فرهنگ پایداری (بازدید: 1734)
جمعه 22/5/1389 - 0:25 -0 تشکر 220470
حاج احمد داداش مهربان و سخاوتمند

بچه بود که انقلاب را دید.نوجوانیش را در آن گذراند.شاگردی پدر را کرد؛عاشق کارهای فنی بود. وقتی مطهری را شناخت،دلش خواست برود سراغ طلبگی که نرفت.دانشگاه علم و صنعت،دو سال برق خواند؛آن قدر تودار بود که خانواده‌اش نمی‌دانست دانش جو است.حتی  وقتی خبر دست‌گیریش را شنیدند،باورشان نمی‌شد.دوستانش شاید جسارتش را در کوچه و خیابان دیده بودند، ولی در خانه،داداش احمد مهربان و سخاوت مند بود.

مدام بگو: ياالله

جمعه 5/6/1389 - 15:57 - 0 تشکر 224963

بعد از عملیات بیت المقدس یكی از بچه ها به حاج احمد گفت : حاج آقا بی خوابی این چندین شب امان ما را بریده انشاا... امشب با یك خواب ناز و پر ملاط تلافی می كنیم .
حاجی دستش را روی دوش او انداخت او را با خودش از سینه كش خاكریز بالا برد جائی را در روبروی ما در آسمان سمت غرب نشان داد و گفت ببینم بسیجی می دانی آنجا كجاست آن برادر كه كمی گیج شده بود گفت نمی فهمم حاج آقا حاج احمد گفت : یعنی چه مومن نمی فهمم چیه آنجا انتهای افق است من و تو باید این پرچم خودمان را آنجا بزنیم در انتهای افق هر وقت آنجا رسیدی و پرچم خودت را كوبیدی بگیر بخواب .

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی