انجمن ها > انجمن خراسان > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
خراسان (بازدید: 486)
يکشنبه 25/7/1389 - 16:10 -0 تشکر 242825
کتابخانه های عمومی اسفراین رتبه برتر رشد شاخص ها را کسب کرد

کتابخانه های عمومی شهرستان اسفراین رتبه نخست رشد شاخص های کتابخانه ای را در استان خراسان شمالی طی نیمه نخست امسال کسب کرد.

 

«صدرزاده» معاون اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی، با بیان این که نقشه راه توسعه کتابخانه های هر شهرستان بر مبنای توسعه کتابخانه های عمومی استان تا سال 93 تهیه شده است، گفت: برای تحقق شعار توسعه همراه با عدالت، توسعه متوازن کتابخانه های عمومی در تمام شاخص ها و بر مبنای نیازمندی های جمعیتی و بومی هر منطقه برای دستیابی به استانداردهای جهانی را خواستار هستیم.رئیس اداره کتابخانه های عمومی اسفراین نیز انگیزه بالای کتابداران و تعامل با اداره ها و سازمان های این شهرستان را از عوامل مؤثر در این موفقیت دانست.

 

 وی گفت: این شهرستان از لحاظ رشد شاخص تعداد کتابخانه ها، تعداد نسخ کتاب، شاخص امانت و شمار کتابخانه های مشارکتی رتبه نخست استان را کسب کرده است.«قاسم ابراهیمی زمانی» افزود: با راه اندازی کتابخانه های جدید، تعداد کتابخانه های اسفراین به 16 باب می رسد.

جهانی فکر کن    با استفاده از امکانات محلی تولید کن    جهانی توزیع کن

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی