ارتباطات و فن آوری اطلاعات (بازدید: 411)
چهارشنبه 7/7/1389 - 20:57 -0 تشکر 236683
نگاه به آی‌تی در ایران امنیتی است

ایلنا- وابستگی صنعت و IT امری اجتناب ناپذیر است و در ایران نگاه به صنعت IT، نگاهی امنیتی است.
شهین دخت خوارزمی نایب رئیس انجمن ایرانی مطالعات جامعه اطلاعاتی ضمن بیان این مطلب گفت: وضعیت فناوری اطلاعات در ایران نسبت به جهان نابسامان است و این به نداشتن یک زیرساخت پیشرفته در بخش صنعت مربوط می‌شود.
خوارزمی با تاكید بر این‌که نگاه به فناوری اطلاعات باید توسعه‌ای باشد، افزود: برای حل این مسئله باید اول دغدغه‌های امنیتی را از نظام اقتصادی کشور جدا کنیم و با برگزاری جشنواره‌های صنعتIT و بیان واقعیت‌ها در رفع مشکلات و موانع فناوری نوین کوشا باشیم؛ چرا که صرفا تنها با برگزاری یک جشنواره و سمینار مسائل توسعه‌ای ITحل نخواهد شد.
نایب رئیس انجمن ایرانی مطالعات جامعه اطلاعاتی اضافه کرد: صنعت جزئی از اقتصاد است و الان بحث از اقتصاد و دانایی است و یکی از ارکان اقتصاد دانایی یک زیر ساخت پیشرفته ITاست. ITکه بتواند تمام نیازهای صنعت را جواب بدهد.
وی افزود : در کنار برپایی جشنواره‌ها، دولت باید هزینه‌هایی را برای اجرای پروژه‌های سنگین و عملی برای توسعه IT، داشته باشد.

شب هاي دراز بي عبادت چه کنم

طبعم به گناه کرده عادت چه کنم

گويند کريم است و گنه ميبخشد 

گيرم که ببخشد زخجالت چه کنم

جمعه 9/7/1389 - 6:48 - 0 تشکر 237250

سلام
به امید پیشرفت ITدر ایران

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی