انجمن ها > انجمن خراسان > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
خراسان (بازدید: 281)
سه شنبه 13/7/1389 - 15:7 -0 تشکر 238499
فرهنگ رضوی باید...

فرهنگ رضوی باید دغدغه ایده پردازان و هنرمندان باشد.عضو هیئت علمی هشتمین جشنواره بین المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) گفت: اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و حوزه های علمیه با نگاهی عمیق و آینده نگر و البته با ارائه برنامه های درازمدت می توانند اطلس علمی و نقشه راهی را برای آینده جشنواره لحاظ کنند تا این جشنواره به سمت غنای فرهنگی حرکت کند.«سیدحسین مجتبوی» افزود: فرهیختگان، اندیشمندان، استادان حوزه و دانشگاه اگر در جشنواره قرار بگیرند، می توانند به غنای فرهنگ رضوی کمک کنند.وی اظهار داشت: فرهنگ رضوی جدای از فرهنگ اسلامی نیست، بنابراین باید از طریق تئاتر، فیلم، پیامک ادبی و ... فرهنگ رضوی و اسلامی را در جامعه جریان سازی کنیم.وی ادامه داد: مردم، امام رضا(ع) را به عنوان الگویی مطلوب قبول دارند، در همین راستا می توان از طریق فرهنگ رضوی به آرمان های اصلی خود که اشاعه فرهنگ اسلامی است، دست یافت. 

جهانی فکر کن    با استفاده از امکانات محلی تولید کن    جهانی توزیع کن

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی