انجمن ها > انجمن خراسان > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
خراسان (بازدید: 339)
سه شنبه 13/7/1389 - 14:49 -0 تشکر 238491
آشنایی با منابع الکترونیکی هنر هفتم در ....

آشنایی با منابع الکترونیکی هنر هفتم در همایش فرهنگ و هنر رضوی برگزار می شود

مدیر اجرایی همایش پژوهشی فرهنگ و هنر رضوی در استان خراسان جنوبی ،«محمدحسین جعفری» با بیان این که امسال این جشنواره با رویکرد هنر هفتم برگزار و از شرکت کنندگان محدودی برخوردار است، گفت: خراسان جنوبی تاکنون برگزار کننده جشنواره های عکس رضوی، جوانه های شعر رضوی و همایش علمی پژوهشی فرهنگ و هنر رضوی بوده است.وی سیره و فرهنگ رضوی در سینما، نقش فرهنگ رضوی در رشد و شکوفایی هنر هفتم، بررسی وجوه کارآمدی هنر هفتم در معرفی فرهنگ رضوی، بررسی نقش فرهنگ رضوی در ارتقای سینمای دینی و ابعاد تبیین نشده فرهنگ و هنر رضوی در هنر هفتم را از محورهای موضوعی همایش در این استان اعلام کرد.وی درباره برگزاری همایش علمی پژوهشی فرهنگ و هنر رضوی به جای جشنواره جوانه های شعر رضوی اظهار داشت: از آن جا که برگزاری جشنواره شعر رضوی در نقاط مختلف کشور با این جشنواره تداخل پیدا می کرد، این استان تصمیم به برپایی همایش علمی پژوهشی فرهنگ و هنر رضوی گرفته است. این همایش ۲۴ مهرماه امسال در خراسان جنوبی برگزار می شود.

جهانی فکر کن    با استفاده از امکانات محلی تولید کن    جهانی توزیع کن

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی