انجمن ها > انجمن خراسان > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
خراسان (بازدید: 3626)
سه شنبه 9/6/1389 - 18:53 -0 تشکر 226371
جدیدترین اخبار مشهد مقدس

شهردار مشهد با اشاره به اجرای پروژه تقاطع سه سطحی میدان امام حسین گفت: تا پایان سال جاری دو سطح از تقاطع سه سطحی میدان امام حسین به بهره برداری خواهد رسید
به گزارش روز شنبه پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید محمد پژمان به پروژه های عمرانی شهرداری مشهد در سال جاری اشاره كرد و افزود: این در حالی است كه تا پایان سال دو سطح این تقاطع به بهره برداری می رسد و اوایل سال آینده نیز سطح سوم این تقاطع به بهره برداری خواهد رسید.
وی اظهار داشت:پروژه تقاطع سه سطحی میدان امام حسین با توجه به حجم بالای ترافیک در این منطقه از اولویت های پروژه های عمرانی شهرداری مشهد در سال جاری است.


وی همچنین پیشرفت فیزیكی بالغ بر 35درصد پروژه میدان امام حسین(ع) را یادآور شد و گفت: میدان امام‌حسین‌(ع) یكی از جذاب‌ترین و برجسته‌ترین پروژه‌های مشهد است؛ چراكه یك پل معلق روگذر در این پروژه اجرا می‌شود و مشابه این پل در هیچ جای كشور تا به حال مشاهده نشده است.
به گفته وی، به محض فارغ شدن از احداث پل همسطح و تقاطع زیرگذر، پل معلق ایجاد می‌شود؛ این كار در كشور منحصر به‌فرد خواهد بود؛ چراكه 230متر ارتفاع این پل و 120متر طول دو دهانه آن می‌شود.

CN.Behesht@Gmail.com
 
انقلاب خميني
مقدمه اي بر انقلاب حضرت مهدي (عج)
 
نهضت پيروان خط رهبري
آنتي توهم سبز
چهارشنبه 10/6/1389 - 14:36 - 0 تشکر 226482

با سلام
دوست عزیزم ورودت به انجمن خراسان رو تبریك میگم
امیدوارم بیشتر ببینمت و بیشتر خبرهایی از خراسان و مشهد رو ببینیم

موفق باشید.

هرگز اين چهار چيز را در زندگيت نشكن

.......................اعتماد ، قول ، رابطه و قلب ؛

.....................................يرا اينها وقتي مي شكنند صدا ندارند ، اما درد بسياري دارند ...

...چارلز ديكنز ...
چهارشنبه 10/6/1389 - 16:32 - 0 تشکر 226598

متشكر از شما


50اتوبوس دوطبقه به مشهد می‌آید
شهردار مشهد با ابراز اینكه كاركرد و عملكرد اتوبوسرانی برای همه روشن است؛ به‌طوری كه در حوزه تامین اتوبوس قابل‌مقایسه با هیچ دوره تاریخ شهرداری‌ نیست، گفت: بیش از 5/2برابر دوره اول و دوم شورای اسلامی شهر، اتوبوس نو به شهر مشهد اضافه شده و عمر میانگین به 5/6سال رسیده است.
پژمان با اشاره به اینكه هنوز حداقل كمبود یكهزار دستگاه اتوبوس در مشهد احساس می‌شود، خاطرنشان كرد: در این راستا بایستی اتوبوسرانی، بخش خصوصی را بعد از تاسیس، تقویت كند، تعداد 350دستگاه اتوبوس گازسوز كه از قبل در اختیار داشتیم به این چند شركت خصوصی تحویل داده شد.
شهردار همچنین از امضای تفاهم‌نامه با یك شركت چینی برای واردات یكصددستگاه اتوبوس دومحوره و 50دستگاه اتوبوس دوطبقه به شهر مشهد خبر داد و گفت: هم اکنون تفاهم‌نامه امضا شده و امید می‌رود كه طرف مقابل، به توافقات پایبند باشد و بتوانیم به انعقاد قرارداد نیز برسیم.

CN.Behesht@Gmail.com
 
انقلاب خميني
مقدمه اي بر انقلاب حضرت مهدي (عج)
 
نهضت پيروان خط رهبري
آنتي توهم سبز
چهارشنبه 10/6/1389 - 16:32 - 0 تشکر 226599

شهردار مشهد از راه اندازی نخستین پیست دوچرخه سواری استاندارد کشور در این شهر خبر داد

شهردار مشهد گفت: نخستین پیست دوچرخه سواری استاندارد کشور در روز عید فطر و با برگزاری یک دوره مسابقه دوچرخه سواری عمومی در شهر مشهد راه اندازی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید محمد پژمان مکان این پیست را حاشیه بوستان بهار و با 92 هکتار مساحت در این کلانشهر دانست.
وی همچنین از طراحی نقشه های ایجاد خطوط ویژه دوچرخه سواری در برخی از معابر شلوغ و پر تردد این شهر خبر داد و اظهار داشت:تا پایان سال جاری شاهد اقدامات ویژه شهرداری مشهد برای راه اندازی این خطوط خواهیم بود.

CN.Behesht@Gmail.com
 
انقلاب خميني
مقدمه اي بر انقلاب حضرت مهدي (عج)
 
نهضت پيروان خط رهبري
آنتي توهم سبز
چهارشنبه 10/6/1389 - 16:33 - 0 تشکر 226601

برای نخستین بار طرح کتاب در تاکسی ها اجرا می شود

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری مشهد گفت: بزودی و برای برای نخستین بار در کشور طرح کتاب در تاکسی های مشهد اجرا می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، غلام رضا زارعی هدف از انجام این فعالیت را راهنمایی زائرین و آگاهی بخشی به آنان از طریق در اختیار قرار دادن منابع کتابخانه ای دانست و افزود:در واقع این امر به منظور ترویج فرهنگ مطالعه و کتاب خوانی در زمان های سیر و سفر شهروندان و مسافران با تاکسی و در جهت استفاده بهینه از زمان و ایجاد فضای آرام در داخل تاکسی ها انجام خواهد شد.
وی اظهار داشت:این طرح ابتدا به صورت آزمایشی بین یکصد دستگاه تاکسی در خط ویژه فرودگاه راه اندازی خواهد شد و در صورت اثر بخش بودن در سایر خطوط سطح شهر نیز گسترش خواهد یافت.

CN.Behesht@Gmail.com
 
انقلاب خميني
مقدمه اي بر انقلاب حضرت مهدي (عج)
 
نهضت پيروان خط رهبري
آنتي توهم سبز
چهارشنبه 10/6/1389 - 16:33 - 0 تشکر 226603

یش از چهار کیلومتر مسیر ویژه اتوبوس در مشهد به بهره برداری رسید

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک مشهد گفت :در راستای بهبود وضعیت حمل و نقل عمومی بیش از چهار کیلومتر مسیر ویژه اتوبوس از ابتدای سال جاری در این شهر به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، سید مهدی امامی میبدی این مسیرهای ویژه اتوبوس را در خیابان های امام خمینی، طبرسی، شهید اندرزگو و دانشگاه اعلام کرد و افزود:در آینده ای نزدیک بیش از شش کیلومتر خط ویژه اتوبوس در دیگر خیابان های پر تردد مشهد راه اندازی خواهد شد.
وی در ادامه حد فاصل میدان فلسطین تا تقاطع تقی آباد، تقاطع شریعتی تا میدان بسیج ،سه راه همت تا تقاطع شریعتی و میدان شهدا تا چهار راه شهدا را از خیابان هایی دانست که به زودی عملیات ایجاد مسیر ویژه اتوبوس در آن ها اجرا خواهد شد.
امامی میبدی هدف ازانجام این فعالیت را ایجاد مسیر ویژه اتوبوس به منظور ایجاد حق تقدم عبور برای اتوبوس ها و ارائه تسهیلات رفاهی بیشتر به مسافران، افزایش سرعت و کارایی اتوبوس ها، افزایش تعداد مسافر جا به جا شده و ارتقای سطح خدمت رسانی به شهروندان دانست.
وی اظهار داشت: طی یکسال گذشته در این کلانشهر نزدیك به 5/ 11کیلومتر مسیر ویژه اتوبوس در خیابان های امام رضا (ع)، ملک آباد ،خواجه ربیع و دانشگاه به بهره برداری رسید .
امامی تصریح کرد: با توجه به این که ایجاد اینگونه تسهیلات در راستای ارتقای خدمات به شهروندان و افزایش بهره وری از ناوگان عمومی می باشد، امید است با گسترش و ایجاد مسیرهای بیشتر بتوان گام موثری در جهت روانی ترافیک در معابر پر تردد برداشت.

CN.Behesht@Gmail.com
 
انقلاب خميني
مقدمه اي بر انقلاب حضرت مهدي (عج)
 
نهضت پيروان خط رهبري
آنتي توهم سبز
چهارشنبه 10/6/1389 - 16:33 - 0 تشکر 226604

شهر مشهد 80 پل هوایی عابر پیاده را در خود جای داده است

مسوول واحد نظارت سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: تاکنون در شهر مشهد 80 پل هوایی عابر پیاده نصب شده ؛که 13 دستگاه آن به صورت مکانیزه و مجهز به پله برقی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد،رضا نقوی افزود: ایمن سازی گذرگاه های عابر پیاده از طریق خط کشی، نصب تابلو و راه اندازی پل های هوایی از برنامه های این سازمان می باشد.
وی تصریح کرد: با توجه به اینکه نیاز سنجی و مکان یابی پل های عابر پیاده توسط سازمان حمل و نقل و ترافیک مشهد انجام می شود، این سازمان با شناسایی نقاط حادثه خیز و پر تردد در سطح شهر با همکاری شهرداریهای مناطق اقدام به ساخت پل های هوایی می کند.

CN.Behesht@Gmail.com
 
انقلاب خميني
مقدمه اي بر انقلاب حضرت مهدي (عج)
 
نهضت پيروان خط رهبري
آنتي توهم سبز
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی