سينما و تلویزیون (بازدید: 508)
جمعه 25/4/1389 - 15:47 -0 تشکر 211744
شوخی با عزت‌الله ضرغامی در سریال «پرانتز باز»

شوخی با عزت‌الله ضرغامی در سریال «پرانتز باز»

فرهنگ > تلویزیون  - پارس توریسم نوشت:

سریال پرانتز باز ساخته کیومرث پور احمد در قسمت اخیر خود که پنج شنبه از شبکه پنج پخش شد به شکل جالبی به شوخی با رییس سازمان صدا وسیما پرداخت.

در این قسمت حمزه (با بازی فرزین محدث) که یکی از شخصیت‌های اصلی سریال  و از کار کنان هتل است عاشق دختری می‌شود که از مسافران هتل است.

او به دروغ و با خالی‌بندی خود را به دختر خانواده به عنوان فرد بسیار مهمی معرفی می‌کند که با افراد بسیار مهمی در ارتباط است. او که کار گر ساده‌ای بیش نیست در مقابل خانواده دختر می‌گوید که با عزت‌الله ضرغامی دوست است وهمان زمان و در حضور خانواده دختر نشان می‌دهد که با عزت الله ضرغامی در حال صحبت کردن است.

حمزه که آدم ساده‌ای است تلفنی و برای جلب نظر خانواده دختر، خطاب به ضرغامی که او را حاج عزت صدا می‌کند می‌گوید که با رییس گمرک صحبت کرده تا تلویزیون‌ها مرخص (ترخیص) شوند و خطاب به خانواده دختر نیز می‌گوید که آیا از ضرغامی تقاضایی دارند یا نه. پدر خانواده دختر نیز که آدم ساده‌ای‌ است می‌گوید تلویزیون‌شان برفک دارد و از ضرغامی دراین زمینه کمک می‌خواهد.

او همچنین می‌خواهد  که قسمت آخر سریال خانم برومند را که نتوانسته‌اند ببینند پخش کنند و دختر خانواده هم می‌گوید که سریال‌های شکیبایی را پخش کنند. خود حمزه هم با سریال پرانتز باز شوخی کرده و خطاب به ضرغامی می‌گوید این سریال پرانتز باز یا باز پرانتز را هم پرانتزش را بسته و پرونده‌اش راببندید.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی