انجمن ها > انجمن خراسان > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
خراسان (بازدید: 316)
سه شنبه 30/6/1389 - 10:48 -0 تشکر 233683
همایش آرای تفسیری امام رضا ع

همایش آرای تفسیری امام رضا(ع) با محوریت مرکز توسعه و ترویج فعالیت های قرآنی کشور در مشهد برگزار می شود. معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با بیان این خبر درباره اهداف این جشنواره گفت:  این جشنواره به منظور گردآوری آرای تفسیری امام رضا(ع) و گسترش فرهنگ و سیره رضوی برگزار می شود. سید سعید سرابی با بیان این که سعی شده است با برنامه ریزی های دقیق و منظم همایش علمی پژوهشی آرای تفسیری امام رضا(ع) در مدت ۵ سال به اهداف خویش دست یابد، افزود: در حال حاضر مراکز توسعه و ترویج فعالیت های قرآنی در مشهد، قم و تهران برنامه ریزی این همایش را بر عهده دارند. این همایش ۲۲ و ۲۳ مهر ماه با حضور برگزیدگان در مشهد به کار خود پایان می دهد. ) در مدت ۵ سال به اهداف خویش دست یابد، افزود: در حال حاضر مراکز توسعه و ترویج فعالیت های قرآنی در مشهد، قم و تهران برنامه ریزی این همایش را بر عهده دارند. این همایش ۲۲ و ۲۳ مهر ه منظور گردآوری آرای تفسیری امام رضا(ع) و گسترش فرهنگ و سیره رضوی برگزار می شود. سید سعید سرابی با بیان این که سعی شده است با برنامه ریزی های دقیق و منظم همایش علمی پژوهشی آرای تفسیری امام رضا(ع) در مدت ۵ سال به اهداف خویش دست یابد، افزود: در حال حاضر مراکز توسعه و ترویج فعالیت های قرآنی در مشهد، قم و تهران برنامه ریزی این همایش را بر عهده دارند. این همایش ۲۲ و ۲۳ مهر ماه با حضور برگزیدگان در مشهد به کار خود پایان می دهد.

جهانی فکر کن    با استفاده از امکانات محلی تولید کن    جهانی توزیع کن

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی