پژوهش های دانش آموزی (بازدید: 1161)
سه شنبه 29/4/1389 - 14:5 -0 تشکر 212807
تولید محتوی پروژه توسط شما

سلام

یکی از مسائلی که مدت هاست در بخش پژوهش مطرح است تولید محتوی جدید است. از آنجایی که هر یک نفر می تواند هزاران ایده جدید داشته باشد برای محتوی های جدید از شما کمک می خواهیم .در بحث های قبلی هم مطرح کرده ام شما می توانید در قسمت پیشنهاد پروژه ایده های خودتان را مطرح کنید . اما حالا جدی تر این کار را دنبال خواهیم کرد و می خواهیم با شروع سال تحصیلی جدید پروژه های بیشتری داشته باشیم .پروژه ای که شما پیشنهاد می کنید توسط کارشناسان ما بررسی می شود و در صورت پذیرفته شدن با شما تماس گرفته می شود تا طرح درس آن را برایمان بفرستید .در این طرح درس جلسات کار بطور مجزا برای هر جلسه نوشته شود.

اما.................... اما.............. این کار چه فایده ای برای شما دارد .

اولا این که پروژه ای که چند بار انجام داده اید و احاطه کامل روی آن دارید در اختیار دیگران قرار می دهید که این خودش زکات علم شماست .

یاد می گیرید چگونه یک پروژه را راهبری کنید.که این خودش تجربه خوبی برای یک دانش آموز است. البته فقط دانش آموزان نمی توانند در این بخش شرکت کنند بلکه معلم ها هم اگر به ما کمک کنندخوشحال می شویم.

دیگر این که پروژه در اینترنت به نام شما ثبت می شود و هر کسی می تواند با جستجوی نام شما به آن دسترسی داشته باشد .این هم موقعیت خوبی برای حضور شما در عرصه اینترنت. 

حاضرید؟                              

یا علی

چهارشنبه 13/11/1389 - 22:34 - 0 تشکر 279027

یعنی فقط ایده بدیم؟

 

غرق نعمتیم ؛ حالیمون نیست ...

الهی رضا برضائک!

 
جمعه 15/11/1389 - 22:21 - 0 تشکر 279554

فکرکنم همین طوریه.

چهارشنبه 20/11/1389 - 15:44 - 0 تشکر 281440

سلام

 ابتدا به قسمت پیشنهاد موضوع می روید و فرم های مربوط به پروژه های جدید را پر می کنیدسپس کارشناس های ما ایده جدید را بررسی می کنند.درصورت تائید در این مرحله با شما تماس گرفته می شود و طی قراردادی طرح درس پروژه از شما خریداری می شود.طرح درس چگونگی پیشبرد پروژه در جلسه های مختلف است که معمولا8 جلسه خواهد بود.

شنبه 23/11/1389 - 16:9 - 0 تشکر 282643

سلام من هم به یک پروژه برای تحقیقم نیاز داشتم

___________________________________________________________________________________________________
یا امام حـــــــــــــین
مهدی جــــــــــــــان بیا
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی