ارتباطات و فن آوری اطلاعات (بازدید: 509)
دوشنبه 5/7/1389 - 16:12 -0 تشکر 235704
رسانه های دیجیتال

با توجه به نزدیک شدن زمان نمایشگاه رسانه های دیجیتال مناسب دیدم تاپیکی برای بررسی این پدیده داشته باشیم. 

یك استاد ارتباطات معتقد است: رسانه‌ دیجیتال نوعی از رسانه‌های سایبری است كه می‌تواند در كشور ما با توجه به پایین بودن میزان مطالعه‌ مطبوعات برای اطلاع رسانی و آموزش، استفاده‌های بسیار داشته باشد.

محمد سلطانی فر در گفتگو با ستاد خبری چهارمین جشنواره و نمایشگاه رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رسانه‌های دیجیتال را رسانه‌هایی دانست كه از سیستم‌های الكترونیكی روز استفاده می كنند و افزود: این رسانه‌ها با رسانه‌های هوشمند سایبر تفاوت دارند.

وی با بیان اینكه رسانه‌های دیجیتال رسانه‌هایی دوسویه هستند كه می‌توانند تعامل بین اصحاب رسانه و مخاطب را برقرار كنند، اظهار داشت: امروزه در كشور ما استفاده از رسانه‌های دیجیتال همچون عكاسی با دوربین‌های دیجیتالی و نیز نرم افزارهای مختلف افزایش یافته است.

در راه رسيدن به oooooj

با مردم مهربان باش چرا که هنگام سقوط با همان مردم روبرو خواهي شد 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی