدام كند.

بر این اساس تأسیس اداره راه و ترابری شهرستان مراوه تپه نیز با هماهنگی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس ‌جمهوری نیز به تصویب هیئت وزیران رسید.

هیئت وزیران همچنین با صدور مجوز استخدام 141 نفر نیروی متخصص برای اداره كل راه و ترابری استان و استخدام20 نفر نیروی متخصص (كارشناسی و بالاتر) برای اداره كل هواشناسی استان با هماهنگی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه اسنانی رئیس‌ جمهور موافقت و مطالعه، احداث و تجهیز راهدارخانه مركزی استان را نیز به وزارت راه و ترابری واگذار كرد.

در راه رسيدن به oooooj

با مردم مهربان باش چرا که هنگام سقوط با همان مردم روبرو خواهي شد 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.