انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 356)
چهارشنبه 17/6/1389 - 11:29 -0 تشکر 229111
از شهرداری تهران تا رئیس دفتری رئیس جمهور

اسفندیار رحیم مشایی

 
}تولد آبان ماه ۱۳۳۹ در رامسر
}مدرک  تحصیلی مهندسی الکترونیک از دانشگاه صنعتی اصفهان
}سوابق مسوولیتی:مدیرکل اجتماعی وزارت کشور، مدیر شبکه رادیو پیام، مدیر شبکه رادیو تهران، معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در زمان شهرداری دکتر احمدی نژاد. رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
}سوابق فعلی : جانشین رئیس جمهور در شورای عالی ایرانیان خارج از کشور، عضو شورای نظارت بر صدا و سیما، عضو شورای فرهنگی دولت، نماینده رئیس جمهور در شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما، عضو کمیسیون های اقتصادی و فرهنگی دولت و در رئیس دفتر رئیس جمهور
 ایرادهای مطرح
 
ماجرای مصاحبه با روزنامه ترکیه ای درباره حجاب(می توانید حجابتان را بردارید)
مراسم رقص ترکیه

اظهارنظرها و اقدامات جنجالی:

اظهارات مشایی درباره دوستی با مردم اسرائیل
مراسم حاملان قرآن
ادغام سازمان حج و زیارت در سازمان زیر نظر مشایی
به تعداد انسانهای روی زمین خدا هست . خدا نمی تواند محور وحدت باشد
خدا در آفرینش انسان به خودش بدهکار است ( انسان به خدا بدهکار نیست)
دوره آن که کسی بخواهد دینی را بر دنیا حاکم کند گذشته است دنیای امروز گوش هایش بیشتر از همیشه تاریخ باز است که زیباترین پیام ها را بشنود.
زیر سوال بردن مدیریت انبیا (دی 1388)
خدا میلیاردها آدم خلق کند (آنوقت) 200تا بوعلی سینا از توی آنها دربیاید هنر نیست.
معاون اولی مشایی

 

ماجرای مصاحبه با روزنامه ترکیه ای درباره حجاب

 

}اولین اظهارنظر جنجالی مشایی انتشار مصاحبه وی با روزنامه صباح چاپ ترکیه بود که بر اساس گزارش رسانه ها مشایی در این مصاحبه در پاسخ به «الیف کوربا» خبرنگار زن روزنامه صباح که «آیا می توانم روسری ام را بردارم؟» گفته است: «بله! این جا ایران آزاد است.» مشایی در ادامه گفته بود: «در ایران استفاده از حجاب بدون اجبار است و هیچ فشاری از طرف حکومت در استفاده از حجاب اعمال نمی شود. این یک انتخاب کاملا شخصی است. اگر شما در ایران از روسری و حجاب استفاده نکنید هیچ مقام دولتی به شما تذکری نخواهد داد.

 

مراسم رقص ترکیه
 
}در ۷ دی ماه ۱۳۸۵ فیلمی از مراسم افتتاحیه نمایشگاه گردشگری کشورهای عضو سازمان کنفرانس اسلامی در استانبول ترکیه که با رقص و آواز زنان همراه بود منتشر شد. البته این مراسم مربوط به ۴ آذر سال ۸۴ بود و این فیلم با ۱۳ ماه تاخیر توسط یک سایت اینترنتی داخلی منتشر شده بود. این فیلم که یک ساعت و ۵ دقیقه و ۲۶ ثانیه است پس از آغاز مراسم رقص زنان آغاز می شود و تا دقیقه ۱۳ و ۳۰ ثانیه ۳ رقص جداگانه برگزار می شود که بر اساس این فیلم در تمام این صحنه ها رحیم مشایی نیز حضور داشت.
ادامه دارد....

 

 

 

چهارشنبه 17/6/1389 - 18:42 - 0 تشکر 229395

اظهار نظر رسانه ها

}روزنامه کیهان سفر هوشنگ امیر احمدی ( که وی را دلال رابطه ایران و آمریکا عنوان می کرد) به ایران را براساس زمینه سازی های مشایی عنوان کرد البته مشایی این خبر کیهان را تکذیب و حتی علیه این روزنامه شکایت کرد.
}روزنامه مردمسالاری نیز نوشت: مشایی که زمانی گفته بود در زمان دولت نهم آن قدر هتل ۵ستاره می سازیم که کسی نتواند آن را بشمارد در طول این ۴سال هیچ گاه نتوانست از افزایش بی سابقه بودجه سالانه سازمان گردشگری که بی تردید حاصل ارتباط نزدیک او با احمدی نژاد بود برای رفع مشکلات حوزه گردشگری کشور بهره ببرد


اظهارات مشایی درباره دوستی با مردم اسرائیل

}وی از ۲۹ تیرماه سال ۸۷ سلسله اظهارنظرهای جنجال انگیزی را در دوستی با ساکنان غاصب سرزمین های اشغالی یا به گفته خود وی مردم اسرائیل آغاز کرد.
}مشایی در ۲۰ مرداد ماه سال گذشته برای «هزارمین بار» بر دوستی با مردم اسرائیل تاکید کرد.

مراسم حاملان قرآن

}در دومین همایش فرصت های سرمایه گذاری در صنعت گردشگری ایران در آبان ماه ۱۳۸۷ هنگام شروع مراسم و قبل از تلاوت قرآن ۱۲خانم با لباس محلی دف زنان به همراه یکی از خوانندگان کرد کشور روی سن آمده و در حالی که قرآن را در سینی گذاشته بودند با حالات ریتمیک آن را به قاری تحویل داده و سن را ترک کردند و سپس قاری مراسم، کریم منصوری شروع به تلاوت قرآن کرد. پس از پایان تلاوت قرآن دوباره این افراد به همان صورت روی سن آمدند و در حالی که دف می زدند قرآن را تحویل گرفته و سن را ترک کردند.
بدیهی است تمامی این مطالب از خبرگزاری های معتبر من جمله :روزنامه ی کیهان و مردمسالاری و سایت خبرگزاری شیعه آنلاین جمع آوری شده است.
پایان
آقای مشایی ما باز هم شما را دوست می داریم و خواهیم داشت...

 

 

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی