انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 428)
دوشنبه 15/6/1389 - 19:1 -0 تشکر 228498
پروژه 3گانه فتنه گران برای بسیج

  
 
تصویر بزرگ

فتنه گران به این نتیجه رسیده اند که برای ادامه حیات بایستی موانع چندی ازجمله بسیج را از سر راه خود بردارد.

طراحان و سناریو نویسان  اتاق های فکر جریان فتنه که برای طراحی هر پروژه مبالغ سنگینی را دریافت می کنند( هرپروژه 35 الی 50 میلیون تومان ) در جدید ترین پروژه که به سفارش شخص آقای میر حسین موسوی و بر اساس محورهای سه گانه شبهه ، تضعیف و حذف تدارک دیده شده است ، در فاز اول بسیج راهدف گیری نموده اند .

به گزارش جوان آنلاین این پروژه از مدتی قبل با ایجاد شبهه ودر اظهارات میر حسین موسوی که خواستار تغییر ماموریت و وظائف بسیج و سپاه شده بود کلید خورده است و سعی گردیده تا اذهان را با مطالب شبهه انگیز آماده نموده وحساسیت وتعصب وقداست را از بسیج دور نمایند.

فاز دوم این پروژه ، تحرکات برنامه ریزی شده ای بوده است که در تهران ، شیراز وکرمانشاه وبنام بسیج تمام نموده اند و از قرار وبه گفته منابع آگاه ، طرح های تکمیلی در این رابطه دردست اقدام است تا در صحنه سازیهای بعدی اتهام خود سری و بی قانونی را به بسیج وارد نمایند .

در همین راستا یک منبع آگاه در گفت و گو با جوان آنلاین اظهار داشت: با بررسی های انجام شده واطلاعات بدست آمده و شناسایی عوامل دخیل در ماجراهای چند روز اخیر ، مشخص شده که فتنه برای آتش افروزی وادامه حیات بایستی موانع چندی ازجمله بسیج را از سر راه خود بردارد این پروژه بر اساس تئوری خلع سلاح نظام ودر جهت حذف نیروهای مردمی مدافع نظام (قدرت نرم ) طراحی شده است .

گفتنی است  اخیرا یکی از کارشناسان جنگ نرم که در موسسات وابسته به وزارت خارجه آمریکا فعالیت دارد ، ایده پروژه فوق را مطرح وخطاب به سران فتنه اینگونه گفته است : " قدرت نرم نظام را بگیرید وکاری کنید که مردم از ولایت فقیه جدا شوند ، با توجه به اینکه تبلور نیروهای مردمی در نظام جمهوری اسلامی با بسیج می باشد ، ابتدا این نهاد را هدف گیری نمائید "

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی