• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
سينما و تلویزیون (بازدید: 959)
چهارشنبه 21/7/1389 - 10:50 -0 تشکر 241493
خبر های جدید دو

آخرین اخبار از 20 هنرمند سینما و تلویزیون

بیژن امکانیان

بازی خود را، در فیلم «زیر آب»، به کارگردانی «سپیده فارسی» به پایان رساند. این فیلم براساس چند داستان کوتاه، از «بیژن نجدی» نوشته شده است. داستان «زیر آب» درباره مردی به نام مرتضی است که از زندان آزاد می شود. وی پس از دیدن وضعیت خانواده اش راهی شمال می شود، تا به کشف حقایق فراموش شده گذشته تاریک خود بپردازد.

مسعود رایگان، فریبا کامران، سروش صحت و شبنم مقدمی از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

رضا شفیعی جم

با فیلم سینمایی «پریا» به کارگردانی «حسین قاسمی جامی»، میهمان جشنواره فیلم کودک و نوجوان همدان می شود. داستان این فیلم درباره نویسنده زنی است که یکی از شخصیت های قصه اش، به دنیای واقعی می آید. الیزابت امینی، ترلان پروانه و مرتضی ضرابی، از دیگر بازیگران فیلم «پریا» هستند.

شیلا خداداد

به زودی با فیلم «پاتو زمین نذار»، به کارگردانی «ایرج قادری»، به سینما می آید.داستان این فیلم درباره مردی مرفه است که گرفتار مشکلاتی شده و اعتبارش را از دست می دهد.ایرج قادری و مهرانه مهین ترابی، از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

اندیشه فولادوند

بازی خود در فیلم سینمایی «زندگی با چشمان بسته»، به کارگردانی «رسول صدرعاملی» را به نیمه رساند. این فیلم داستان خواهر و برادری است که در یک محله قدیمی زندگی می کنند و با اتفاقات گوناگونی، مواجه می شوند. حامد بهداد، ترانه علیدوستی، پولاد کیمیایی، فرهاد قائمیان، فرهاد آئیش، پریوش نظریه، الهام پاوه نژاد، آناهیتا افشار و عاطفه رضوی، از دیگر بازیگران «زندگی با چشمان بسته» هستند.اندیشه فولادوند که در فیلم های «سنگ، کاغذ، قیچی»، «سربازهای جمعه» و «ستاره است» ایفای نقش کرده است، فیلم های «ستاره بود» و « ستاره می شود »را در نوبت اکران دارد.

بابک حمیدیان

بازی در فیلم «دوربین فیلم برداری»، به کارگردانی «سیامک کاشف آذر» را به پایان رساند.این فیلم، براساس یکی از داستان های هوشنگ مرادی کرمانی ساخته شده است. این فیلم داستان دختربچه ای را روایت می کند که از خانه شان، برای فیلم برداری یک فیلم سینمایی استفاده می شود. آرمیتا مرادی، مهران احمدی و عزیز مالکی، از دیگر بازیگران «دوربین فیلم برداری» هستند.

پانته آ بهرام

با فیلم سینمایی «تهران تهران»، به کارگردانی «داریوش مهرجویی»، میهمان جشنواره فجر امسال می شود. این فیلم که هم اکنون مرحله تدوین را پشت سر می گذارد، درباره جاذبه های گردشگری شهر تهران است. قربان نجفی، علی عابدینی، نیکی نصیریان، مهتاج نجومی، فریده سپاه منصور، پرویز نوری، ثریا نوری و فاطمه فردین، از دیگر بازیگران «تهران تهران» هستند. این فیلم یک اپیزود از فیلم «تهران در جست وجوی زیبایی» است که «سیم آخر» به کارگردانی مهدی کرم پور و «تهران از ماوراء» به کارگردانی سیف ا... داد از دیگر اپیزودهای این فیلم می باشد.

الناز شاکردوست

بازی خود را در فیلم «شیر و عسل»، به کارگردانی «آرش معیریان» منتفی دانست. وی دلیل انصراف خود را از بازی در این فیلم، تاخیر در آغاز فیلم برداری این اثر ذکر کرد. وی هم اکنون مشغول بازی در فیلم «فاصله»، به کارگردانی «کامران قدکچیان» است. پوریا پورسرخ، علی صادقی و مهران غفوریان از جمله بازیگران «شیر و عسل» هستند.

پوریا پورسرخ

پاییز امسال با فیلم «آناهیتا»، جدیدترین ساخته «عزیزا... حمیدنژاد»، میهمان سینماهای کشور می شود. نقش های اصلی این فیلم را میترا حجار و شهاب حسینی، ایفا می کنند. حمیدنژاد فیلم نامه «آناهیتا» را، براساس بخشی از تحقیقات علمی «ایموتو» -دانشمند ژاپنی- نوشته است. نرگس محمدی و محمدرضا داودنژاد از دیگر بازیگران فیلم «آناهیتا» هستند که مضمونی علمی دارد.

لاله اسکندری

بازی خود در فیلم سینمایی «خانواده ارنست»، به کارگردانی «محسن دامادی» را، به نیمه رساند.

این فیلم که مضمونی اجتماعی- تخیلی دارد، در تهران و اصفهان فیلم برداری می شود. امین زندگانی، مرضیه خوش تراش، پوراندخت مهیمن، مهدی تهرانی، جهان بخش سلطانی و جمشید مشایخی، از دیگر بازیگران «خانواده ارنست» هستند.

سارا خوئینی ها

در فیلم «یک بازی ساده» به کارگردانی «سیدمهدی برقعی»، به ایفای نقش خواهد پرداخت.

این فیلم داستان زوج جوانی به نام های «پونه» و «فرهاد» است که پس از پانزده سال زندگی مشترک، حدود دو سال است که از یکدیگر جدا شده اند. امیر جعفری نیز در این فیلم حضور دارد.

حسین یاری

در مجموعه تلویزیونی «هوش سیاه» به کارگردانی «مسعود آب پرور»، به ایفای نقش خواهد پرداخت. این مجموعه سیزده قسمتی جرائم الکترونیکی را به تصویر می کشد. در این مجموعه که برای پخش از شبکه سوم سیما ساخته می شود، کمند امیرسلیمانی، سپیده گلچین، بهزاد خداویسی، رضا توکلی، صدرالدین حجازی، داریوش اسدزاده، کیانوش گرامی و سپند امیرسلیمانی، حضور دارند. حسین یاری که سال گذشته فیلم «اقلیما» به کارگردانی�ن دان، میرطاهر مظلومی، صدیقه کیانفر و سیروس طهوری نD8� پرده سینما داشت، هم اکنون مجموعه تلویزیونی «گیلعاد» را، در حال پخش از سیما دارد.

حسن پورشیرازی

تابستان امسال با فیلم «تاکسی نارنجی» به کارگردانی «ابراهیم وحید زاده»، بر پرده سینما می آید. مضمون این فیلم درباره زنی جوان با دو فرزند خردسال، دو مرد با خصوصیات متفاوت و خواسته های مشابه، یک مامور پلیس و یک پیرزن پرحرف و سمج است که در جزیره کیش، ماجراهایی را رقم می زنند. آزیتا حاجیان، ماهایا پطروسیان، علی دهکردی، سیروس ابراهیم زاده، محمدرضا هدایتی و محمود بنفشه خواه، از دیگر نقش آفرینان «تاکسی نارنجی» هستند. وحیدزاده ساخت فیلم هایی چون شام عروسی، معادله، عشق فیلم، مجسمه و تحفه ها را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

سعید سهیلی

جدیدترین فیلم خود را با عنوان «ازدواج در وقت اضافه»، خردادماه در تهران جلوی دوربین می برد. این فیلم براساس فیلم نامه ای که وی مشترکا با «بهمن زرین پور» نوشته است، کلید می خورد. سهیلی قصد دارد از حضور بازیگران فیلم پیشین خود -چارچنگولی- در این فیلم نیز بهره ببرد. «ازدواج در وقت اضافه»، فضا و موضوع خاص و متفاوتی دارد و در گونه سینمای کمدی ساخته می شود.

زیبا بروفه

بازی خود در فیلم تلویزیونی «سکو» به کارگردانی «آرش قادری» را به پایان رساند. داستان این فیلم درباره یک مناقصه طراحی و ساخت سکوی نفت و رقابت یک مهندس ایرانی با چند شرکت معتبر بین المللی است. تیرداد کیایی، بهمن دان، میرطاهر مظلومی، صدیقه کیانفر و سیروس طهوری نژاد، از دیگر بازیگران فیلم «سکو» می باشند.

آتیلا پسیانی

مشغول بازی در فیلم سینمایی «سفر مرگ»، به کارگردانی «حسن آقاکریمی» می باشد. این فیلم که مضمونی اجتماعی دارد، سفر یک خانواده را به شمال کشور روایت می کند که در طول سفر، اتفاقات و ماجراهایی آن ها را درگیر خود می سازد. قرار است «کیانوش عیاری» تدوین این فیلم را انجام دهد. پرویز پورحسینی، مهرداد صدیقیان، مهران رجبی، مهری سادات آل آقا و کیانوش گرامی، از دیگر بازیگران فیلم «سفر مرگ» می باشند.

مهناز افشار

خرداد ماه با فیلم سینمایی «نویسنده» به کارگردانی «نادر طریقت»، میهمان سینماهای کشور می شود. «نویسنده» یک درام روانشناسانه است و داستان زنی را روایت می کند که در زندگی خصوصی، با مسائلی مواجه می شود. پژمان بازغی، شبنم قلی خانی، شمسی فضل اللهی و لادن طباطبایی از دیگر بازیگران «نویسنده» هستند. مهناز افشار که سال گذشته فیلم «انعکاس» را بر پرده سینماها داشت، فیلم «امشب شب مهتابه» به کارگردانی محمدهادی کریمی را در نوبت اکران دارد.

مهرانه مهین ترابی

بازی خود در مجموعه تلویزیونی «پرانتزباز» به کارگردانی «کیومرث پوراحمد» را به نیمه رساند. تاکنون ٦اپیزود از این سریال، به طور کامل فیلم برداری شده و فیلم برداری ٢٠ قسمت باقی مانده، تا مرداد ماه به طول می انجامد. این مجموعه تلویزیونی داستان مسافرانی را به تصویر می کشد که از فرودگاه برای اقامت، به هتل های مختلفی می روند و ماجراهای گوناگونی برای آن ها رخ می دهد. اکبر عبدی، مجید سعیدی، ابراهیم آبادی، معصومه میرحسینی، طناز طباطبایی، رزیتا حفیظ و مالک سراج، از دیگر بازیگران «پرانتزباز» هستند.

داوود رشیدی

که قرار بود نمایش «منهای دو» را خردادماه در سالن اصلی مجموعه تئاترشهر به روی صحنه ببرد، از اجرای این نمایش در مرداد ماه خبر داد. «منهای دو» فضایی طنزآمیز دارد و داستان آن درباره دو مرد مسن است. آن ها با خبر می شوند دو یا سه هفته دیگر بیشتر زنده نیستند. این دو در فرصت باقی مانده با اتفاقاتی جدید مواجه می شوند. هنوز بازیگران نمایش «منهای دو» از سوی «داوود رشیدی» انتخاب نشده اند.

آزیتا حاجیان

به زودی در فیلم تلویزیونی «موش و گربه» به کارگردانی «حسن لفافیان» و تهیه کنندگی «سیداحمد پایداری»، به ایفای نقش می پردازد. فیلم نامه این فیلم را که مضمونی خانوادگی و طنز دارد، «فرانک حیدریان» نوشته است.

امیرمحمد زند، مرجان شکوفکی و انوشیروان ارجمند، از جمله بازیگران فیلم تلویزیونی «موش و گربه» هستند که قرار است فیلم برداری آن، در تهران و شمال انجام شود.

 

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.