انجمن ها > انجمن ادب و هنر > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
ادب و هنر (بازدید: 530)
جمعه 15/5/1389 - 12:26 -0 تشکر 218381
قدیمتر ین نامه

قدیمترین نمونه نامه اى كه در دست است در بابل یافت شده و راجع به ایلام مى باشد ظاهرا متعلق به سلطنت ان ناتوم ثانى است كه از سلاطین آخرى لگش بوده است.

 نویسنده نامه كاهن بزرگ ربه النوع مسماه به نین مار مى باشد و به مخاطب خود اطلاع مى دهد كه دسته اى از ایلامیها به خاك لگش تاخت آوردند و من ایشان را مغلوب ساخته تلفات سنگین بر آنها وارد آوردم و تاریخ این نوشته در حدود سه هزار سال قیل از میلاد مى باشد 

جمعه 15/5/1389 - 23:13 - 0 تشکر 218606

با سلام

ممنون آقا منصور .

با تشکر

 
يکشنبه 16/8/1389 - 11:5 - 0 تشکر 248637

سلام
ممنون دوست عزیز
خوب بود

مست نگاه تو ام 
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی