سينما و تلویزیون (بازدید: 314)
دوشنبه 26/7/1389 - 16:26 -0 تشکر 243260
امیدواری جولی برای جلب نظر بینندگان فیلمش

بازیگر برنده اسکار گفت : «پیچش هایی در فیلم نامه وجود دارد که نشان دهنده ی حساسیت روابط میان شخصیت های اصلی است و فقط بعد از اکران فیلم آشکار خواهد شد.»

«امیدوارم مردم صبر کنند تا فیلم را ببینند و بعد نظر دهند.»

فیلم که هنوز اسمی برایش انتخاب نشده است، داستان عشق مردی صربستانی و یک زن بوسنیایی را در سالگرد جنگ ۱۹۹۲بوسنی که صد هزار نفر در آن کشته شدند، به تصویر می کشد.

باکیرا هاسه سیک، رئیس بنیاد تلفات زنان در جنگ بوسنی، به روزنامه ی اوسلوبوجنجی گفت که شخصیت زن "واقعاً عاشق شکنجه گرش می شود" و به مقامات اصرار کرد که جلوی تولید این فیلم را بگیرند.

روز چهارشنبه، یکی از وزرای دولت بوسنی، اجازه فیلم برداری این فیلم را لغو کرد و بعضی روزنامه ها خبر دادند که تولید فیلم فعلاً متوقف شده است. نماینده ی جولی به رویترز گفت که این اخبار موثق نیستند و گروه قبل از منتقل شدن به بوسنی به فیلم برداری خودش در بوداپست ادامه می دهد.

ادین سارکیک، مجری خط تولید اسکات فیلم در سارایوو، به رویترز گزارش کرد که شرکت فیلم نامه ی نهایی را به اولیای امور تقدیم کرده اند و شرکت درخواست دوباره ای برای اجازه ی فیلم برداری خواهند فرستاد.

روز پنج شنبه تهیه کنندگان لغو پروانه را یک "مسئله ی کاملاً فنی" توصیف کردند. جولی در ادامه برای شستن نگرانی های بازیگر بوسنیایی گروه گفت که هر گونه بیان درماتیک همیشه افردای را که تجربه های حقیقی داشته اند درمانده می کند.

خبرگزاری رویترز (www.reuters.com

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی