ورزش و تندرستی (بازدید: 10492)
سه شنبه 13/7/1389 - 15:58 -0 تشکر 238522
*( والیبال & والیبال )*

به نام آفریدگار خورشید و ماه
 
 
 
سلامی به گرمای آفتاب بر دوستان ورزش دوست  خودم ...
 
 
* این تاپیک رو تشکیل دادیم که دوستان از این به بعد تمام مباحثی که به والیبال مربوط میشه رو اینجا قرار بدن . تا از به هم ریختگی در انجمن جلوگیری بشه .
 
 
با تشکر
مدیر انجمن ورزش و تندرستی

 
سه شنبه 30/6/1389 - 12:26 - 0 تشکر 233730

 ایران در مسابقات جهانی والیبال

برنامه مسابقات ایران ،فرمول مسابقات و مكان مسابقات

ایران در گروه A این رقابت ها با تیمهای ایتالیا (میزبان) – ژاپن)قهرمان جام ملتهای آسیا) – مصر(قهرمان افریقا)، هم گروه می باشد وهمه مسابقات این گروه در شهر میلان ، در استادیوم 11200 نفری مدیولانوم فوروم برگزار خواهد شد.

شنبه 3 مهر 1389 :

ایران – مصر                   ساعت  19:30 به وقت تهران           -  ساعت 17به وقت میلان

یكشنبه 4 مهر 1389:

ایران – ژاپن                    ساعت 19:30 به وقت تهران            -  ساعت 17به وقت میلان

دوشنبه 5 مهر 1389:

ایران – ایتالیا                    ساعت23:30 به وقت تهران             -  ساعت 21به وقت میلان

سه تیم اول هر گروه به دور بعد صعود خواهد كرد.

ایران، در صورت سرگروهی در دور بعد با تیمهای دوم گروه  C  وسوم گروه F هم گروه خواهد شد و به شهر كاتانیا در 1430 كیلومتری جنوب میلان سفر خواهد كرد و در استادیوم پنج هزار نفری پالاكاتانیای شهر كاتانیا مسابقه خواهند داد.

در صورت دوم شدن در دور بعد با تیمهای اول گروه C و سوم گروه B هم گروه خواهد شد و در استادیوم پنج هزار نفری پالاكاتانیای شهر كاتانیا مسابقه خواهند داد.

تیم ایران در یك صورت برای ادامه رقابت ها در میلان باقی می ماند آن هم در صورت سوم شدن در گروه است كه در آن صورت هم با تیمها اول گروه E و دوم گروه D هم گروه خواهد شد.

كلیه دیدارهای اول دور دوم ، روز شنبه دهم مهر برگزار خواهد شد.

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

سه شنبه 30/6/1389 - 13:2 - 0 تشکر 233745

مسابقات والیبال قهرمانی جهان 2 تا 18 مهرماه 89 (24 سپتامبر تا 10اكتبر2010) به میزبانی ایتالیا

مسابقات والیبال قهرمانی جهان 2 تا 18 مهرماه 89 (24 سپتامبر تا 10اكتبر2010) به میزبانی ایتالیا در ده شهر برگزار خواهد شد.

این ده شهر عبارتند از میلان،تورینو،ورونا،مودنا،تریسته،آنكونا،فلورانس،رم،رجوكالابریاو كاتانیا.

تیهای شركت كننده عبارتند از :

آسیا: استرالیا – چین – ایران – ژاپن

افریقا : مصر – تونس – كامرون

اروپا : ایتالیا – روسیه – آلمان – بلغارستان – چك – لهستان – فرانسه – صربستان – اسپانیا

امریكای جنوبی : برزیل – ونزونلا – آرژانتین

امریكای شمالی:امریكا- پورتوریكو – كوبا – كانادا – مكزیك

گروه بندی تیمها به شرح زیر می باشد:

گروه A : ایتالیا – ژاپن – مصر – ایران

گروه B : برزیل – اسپانیا – كوبا – تونس

گروه C  : روسیه – پورتوریكو – استرالیا – كامرون

گروه D : امریكا – آرژانتین  - ونزوئلا – مكزیك

گروه E : بلغارستان – چین – فرانسه – چك

گروه F : صربستان – هلند – آلمان – كانادا

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

سه شنبه 30/6/1389 - 13:29 - 0 تشکر 233751

با سلام

ممنون یاس کبود عزیز . انشاالله ایران توی این مسابقات هم مثل مسابقات آسیایی گل بکاره ...

با تشکر
مدیر انجمن ورزش و تندرستی

 
شنبه 3/7/1389 - 14:12 - 0 تشکر 234799

نخستین گزارش خبرنگاراعزامی ازمسابقات والیبال قهرمانی جهان از میلان ایتالیا

تیم ملی والیبال ایران آخرین تیم حاضر ازگروه یک مسابقات بود که بعد از3 تیم دیگرایتالیا ، ژاپن ومصر خود را برای شرکت درهفدهمین دوره مسابقات قهرمانی جهان به میلان رساند . درحالی تیم ایران پس ازپایان تورنمنت چهارجانبه اتریش بعد ازظهر پنج شنبه درکمتر از48 ساعت به آغاز بازی ها بااستقبال اعضای سفارت ایران وارد شهرمیلان شد ودرهتل « ان اچ میلانوفیرو» اسکان گزید که از حضورواقامت دو تیم ژاپن ومصربیش از یک هفته در ایتالیا می گذشت . ایتالیا میزبان بازی ها نیز چند ساعت زودتر از ایران صبح پنج شنبه وارد شهر میلان شده بود . تیم ایران بلافاصله بدون استراحت نخستین تمرین خود را درسالن اصلی مسابقات مدیو لانوم که ظرفیت 12000 تماشاگررا دارد پشت سر گذاشت . فاصله سالن بازی ها با محل اسکان تیم ها بسیار نزدیک است . دراین تمرین تمامی بازیکنان ازجمله نظری افشار، علیزاده وعطار که گفته می شد مصدومند نیز شرکت داشتند .آخرین تمرین تیم ملی درنوبت چهارم صبح امروز شنبه قبل ازرویارویی با مصردرسالن اصلی انجام شد که این تمرین سبک بسیار پرنشاط ودرفضایی پرشور برگزارشد . هوای میلان در 24 ساعت به آغاز مسابقات بارانی وسرد شده وباران همچنان ادادمه دارد .

ایران با لباس سفید برابر مصر

جلسه فنی یا تکنیکال میتینگ بعد ازظهر جمعه با حضور مربیان 4 تیم حاضر درگروه یک با شرکت نمایند گان فدراسیون جهانی وداورانی که بازی های این گروه را برعهده دارند انجام شد.دراین جلسه که ازسوی کشورمان حسین معدنی و امیر خوش خبر سرمربی وسرپرست تیم ملی ایران شرکت داشتند ، مهم ترین موضوعی که مطرح شد تغییرپروتکل شروع بازی بود که شیوه اجرایش تغییر پیدا کرد . بدین ترتیب که برخلاف گذشته سرود ملی تیم ها به بعد ازگرم کردن تیم ها ولحظاتی قبل ازبازی موکول شد .براساس برنامه اعلام شده تیم ملی ایران در بازی با مصر با لباس سفید ، دربازی دوم با ژاپن با لباس قرمز ودردیدار با ایتالیا با لباس سفید بازی خواهد کرد .

تغییر در ساعت بازی ها

برخلاف روزهای پیش وقبل از غقب کشیدن ساعت در ایران که گفته می شد 2 بازی اول ودوم ایران با مصرو ژاپن ساعت 19:30خواهدبود این 2 دیدار زمانش با توجه به تفاوت یک ساعت وسی دقیقه ای میلان با تهران ساعت : 30 :18 برگزارمی شود وساعت بازی ایران وایتالیا نیز 22:30 خواهد بود .

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

يکشنبه 4/7/1389 - 21:3 - 0 تشکر 235456

شکست مقابل مصر در نخستین گام

والیبال ایران - مصر

تیم ملی والیبال ایران نخستین روز رقابت‌های قهرمانی جهان را با شكست پشت سر گذاشت.

هفدهمین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی جهان عصر شنبه در شهرهای مختلف ایتالیا آغاز شد. در میلان كه تیم های گروه A رقابت‌ها در آن به مصاف هم می‌روند، والیبالیست های ایران با عملكردی ضعیف نتیجه را 3 بر صفر به قهرمان آفریقا واگذار كردند.

در این رقابت كه احمد عبدالله از مصر عنوان بهترین ورزشكار میدان را به خود اختصاص داد، ایران با نتایج 25 بر21 در گیم نخست، 25 بر17 در گیم دوم و 25 بر21 در گیم سوم، بازی را به حریف واگذار كرد.

والیبال ایران - مصر

در مجموع امتیازها نیز مصر با نتیجه 75 بر 59 بر ایران برتری داشت. بهترین بازیكن ایران در این رقابت حمزه زرینی بود كه 9 امتیاز را به تنهایی به دست آورد.

در این رقابت تیم ایران بازی بسیار ناهماهنگی را از خود به نمایش گذاشت و در طرف مقابل تیم مصر با دفاع‌های روی تور و ضربه های قوی توانست در سه ست پیاپی، ایران را مغلوب خود كند.

ایران امروز در ادامه این رقابت‌ها به مصاف تیم ژاپن خواهد رفت.

تنظیم برای تبیان: رضا سیگاری

با تشکر

مدیر انجمن ورزش و تدرستی

 
دوشنبه 5/7/1389 - 8:29 - 0 تشکر 235516

تیم والیبال کشورمان در دومین بازی خود در رقابتهای جهانی تیم ژاپن را 3 -1 شکست داد .

به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر ، تیم ملی والیبال کشورمان در دومین دیدار خود در چارچوب رقابتهای جهانی والیبال ایتالیا به مصاف تیم ژاپن رفت و با نتیجه 3-1 از صد این تیم گذشت .
تیم ملی کشورمان در ست های دوم ، سوم وچهارم به ترتیب با نتایج 23-25 ، 24-26 و 23-25 ژاپن را شکست داد .
تیم ملی والیبال ژاپن تنها ست اول را با نتیجه 17-25 به نفع خودپایان داد.
تیم ملی والیبال ایران دوشنبه شب در آخرین بازی مرحله مقدماتی برابر ایتالیا میزبان این مسابقات قرار می گیرد .

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

دوشنبه 5/7/1389 - 14:28 - 0 تشکر 235654

به نظر من در مسابقه اول با مصر مغلوب استرس شدیم تا مصر و در مسابقه دوم با ژاپن بهتر شدیم اما اشکالاتی نظیر عدم هماهنگی دفاع بخصوص دفاع کناره و چند مورد دیگر بود که امیدوارم برطرف شود.
به امید سر بلندی

دوشنبه 5/7/1389 - 14:31 - 0 تشکر 235657

مصاحبه مطبوعاتی سرمربیان و كاپیتانهای ایران و ژاپن پس از پایان بازی

یكشنبه، چهارم مهرماه 1389 ( مصاحیه مطبوعاتی بعد از دیدار ایران و ژاپن):

كوتا یامامورا (كاپیتان ‍تیم ملی والیبال ژاپن): من شخصا" معتقدم كه دفاع ایران بعنوان نقش كلیدی بازی كرد و ما موفق به انجام آن بخوبی معمول نشدیم. ما هنوز یك شانس برای فردا داریم. ما برای مسابقه فردا باید تمركز كنیم برای اینكه به مرحله دوم رقابتها وارد شویم.

یوتا تاتسویا (سرمربی تیم ملی والیبال ‍ژاپن): ما خیلی اشتباه داشتیم بویژه دردریافت و حمله. ما موفق به پیدا كردن تاكتیك درست نشدیم. بحث در این است كه تیم ‍ژاپن برای رقابتهای لیگ جهانی و مسابقات امسال واجد شرایط نیست، متاسفانه خیلی از بازیكنان آسیب دیده هستند. ما مجبور شدیم كه بدون كاپیتان و پاسور خود بازی كنیم و این به اجرای برنامه ما كمك نمی كند. ‍ژاپن برنامه بدنسازی داشت كه انتظارات زیادی را برآورده نكرد. اگر تیم خود را با چند سال قبل مقایسه نمائیم. قطعا" تفاوت زیادی وجود خواهد داشت. مردم ژاپن معمولا" از نظر جثه لاغرهستند و مجبور هستند كه سختر آموزش ببیند كه قدرت بدنی خود را همانند تیمهای دیگر افزایش دهند و این همان چیزی است كه چرا ما سعی داریم كه بازیكنانمان را در فاصله المپیك پكن و لندن آماده نمائیم.

حسین معدنی (سرمربی تیم ملی والیبال): این اولین پیروزی تیم ما در رقابتهای والیبال قهرمانی جهان می باشد. ما ست اول را خوب شروع نكردیم. اما موفق شدیم كه موقعیت را تغییر دهیم. ما تا پایان مسابقه جنگیدیم و موفق شدیم. من حقیقتا" خوشحالم و به بازیكنانم افتخار می كنم. بحث در مورد چگونگی دستیابی به نتایج خوب ممكن است به والیبال ایران كمك كند. ایران دارای یك لیگ حرفه ای و خیلی بازیكنان و مربیان می باشد و این پیروزی می تواند قطعا" به عملكرد والیبال در كشورمان كمك كند.

علیرضا نادی كاپیتان تیم ملی والیبال ایران: من خوشحالم وبعد از این پیروزی تاریخی به تیمم افتخار می كنم. بعد از بازی ناموفق مقابل مصر، ما مجبور بودیم در این دیدار با قدرت بازی كنیم. با تشكر از تمامی هوادارانی كه اینجا در میلان به ما كمك كردند و با تبریك به تیم ژاپن. متاسفانه بعضی اشتباهات آنها باعث باخت آنها شد.

http://www.volleyball.ir/images/stories/8906/89070509.jpg

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

دوشنبه 5/7/1389 - 14:34 - 0 تشکر 235660

درست درشب پیروزی ایران برژاپن امیرخوش خبر سرپرست تیم ملی با سفارش دادن 3 کیک جداگانه برسرمیز شام باعث غافلگیری 3 بازیکن تیم ملی به اسامی سعید معروف ، علیرضا نادی و محمد محمدکاظم شد . شب تولد این 3 بازیکن مصادف با پیروزی مقابل ژاپن شد تا بازیکنان با روحیه بهتری به ادامه بازی ها فکر کنند .

http://www.volleyball.ir/images/stories/8906/89070508.jpg

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

سه شنبه 6/7/1389 - 11:4 - 0 تشکر 235974

بازیکنان ایران بعد ازسوت پایان بازی با چشمانی اشکبارمات ومبهوت بوده وهرکدام درگوشه ای اززمین نای برخواستن نداشتند . دراین بین همه درپی دلداری دادن سعید معروف بودند که ناراحت تر ازبقیه بود .دراین میان تماشاگران ایرانی با فریاد بچه ها متشکریم سعی درروحیه دادن به بازیکنان راداشتند .

http://www.volleyball.ir/images/stories/8906/d3%20-%2009.jpg

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی