انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 446)
شنبه 2/5/1389 - 13:40 -0 تشکر 213904
احمدی‌نژاد از سناریوی طراحی شده علیه ایران توسط آمریكا پرده برداشت

 در مراسم اختتامیه جشنواره ملی جوان ایرانی(1)

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور عصر امروز جمعه در مراسم اختتامیه جشنواره ملی جوان ایرانی در خصوص مسائل بین‌المللی گفت: ملت ایران همیشه به دنبال صلح و عدالت در جهان بوده، البته در مقاطعی حكومت‌های نالایق و غیر مردمی با زور و پشتیبانی بیگانگان بر ملت ایران تحمیل شده است كه به حركت ملت ایران آسیب زده‌اند. اما در طول تاریخ ملت ایران همواره به دنبال صلح، محبت و عشق برای همه بشریت بوده است. 
وی با بیان اینكه پیام ملت ایران انسانی بوده و امروزه نیز اینگونه است، خاطرنشان كرد: مستكبران به تجربه دریافته‌اند كه هرگاه ملت ایران خود را دریابد پایه‌گذار فرهنگی انسانی خواهد بود كه كل جهان را در برمی‌گیرد از همین رو آنها حاضر نیستند در عرصه‌های منطقی در برابر ایران قرار گیرند. و بنابراین موضوع را به حاشیه می‌برند. 
رئیس جمهور افزود: اینها از بازسازی تمدن و فرهنگ ایرانی مبنی بر ایمان، عشق و امید واهمه دارند از همین رو برای سد كردن و جلوگیری از آن طراحی كرده‌اند. 
احمدی‌نژاد از سناریویی به كارگردانی و نویسندگی آمریكا كه توسط رئیس جمهور روسیه كلید زده شده است، خبر داد و گفت: این داستانی كه درست كرده‌اند و مسائل هسته‌ای بازی‌ای است كه خودشان هم می‌دانند. 
وی ادامه داد: می‌گویند بر اساس اطلاعات دقیقی كه در دست داریم ایران تا دو سال دیگر یك بمب اتم می‌سازد درحالی كه خودشان سرجمع 20 هزار بمب اتم پیشرفته و موشك‌هایی با برد بسیار طولانی دارند. بنابراین آیا نگران یك بمب ایران هستید كه باید گفت: یا دروغ می‌گویند، یا آدم‌های بسیار ترسو هستند و یا اینكه هم دروغ می‌گویند و هم ترسو هستند كه من فكر می‌كنم آنها هم دروغ می‌گویند و هم ترسو هستند. 
رئیس جمهور با بیان اینكه اینها با صدور قطعنامه سعی كردند در مسیر پیشرفت ملت ایران مانع‌تراشی كنند ولی دیدند كه اینجا خبری نیست، یادآور شد: آنها خیال می‌كردند اگر قطعنامه بدهند روابط با ایران قطع شده و اوضاع داخلی ایران خراب می‌شود. ولی بنده در یك نشست خبری در نمایشگاه اكسپوی چین كه خبرنگاران از بنده سؤال كردند نظر شما در خصوص قطعنامه چیست؟‌بنده از آنها پرسیدم كه نظر شما چیست؟ آنها گفتند كه همه مردم از آمریكا متنفرند و همه مردم دنیا طرفدار ایران هستند. 
احمدی‌نژاد ادامه داد: اینها می‌خواهند بگویند چنین و چنان می‌كنیم كه همه اینها از روی ضعف و عقب‌ماندگی است. در همین راستا طراحی جنگی روانی كرده‌ و با بعضی در داخل هماهنگ كرده‌اند كه یك فضای سنگینی به قول خودشان در دنیا علیه ما به راه اندازند و در ادامه به یك یا دو كشور خاورمیانه كه از دوستان ما هستند با كمك رژیم صهیونیستی حمله نظامی بكنند تا به خیال خود در ایران یك اراده‌ای برای تسلیم پیدا شود. درحالی كه در اشتباه هستند. 
وی با اشاره به اظهارات رئیس جمهور روسیه در دیدار با سفیران این كشور مبنی بر اینكه ایران به سمت بمب می‌رود، اظهار داشت: روسیه ملت بزرگی است و ما علاقه‌مندیم دوستی دو ملت ایران و روسیه ادامه داشته باشد اما این حرف رئیس جمهور روسیه آگهی نمایشنامه تبلیغاتی است كه قرار بر این است كه آمریكا آن را علیه ما اجرا كند كه آن را رئیس جمهور روسیه كلید زد. 
رئیس جمهور همچنین خاطرنشان كرد: اینها درصدد هستند از همه رسانه‌های دنیا علیه كشور ما جوسازی كرده و فشار وارد كنند و برخی‌ها در داخل آن را دنبال كرده و بگویند كوتاه بیائید. كه بنده در آینده‌ای نزدیك جزئیات این نمایشنامه را كه نویسنده و كارگردان آن آمریكاست و برخی‌ها از روی بی‌اطلاعی و تحلیل غلط با آن همراهی می‌كنند، ارائه خواهم كرد. 
احمدی‌نژاد با طرح سؤالی مبنی بر اینكه چرا رئیس جمهور روسیه باید در این نمایشنامه آمریكا بازی كند، گفت: تكلیف ملت ایران روشن است چرا كه اگر تمام فاسدهای دنیا هم جمع شده و قدرت تبلیغاتی خود را بسیج كنند و بخواهند ملت ایران را یك سر سوزن عقب برانند باید بدانند كه این آرزوی خود را به گور خواهند برد ولی تعجب اینجاست كه چرا اینها خود را برای آمریكا هزینه می‌كنند. 
رئیس جمهور با تاكید بر اینكه حرف این كشورها برای ما مهم نبوده و ارزش حقوقی ندارد، تاكید كرد: ملت ایران، ملت ریشه‌داری است كه در موضع عزت و اقتدار نشسته است و اینها می‌خواهند اثری روی اراده ملت ایران بگذارند كه باید گفت هرگز به این هدف خود نخواهند رسید. 
احمدی‌نژاد تصریح كرد:‌ اگر برخی از این كشورها فریب آمریكا را بخورند تاثیری در تصمیم و اراده ملت ایران ندارد چرا كه ملت ایران صدها نمایشنامه آمریكا را با اراده خود در هم خواهد كوبید. البته ناراحتی آنها از این است كه گفته بودند كه اگر ایرانی‌ها ما را از كشورشان بیرون كنند اصلا نمی‌توانند زندگی كنند ولی امروز می‌بینند كه اینگونه نیست. 
وی با تاكید بر هوشیاری بیشتر ملت ایران در برابر توطئه دشمنان خاطرنشان كرد: در آینده نزدیك ماهواره سنجشی ایران با سكو، ایستگاه مبادله، ایستگاه كنترل و سكوی پرتاب ایرانی به فضا پرتاب خواهد شد. 
رئیس جمهور با تاكید بر اینكه ان‎شاءالله با همت جوانان ایرانی آرزوی دشمنان ایران بر دلشان خواهد ماند، اظهار داشت: ممكن است برخی دنباله‌های آمریكا كه بی‌اراده بوده و عظمت ملت ایران را درك نكرده‌اند با آمریكا همراهی كنند ولی بنده در آینده‌ای نزدیك جزئیات این سناریویی را كه آنها طراحی كرده‌اند و در اختیار ماست ولی فكر می‌كنند فوق سری است عرض خواهم كرد. 
احمدی‌نژاد تاكید كرد: ملت ایران دست آنها را خوانده است. 

[فارس]

شنبه 2/5/1389 - 23:31 - 0 تشکر 214111

باید هوشیار تر از گذشته باشیم

يکشنبه 3/5/1389 - 6:13 - 0 تشکر 214189

من که شخصی حرفهای ایشون رو به هیچ وجه قبول ندارم!!!

يکشنبه 3/5/1389 - 21:9 - 0 تشکر 214441

اتفاقا ایشون هم حرفای شما رو قبول ندارند ....

دوشنبه 18/5/1389 - 22:37 - 0 تشکر 219439


دکتر احمدی نژاد شجاع ، باهوش و تواناست .
با پیروی از رهبر و نیز ریاست جمهوی ایشون بر همه پیروزیم.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی