انجمن ها > انجمن کارآفرینی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
کارآفرینی (بازدید: 1679)
يکشنبه 16/10/1386 - 8:9 -0 تشکر 22472
چه خبر بود !؟

سلام
دوستان الان سه روز از جشنواره کار آفرینی میگذره و یک نفر هم یک گزارش درست و حسابی برای ما قرار نداده
از دوستانی که تشریف بردن می خوام که یه گزارشی از لحظه ورود تا آخرش در انجمن قرارد دهند.
منتظرم
تشکر

به امید ظهور

          

يکشنبه 16/10/1386 - 16:32 - 0 تشکر 22529

سلام بر اهل صلح دوستي انسانيت

آقا مجتبي عزيز احتمالا دوستان در حال آماده کردن گزارش کاملي از همايش هستن و به محض تکميل حتما ثبتش مي‌کنن.

مراقب خودتون باشید

MCLAREN SUPER SPORT

چیزهایی نصیب ما می‌شود که آن‌ها را باور داریم.

ای کاش یاد بگیریم، که زیر بارهای خمشی و پیچشی زندگی نقطه تسلیم را بالا بگیریم و مقاومت شکست را حداکثر کنیم تا چرخ‌دنده‌های زندگیمان از لهیدگی و تداخل در امان باشد.

عمر دست خداست، پراید فقط وسیلس 

 

چهارشنبه 19/10/1386 - 23:35 - 0 تشکر 23238

سلام الان 1 هفته از جشنواره کارآفرینی می گذره و هیچ کس خبری ، گزارشی ، عکسی ،مستندی، فیلمی، وارد سایت نکرد بابا ما به قل خودتون شهرستانی ها هم می خوایم ببینیم اونجا چه خبر بود . هـــــــــــــی روزگــــــــــار به امید ظهور

پنج شنبه 20/10/1386 - 15:4 - 0 تشکر 23351

سلام

لینک گزارش تصویری

نخستین جشنواره اینترنتی کارآفرینی موسسه فرهنگی اطلاع رسانی تبیان روز پنجشنبه سیزدهم دی ماه با برگزاری همایش کارآفرینی در تماشاخانه مهر حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی با حضور و سخنرانی کارشناسان و مسئولین حوزه ی کارآفرینی و نیز کاربران سایت تبیان کار خود خاتمه داد. در این جشنواره از یکم تا سیزدهم دی ماه در ویژه نامه ای تعاملی در سایت تبیان در چندین بخش با برنامه های متنوع به مبحث کارآفرینی پرداخته شد.

جناب آقای مهندس فرخ ،مدیر عامل موسسه تبیان،جناب آقای مهندس لاجوردی معاونت اطلاع رسانی و سرکارخانم مهندس احمدی مسئول واحد انجمنها و دبیر اجرائی همایش با ایراد توضیحاتی ارتباط اهداف و سیاستهای موسسه تبیان با مبحث کارآفرینی را تبیین نمودند.

از جمله برنامه های در نظر گرفته شده در مراسم اختتامیه می توان به ارائه­ی مباحث علمی با حضور کارشناسان این حوزه از جمله جناب آقای مهندس سلجوقی عضو عضو هیئت علمی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و مدیر کل دفتر توسعه ی کارآفرینان و وزارت کار و امور اجتماعی و جناب آقای مهندس مظاهری مدیریت کالج اینترنتی پارس و کارشناس و کارآفرین برتر سال1386 اشاره کرد.

در پایان مراسم از صاحبان آثار برتر در بخشهای مقاله نویسی و ایده پردازی و نیز از موسسات فکر نو، ستاد کارآفرینی شهرداری تهران، خانه کارآفرینان ایران، خانه خلاقیت، مرکز کارآفرینی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات پزشکی درمانی دانشگاه تبریز، ستاد کارآفرینی دانشگاه گیلان ، بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان نیز به علت حضور پرشور در جشنواره تقدیر به عمل آمد.

* جناب آقای محمود نظری صاحب مقاله ی برتر

* جناب آقای محمد علی حاجیان صاحب ایده ی برتر

درانتهای مراسم، با حضور کارشناسان، به سوالات حضار پیرامون مسائل مطروحه پاسخ داده شد.

به گفته­ی مسئولین موسسه تبیان این جشنواره بهانه ای بود برای پرداختن هر چه جدی تر به مباحث کارآفرینی و فتح باب تعامل موسسات مرتبط در جهت نیل به اهداف مقدس فرهنگی.

از جمله مدعوین ویژه­ی این همایش فرزندان شبانه روزی تحت پوشش بهزیستی و مدارس هنرستان کار و دانش و مراکز کارآفرینی دانشگاهها بودند.

در راستای تکریم کاربران تبیان و ارج نهادن به فعالیت فعالان سایت تبیان با بررسی فعالیت اعضا در بخشهای انجمن تخصصی، ثبت مطالب روزانه و وبلاگ چندین عنوان از "ترین" ها به شرح زیر انتخاب شده و از ایشان طی مراسمی در اختتامیه جشنواره اینترنتی کارآفرینی که به همت انجمنهای تخصصی موسسه تبیان برگزار شده بود با تقدیم هدایایی به همراه لوح یادبود تقدیر به عمل آمد.

ملاکهای سنجش:

· کیفیت مطالب(که توسط کارشناسان بخشها مورد بررسی قرار گرفته)

· میزان فعالیت(انجمن،ثبت مطالب،وبلاگ و ...)

· شرکت در فعالیت های حقیقی

· شرکت در مباحث انتقادات،پیشنهادات و برنامه ریزی ها

· سابقه ی فعالیت

· میزان شرکت در مباحث انجمنها و نظرات به مطالب سایر کاربران و تعداد اخطارها

· میزان استقبال سایر کاربران از مطالب کاربر

· نظر دادن به مطالب سایت

· ادبیات مطالب

· نوع مطالب تایید نشده

با توجه به معیارهای نام برده شده درفوق افراد زیر در عناوین ذکر شده در ذیل برگزیده شدند:

مدیر برگزیده انجمنهای تخصصی تبیان: جناب آقای مهدی داراب، مدیر محترم انجمن دانش و فن آوری با نام مستعار researcher

جانشین مدیریت برگزیده انجمنهای تخصصی تبیان: سرکار خانم فرشته سادات سجادی، جانشین محترم انجمن دانش و فن آوری با نام مستعار ملک الشعرا

کاربر نمونه: جناب آقای مهدی سلحشور مغانلو با نام مستعار MCLAREN

قدیمی ترین کاربر: سرکار خانم زینب ابوالحسنی خوانساری با نام مستعار دریای بشارت

محبوبترین کاربر: جناب آقای رضا ساعی شاهی با نام مستعار حامد...

خلاقترین کاربر: جناب آقای محسن خسرو جردی با نام مستعار محسن خسرو

در ادامه نظرات مسئولین بخشهای مختلف کاربری در مورد فعالیت این عزیزان ارائه می شود.

جناب آقای مهدی داراب از قدیمی ترین کاربران سایت تبیان هستند که در مدت فعالیت خود در واحد انجمنهای تخصصی تبیان حضور بسیار مثبت و فعالی را از خود نشان داده اند. مطالب ارائه شده توسط ایشان در زمره­ی بهترین و مفید ترین بوده و به معنای واقعی از محیط فروم بهترین استفاده را نموده اند. بحثهای ایجاد شده توسط ایشان از منحصر به فرد ترین بحثهایی است که حالت تعاملی و آموزشی داشته و حتی میتوان آنها را به کلاسهای مجازی تشبیه کرد.

مدیریت ایشان یکی از مستمرترین و مفیدترین مدیریت انجمنها بوده و امیدواریم هر چه بهتر ادامه داشته باشید.

سرکار خانم فرشته سادات سجادی در سمت جانشین مدیر انجمن دانش و فن آوری به بهترین نوع عمل کرده و با پرداختن جدی به مباحث تخصصی حضوری موثر در فعال شدن این انجمن داشته اند. فعالیتها و پیگیری های ایشان منجر به ایجاد ویژه نامه ای الکترونیکی از مطالب وارد شده در تالار انجمن دانش و فن آوری بود که در نمایشگاه قرآن سال 86 به بازدید کنندگان ارائه شده و مورد استقبال قرار گرفت. انرژی مثال زدنی سرکار خانم سجادی در فعالیتهای گروهی و پژوهشی اعم از حقیقی و مجازی همواره مانند نیرویی محرک عمل کرده و امیدواریم که این حضور مستدام باشد.

جناب آقای مهدی سلحشور مغانلو از جمله کاربران فعال سایت هستند که به معنای واقعی خواستار پیشرفت واحد انجمنها بوده ونظرات بسیار سازنده ی ایشان در مباحث مربوط به برنامه ریزی ها ی این واحد مشهود است. مطالب وارد شده توسط ایشان مورد توجه دوستان بوده و باعث گردیده است که کاربران انجمنها و حتی مسئولین بخش انجمنها از دیدن نام مستعار MCLAREN انرژی دو چندان برای فعالیت بگیرند. حضور منظم و موثر در برنامه های حقیقی نظیر نمایشگاه قرآن و نیز جلسات برگزار شده در موسسه که پیرامون مسائل مختلف واحد انجمنها برگزار میگردد نشان از توجه ایشان به مسائل این بخش دارد.

جناب آقای محسن خسرو جردی از کاربرانی هستندکه مدتی در سمت مدیریت انجمن فیلم وسینما در خدمتشان بوده ایم. نتیجه­ی علاقه و استعداد ایشان به سینما حضور موثر در این انجمن و سعی در استفاده ی بهینه از امکانات موسسه در پیشبرد اهداف این انجمن بود. به گونه ای که با استفاده از خلاقیت خود از فضایی که موسسه تبیان در اختیار انجمنها قرار داده استفاده کرده و جلسات پخش فیلم و نقد و بررسی را برگزار کردند. امید است که سایر کاربران نیز از امکانات موجود در جهت نیل به اهداف مقدس فرهنگی نهایت بهره را ببرند.

جناب آقای رضا ساعی شاهی با اسم مستعار حامد متولد 1337 در شهر یزد در تاریخ 16/9/1383 عضو سایت تبیان شده اند و تاکنون 8566 مطلب در بخش مطالب روزانه اعضا ثبت کرده اند و در حال حاضر نیز به طور فعال در این بخش حضور دارند. مطالب ایشان به دلیل مفید و متنوع بودن با استقبال کاربران تبیان واقع شده است به طوریکه ایشان تاکنون 7958 نظر از طرف کاربران دریافت کرده اند . به همین دلیل ایشان به عنوان محبوب ترین عضو تبیان در بین اعضا شناخته شده اند .

سرکار خانم زینب ابوالحسنی خوانساری با اسم مستعار دریای بشارت متولد 1362 در شهر تهران در تاریخ 5/10/81 عضو سایت تبیان شده اند و اولین مطلب شان را در خرداد سال 83 در بخش مطالب روزانه اعضا ثبت کرده اند . ایشان تا کنون 396 مطلب در این بخش ثبت کرده اند و همچنان به فعالیت شان در این بخش ادامه می دهند. به همین دلیل ایشان به عنوان قدیمی ترین عضو تبیان شناخته شده اند.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.