سينما و تلویزیون (بازدید: 3334)
چهارشنبه 10/6/1389 - 21:44 -0 تشکر 226861
زهرا امیرابراهیمی: چرا باید فراموش شوم

قصه از آنجایی شروع شد که فیلمی که اسمش را مستهجن گذاشتد به من منتسب شد، بارها بازجویی شدم و بارها گفتم که این سی .دی به من مربوط نمی شود، چنین اتفاقی به زندگی من بسیار ضربه زد.

زهرا امیرابراهیمی

http://bazigari.webphoto.ir/photos/ba788541.jpg

زهرا امیرابراهیمی که در خارج از کشور به سر می برد، گفته است: تک تک آدم های ایران ممکن است در این اتفاقی که برای من افتاد، دست داشته باشند، ولی مردم ما خیلی مهربان هستند، شاید پشیمان شده باشند، شاید فهمیده باشند که چقدر من از این اتفاق ضربه خوردم و امروز دلم برای ایران تنگ شده!

به گزارش پارسینه، زهرا امیر ابراهیمی، بازیگر جنجالی بعد از خروج از کشور اخیرا در خصوص فیلم غیراخلای منتسب به وی گفته است: قصه از آنجایی شروع شد که فیلمی که اسمش را مستهجن گذاشتد به من منتسب شد، بارها بازجویی شدم و بارها گفتم که این سی دی به من مربوط نمی شود، چنین اتفاقی به زندگی من بسیار ضربه زد.

وی در این مصاحبه که در شبکه های اجتماعی پخش شده است، گفته: مدت ها تنها از خانه بیرون نمی رفتم، چون از عکس العمل مردم مطمئن نبودم، به من می گفتند باید فراموش شوی و من می پرسیدم چرا؟ چرا باید فراموش شوم؟

امیرابراهیمی سپس به تحلیل مشکلات جامعه ایران پرداخت و مدعی شده: ما اجازه نداریم بلند درباره عشق مان حرف بزنیم. اینها در کتابهای آموزشی ایران، درس داده نمی شد!

این بازیگر جنجالی اظهار داشت:خیلی ها فکر می کنند کادر شخصیت های و فیلم های صداوسیما یک فرشته هایی لای زر ورق هستند که سریال شان را بازی می کنند و می روند، در صورتی که اینها هم ۹۰ درصدشان همان نوع زندگی مردم کوچه و بازار را دارند.

امیر ابراهیمی همچنین اظهار داشته: تک تک آدم های ایران ممکن است در این اتفاقی که برای من افتاد، دست داشته باشند، ولی مردم ما خیلی مهربان هستند، شاید پشیمان شده باشند، شاید فهمیده باشند که چقدر من از این اتفاق ضربه خوردم و امروز دلم برای ایران تنگ شده!

گفتنی است زهرا امیرابراهیمی ۲۹ ساله است، وی با ایفای نقش در مجموعه تلویزیونی نرگس(۱۳۸۵) به شهرت رسید. وی همچنین در دو فیلم سینمایی "سفر به هیدالو" (۱۳۸۴) و "انتظار" (۱۳۷۹) بازی کرده است.میرابراهیمی پس از خروج از ایران، در فرانسه سکنی گزید و در فیلم «زنان بدون مردان» ساخته شیرین نشاط و تاتر «رویای طاهرگان خاموش» به همراه شبنم طلوعی به ایفای نقش پرداخته است.

منبع : خبرگزاری آفتاب

 

thank you for attention

چهارشنبه 10/6/1389 - 23:45 - 0 تشکر 226886

سلام
به مردم ایران چه که آبروی تو رفته .
حالا که دختر و پسرها در ایران هر کاری دلشان می خواهد می کنند کی گفته که نمی تونن درباره عشقای پوچشون حرف بزنن
حالا امیر ابراهیمی عاشق شده و نتونسته حرف بزنه خیلی حرفاش مسخرست تازه همه داشتن فراموش می کردن که چه اتفاقی افتاده یا نیفتاده. درسته اون کسی که آبروش رو برده خیلی کار اشتباهی کرده و حتما خدا هم تقاسشو میده ولی من فکر می کنم خودش هم بی تقصیر نبوده لااقل الان نباید دیگه در مورد اون جریان صحبت کنه.

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

پنج شنبه 11/6/1389 - 3:4 - 0 تشکر 226958

خدا لعنت كنه همه ی اون جماعتی رو كه سرتاسر وجودشون عقده است...عقده و عقده و عقده
خدا لعنت كنه اونهایی رو كه این فیلم رو تكثیر كردند...این فیلم رو دیدند و به خانم امیرابراهیمی تهمت زدند
خدا ازشون نگذره كه شعور فهم حریم خصوصی افراد رو ندارند
اون آدم هركسی كه بوده هیچ ربطی به هیچكس نداره كه در حریم خصوصی خودش چی كار میكنه...!
خروج هنرمندان از ایران هم موضوع جدیدی نیست...این زخم سالهاست كه تو جامعه ی وجود داره...!
به نظر من خانم امیرابراهیمی باید برگرده ایران و زندگیشو بكنه...هیچ كس هم نمیتونه مزاحمش بشه...!

پنج شنبه 11/6/1389 - 13:23 - 0 تشکر 227018

اگه مردم ما شعور داشتن هیچ وقت اون فیلمو نگاه نمیکردن حتی اگه واقعا خود زهرا بود به مردم هیچ ربطی نداشت این یه مسئله شخصی بود نمیدونم چرا...
در ضمن باید بگم همه جوامع با پیشرفت امکانات پیشرفت میکنند اما ما پسرفت سواستفاده از موبایل دوربین شهرت …… و خیلی چیز های دیگه در حالی که دنبال عیب دیگرانیم خودمون سراپا عیبیم

من در جستجوی قطعه ای از آسمان پهناور هستم كه از تراكم اندیشه های پست تهی باشد                                                                مسعود خادمی                                        
پنج شنبه 11/6/1389 - 17:3 - 0 تشکر 227075

ببخشید، چطوره درباره شعور مردم بیشتر بحث و دقت کنید؟
شعور اون کسایی که این فیلم رو تهیه و توزیع کردند ، کم بود یا آدم هایی که حریص بر دیدن نادیدنی ها هستند؟
تازه داشتیم فراموش میکردیم...

پنج شنبه 11/6/1389 - 17:32 - 0 تشکر 227105

تانباشدچیزكی مردم نگویند چیزها

CN.Behesht@Gmail.com
 
انقلاب خميني
مقدمه اي بر انقلاب حضرت مهدي (عج)
 
نهضت پيروان خط رهبري
آنتي توهم سبز
جمعه 12/6/1389 - 0:7 - 0 تشکر 227244

سلام
دوستان درست می گن که مردم نباید می دیدن ولی ما باید اون کسی را مواخذه کنیم که این فیلم را تکثیر کرد .البته اونایی که این فیلمو تونستن ببینن خیلی بیشعور بودن حالا چه فیلم زهرا یا فیلم ادمه غریبه به هر حال گناه کبیره کردن که اون فیلمو دیدن ولی به نظر من زهرا نباید در موردش حرف می زد چون تازه مردم داشتن فراموش می کردن .
و همچنین زهرا نباید در مورد مردم ایران چنین قضاوتی را بکند چون فقط آدمای بی فرهنگ نشستن اون فیلمو دیدن نه تمام مردم ایران.

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

شنبه 13/6/1389 - 23:58 - 0 تشکر 227791

واقعا خجالت داره که در مورد بازیگران ایرانی اینطوری صحبت بشه
من نمیدونم چه کسانی این سی دی ها و کلیپ ها رو پخش کردند
ولی اونها رو به خدا واگذار میکنم
چطور به خودشون اجازه دادند که چنین جرمی رو مرتکب بشن
امیدوارم این حاشیه ها و بحث ها برای همیشه از سینما و هنرمندان ایرانی ریشه کن بشه

  
يکشنبه 14/6/1389 - 0:23 - 0 تشکر 227809

چند روز پیش مصاحبه ای در مورد حمل قمه و شمشیر ! و ... می خوندم ،مصاحبه گر پرسید چرا سازندگان را نمیگیرید و رییس پلیس جواب داده بود قانونی برای دستگیری سازندگان نیست ! خوب اینو میشه تعمیم داد ، مشروب، سیدی های غیر اخلاقی ، شیشه ، کراک ، هر گونه مواد مخدر ، سازندگان این ها عامل اصلی ایجاد فساد هستند که به نظرم باید برخوردها بیشتر شود و جدی تر ، باید به گونه ای عمل شود که کسی جرئت پرداختن به این اعمال فساد انگیز را نداشته باشد ، در مورد نوشته ای که قرار دادین لفظ بازیگر جنجالی خیلی نابه جا بود ، زهرا امیرابراهیمی ناخواسته جنجال ایجاد کرد و نباید بازیگری جنجالی خوانده شود ، خیلی آرام از ایران رفت و تا همین چند ماه پیش هم که این خبر در خبرگزاری ها ثبت شد فقط می دانستیم که در فرانسه کارهای هنری خود را به صورت پیشرفته تر و با انگیزه تر دنبال می کند ، در مورد شبنم طلوعی هم همینطور ، شبنم طلوعی زمانی گفت من بهایی هستم و به راحتی از ایران بیرون انداخته شد بدون اینکه تهدیدی ایجاد کرده باشد و در فرانسه نیز به هیچ وجه برای نظام و حکومت ایران مشکلی ایجاد نکرد ، به نظر من ما اینها را جنجالی می کنیم و این هنرمندان جنجالی نیستند ...

دوشنبه 15/6/1389 - 21:29 - 0 تشکر 228531

با سلام
خانوم امیر ابراهیمی ایران برای شما جایی ندارد.

اگر من اشتباه می کنم اگر کل مردم ایران اشتباه می کنند اگر مردم پشیمان شدند و اگر من هم از این حرفی که به شما زدم پشیمان شدم.صدا وسیماچی؟حتی اگر مردم ایران هم تو را بخشیده باشند. پس صدا وسیما چی؟صدا و سیما ی ایران در اخبارش تو شده بودی صدر خبر.

به قول دوستمون تا نباشد چیزها مرم نگویند چیزی.


Ahmağın kalbi dilindedir, hekimin diliyse kalbindedir
قلب احمق در زبانش است و زبان حکیم در قلبش

 

 

 

چهارشنبه 17/6/1389 - 3:20 - 0 تشکر 229048

واقعا بعضی از دوستان کم لطفی می کنند. بنده این فیلم رو ندیدم تا بگم خودشون هستند یا نه ولی به نظر بنده چه ایشون باشند یا نباشند فرقی در کل قضیه نمی کنه.
اون دوست عزیزی
که گفت ایران جای ایشون نیست خیلی کم لطفی کردند. مگر ایران فقط برای شما است که آن را برای دیگران لایق نمی دانید. درست است که اگر ایشان این کار را کرده باشند(ا... اعلم) کار بدی کردند ، اما این بدی اصلا به ما ربطی نداره چون گناه ایشان در عموم انجام نشده (منظور اصل عمله نه با فیلم) ، پس فقط به خودشون و خدای خودشون ربط داره.
واقعا جامعه امروز دنیا بیرحم شده و به راحتی به دیگران انگ می چسبونند. بنده حتی اسم چند بازیگر دیگر رو هم شنیدم که خدا را شکر آنها مانند خانم امیر ابراهیمی با واکنش اشتباهشان به دیگران القا نکردند که این کار را انجام دادند.
امیدوارم در مراحل باقی زندگیشان همیشه موفق باشند و به کار هنری خود ادامه دهند و آن فرد ( معذرت از دوستان گل) بی ناموسی که این فیلم به اسم ایشان پخش کرده است انشاء ا... تقاص کارش را پس دهد ، چرا که کار او از قتل نیز بد تر است . تهمت....! آن هم چه تهمتی و با چه آثاری . خدا از آنها نگذرد.

ممنون. موضوع خوبی بود و مارا به یاد ایشان انداخت.....
ببخشید که طولانی شد.

اللهم صل علي محمد و آل محمد و عجل فرجهم

وبلاگ بنده :  http://bivazni.mihanblog.com

    

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی