انجمن ها > انجمن ادب و هنر > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
ادب و هنر (بازدید: 372)
شنبه 10/7/1389 - 17:33 -0 تشکر 237663
جشنواره موسیقی در استان های جنگزده

جشنواره‌ موسیقی مقاومت هر سال در یك استان جنگزده

مهرداد كاظمی گفت: حالا كه دیگر جنگی در كار نیست، انجام كارهای فرهنگی نظیر برگزاری همین جشنواره موسیقی مقاومت است كه می‌تواند جوانان را با خاطرات جنگ پیوند دهد.
این خواننده در گفتگو با ایسنا تاكید كرد: وظیفه ما كه زمان جنگ را به یاد داریم این است كه جوانان را با وقایع و خاطرات آن موقع آشنا كرده تا به این وسیله روحیه وطن‌پرستی را در آنها تقویت كنیم.

وی از برگزاركنندگان دومین جشنواره ملی موسیقی مقاومت تقدیر و تشكر كرد و افزود: همه می‌دانیم كه برگزاری چنین جشنواره‌ای كار بسیار دشواری است و قطعا زحمت زیادی كشیده شده تا جشنواره به این شكل برگزار شود. از طرفی برگزاری این جشنواره و تقدیر از هنرمندان پس از این همه سال غفلت از موسیقی مقاومت باعث دلگرمی هنرمندان و روی آوردن بیشتر جوانان به این نوع از موسیقی خواهد شد.

او با بیان این‌كه اگر تبلیغات به شكل بهتر و گسترده‌ تری انجام می‌گرفت، قطعا استقبال از این هم بیشتر می‌شد، به تشریح وضعیت موسیقی در استان كرمانشاه پرداخت و تصریح كرد: پتانسیل هنری كرمانشاه بسیار بالاست بخصوص در هنر موسیقی، عواملی در این استان و البته استان كردستان دست به دست هم داده‌اند تا خاك این شهرها خاكی هنرمندپرور و هنرخیز باشد.

كاظمی كه در جشنواره‌ موسیقی مقاومت به اجرای برنامه پرداخت، گفت: معتقدم كه اگر جشنواره در استان كرمانشاه متمركز نباشد و هر سال در یكی از استان‌های جنگ‌زده كشور برگزار شود نتیجه بهتری خواهد داشت، همچنین اگر در كنار موسیقی دفاع مقدس چند قطعه موسیقی نیز توسط گروه‌ها، خارج از این موضوع اجرا شود جوان‌ها استقبال بیشتری خواهند كرد.                

منبع جام جم  

 

يکشنبه 18/7/1389 - 13:17 - 0 تشکر 240455


ممنون از اطلاع رسانی تون

خورشید آرزوی منی گرمتر بتاب
يکشنبه 16/8/1389 - 11:58 - 0 تشکر 248688

سلام
ممنون دوست عزیز
خوب بود

مست نگاه تو ام 
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی