فرهنگ پایداری (بازدید: 1025)
چهارشنبه 19/10/1386 - 0:39 -0 تشکر 23072
فهمیده ای دیگر

سلام

این تیتر رو توو یه مجله دیدم،مختصری در مورد یکی از شهدای جوان توضیح داده بوود گفتم شاید بد نباشه ما هم اینجا در هر حدی که لایقیم از شهدای بزرگی که کار هر کدوومشوون در اوج جوانی و نوجوانی ستوودنیه مطلب بزنیم...ما که نمیتوونیم حقشوون رو ادا کنیم پس حداقل یه کووچوولوو از حرفاشوونو بیاریم توو جمعموون مگر وسیله ای بشه برای توجه بیشتر من و امثال من به این بزرگواران و رضایت اوونها از ما...انشاالله

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.