سينما و تلویزیون (بازدید: 330)
شنبه 1/8/1389 - 16:1 -0 تشکر 244498
سینما عصر جدید نوسازی می شود نه بازسازی

سینمای عصر جدید از قدیمی ترین سینماهای تهران است كه نیاز مبرم به تعمیر دارد به صورتی كه قرار شد مالكان سینما حسین فرحبخش و حسین علیخانی را مسائل این سینما را نوسازی كنند امری تاكنون محقق شده است.

پیمان پارسی نژاد(مدیر سینما عصر جدید) درباره تعمیر این سینما گفت: قصد داریم تا این سینما تخریب و مجدد نوسازی كنیم اما به دلیل مشكلات مالی تاكنون قادر به انجام این كار نشده ایم.

وی با اشاره به اینكه امكان بازسازی سالن ها وجود ندارد و باید سینما كاملا از نو ساخته شود، افزود: بعضی از ایرادها و اشكالات سالن های سینما را رفع كرده ایم اما نوع ساخت اولیه این سینما به صورتی است كه تغییر چندانی نمی توان در آن ایجاد كرد و از طرفی هدف ما ارتقاء سالن ها و بالا بردن تعداد سالن ها است لذا باید سینما از نو ساخته شود.

پارسی نژاد، قصد مالكان سینما را برای ساخت سالن های جدید جدی می داند اما می گوید: ریزش مخاطب و مشكلات مالی مانع از هرگونه تصمیم مهم می شود.

وی ادامه داد: موسسه سینما شهر آماده همكاری است اما همكاری موسسه سینما شهر در حد بازسازی است و نه دوباره سازی است در حالی ساخت سالن جدید تسهیلات زیادی می خواهد.

منبع:خبرگزارى ایلنا

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی