انجمن ها > انجمن موبایل > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
موبایل (بازدید: 20952)
سه شنبه 15/4/1389 - 15:28 -0 تشکر 209770
ترفند و کدهای مخفی موبایل

سلام
من در این پست ترفندها و کد های مخفی گوشی های مختلف رو درج میکنم تا دوستان از اون استفاده کنن.
در صورتی از مطلبی خوشتون اومد برای تشکر دکمه + سبز رنگ را کلیک کنید.
موفق باشید

سه شنبه 15/4/1389 - 15:30 - 0 تشکر 209772

اگر iPhone را برترین گوشی حال حاضر دنیا ندانیم ، حدأقل میتوان آن را یکی از برترین گوشی های موجود در جهان دانست. iPhone و پس از آن iPhone نسل سوم ، یکی از ابتکارات شرکت اپل بود که با استقبال بی سابقه ای روبرو شد. ظاهر بسیار شیک و زیبا، توانمندی های فنی متعدد ، صفحه لمسی چندگانه و بسیاری از نکات مثبت دیگر باعث شده است تا iPhone به یک گوشی محبوب در میان کاربران تبدیل گردد. iPhone نیز ترفندهای مختلفی دارد که هم اکنون قصد داریم کلیه کدهای مخفی این گوشی را برای شما بازگو کنیم. با بهره گیری از این کدها میتوانید به اعماق iPhone دسترسی پیدا کنید.

دقت نمایید کدها را از چپ به راست وارد نمایید ؛

به صفحه وارد کردن شماره بروید. سپس کد *#12345#3001* را وارد کرده و Call را لمس کنید. وارد قسمتی به نام Field Mode خواهید شد. در Field Mode میتوانید اطلاعات درونی آیفون را مشاهده کنید. اطلاعات تخصصی پیرامون شبکه ، باتری و نظایر آن.

کد #06#* به مانند سایر گوشی ها شماره سریال IMEI آیفون شما را در اختیارتان قرار میدهید. با استفاده از این شماره و بهره گیری از این ترفند میتوانید به اصل بودن آیفون خود پی ببرید.

#777* را وارد کرده و Call را لمس کنید. بالانس مالی خود را در سیم کارت مورد استفاده مشاهده می نمایید (فقط مخصوص اپراتور AT&T در آمریکا).

#225* را وارد کرده و Call را لمس کنید تا صورت حساب مالی خود را مشاهده کنید (فقط مخصوص اپراتور AT&T در آمریکا).

#646* را وارد کرده و Call را لمس کنید. میزان دقایق مانده و استفاده شده در سیم کارت مورد استفاده را مشاهده می نمایید (فقط مخصوص اپراتور AT&T در آمریکا).

#21#* را وارد کرده و Call را لمس کنید. با اینکار (ترفندستان) تنظیمات مربوط به Call Forwarding یا عملیات ارجاع تماس را مشاهده خواهید کرد. این تنظیمات شامل فعال یا عدم فعال بودن Call Forwarding در Voice، Data، Fax، Sms، Sync، Async، Packet Access و Pad Access میشود.

#30#* را وارد کرده و Call را لمس کنید. این کد جهت چک نمودن خط تماس به کار میرود.

#76#* را وارد کرده و Call را لمس کنید. فعال یا عدم فعال بودن خط تماس را مشاهده خواهید کرد.

#43#* را وارد کرده و Call را لمس کنید. این کد فعال بودن یا نبودن قابلیت انتظار مکالمه Call Waiting را مشخص میکند. این تنظیمات شامل (ترفندستان) فعال یا عدم فعال بودن Call Waiting در Voice، Data، Fax، Sms، Sync، Async، Packet Access و Pad Access میشود.

#61#* را وارد کرده و Call را لمس کنید. این کد جهت چک نمودن شماره برای تماس های پاسخ داده نشده به کار میرود. نمایش شماره برای تماس های تلفنی ارجاعی هنگامی که یک تماس پاسخ داده نمیشود. این تنظیمات شامل فعال یا عدم فعال بودن این موضوع در Voice، Data، Fax، Sms، Sync، Async، Packet Access و Pad Access نیز میشود.

#62#* و #67#*و #33#* نیز هر یک به ترتیب به بررسی تنظیمات گوشی به هنگام ارجاع تماس در زمان خارج از دسترس بودن سرویس ، اشغال بودن خط و انتقال خط میپردازد. این تنظیمات نیز شامل Voice، Data، Fax، Sms، Sync، Async، Packet Access و Pad Access میشود

سه شنبه 15/4/1389 - 15:31 - 0 تشکر 209775

با وارد کردن ای کد 2945#*# می توانید به اطلاعات زیر فقط در گوشی های LG دست یابید:

1. TAC : کد شناسایی در شبکه GSM

2. FAC :کد کشور سازنده

3. SNR :شماره سریال

4. SP : کد تفکیک

5. سال ساخت گوشی

6. مدت مکامه با این گوشی

سه شنبه 15/4/1389 - 15:32 - 0 تشکر 209777

#7780#*
RESET گوشی یا همان بازگشت به حالت تنظیمات کارخانه ای. مناسب برای زمانیکه گوشی قاطی کرده است . درواقع درایو C گوشی را ریست میکند (ریست گوشی بدون حذف برنامه ها) بعد از وارد کردن این کد ، گوشی از شما تقاضای وارد کردن security code را خواهد داشت که اگر آنرا قبلا تغییر نداده باشید 12345 میباشد.

راستی این هم هست

#7370#*
فرمت گوشی یا همون مستر ریست . مناسب برای زمانیکه گوشی خیلی خیلی قاطی کرده است. درواقع این کد درایو C گوشی را فرمت میکند و البته تمامی برنامه ها و فایلهای موجود بر روی این درایو از بین خواهند رفت . بعد از وارد کردن این کد ، گوشی از شما تقاضای وارد کردن security code را خواهد داشت که اگر آنرا قبلا تغییر نداده باشید 12345 میباشد

سه شنبه 15/4/1389 - 15:33 - 0 تشکر 209779

کدهای مخفی برای موبایل
#30#*
شماره های محرمانه گوشی را نمایش میدهد.


#67705646#*
در گوشیهای مدل 3310 و 3330 لگوی شبکه را حذف میکند ( IR-TCI )#73#*
تایمر گوشی و همچنین تمام امتیازات بدست آمده در بازیها را Reset میکند.


#746025625#*
نمایش وضعیت سرعت clock سیمکارت گوشی. اگر گوشی شما دارای حالت SIM Clock Stop Allowed باشد به این معنا خواهد بود که گوشی شما میتواند درحالت کمترین میزان مصرف باطری درحالت Standby قرار بگیرد.


#2640#*
کد رمز فعلی گوشی را نشان میدهد. کد رمز گوشی در حالت عادی 12345میباشد.


#7780#*
RESET گوشی یا همان بازگشت به حالت تنظیمات کارخانه ای. مناسب برای زمانیکه گوشی قاطی کرده است . درواقع درایو C گوشی را ریست میکند (ریست گوشی بدون حذف برنامه ها) بعد از وارد کردن این کد ، گوشی از شما تقاضای وارد کردن security code را خواهد داشت که اگر آنرا قبلا تغییر نداده باشید 12345 میباشد.


#7370#*
فرمت گوشی . مناسب برای زمانیکه گوشی خیلی خیلی قاطی کرده است. درواقع این کد درایو C گوشی را فرمت میکند و البته تمامی برنامه ها و فایلهای موجود بر روی این درایو از بین خواهند رفت . بعد از وارد کردن این کد ، گوشی از شما تقاضای وارد کردن security code را خواهد داشت که اگر آنرا قبلا تغییر نداده باشید 12345 میباشد.اگر پسوورد ( security code ) گوشی قبلا تغییر داده شده است و آنرا نمی دانید و همچنین گوشی شما از سیستم عامل سیمبین ورژن7 استفاده می کند ( مثل 6600 و 7610 و 6620 و 6260 و 9500 و 9300 ) ابتدا گوشی را خاموش کرده و در حالیکه سه دگمه سبز ، * ، 3 را همزمان نگه داشته اید گوشی را روشن کنید و آنها را آنقدر نگه دارید تا کار فرمت آغاز بشود. دراین حالت از شما دیگر پسوورد خواسته نخواهد شد و مستقیما گوشی فرمت خواهد شد.


فرمت کارت حافظه گوشی:
به صورت safe mode گوشی را روشن کنید ( برای اینکار درحالیکه دگمه pen (مداد) را نگه داشته اید گوشی را روشن کنید البته درظاهر تفاوتی را مشاهده نخواهید کرد.) سپس این مسیر را در گوشی بروید: menu>>Extras>>Memory>>Format MEM.card

حالت safe mode بسیار به دردتان خواهد خورد و در مواقعیکه گوشی هنگ کرده و بالا نمی آید احتمالا به دادتان خواهد رسید و باعث می شود گوشی بالا بیاید و بعد از آن بتوانید گوشی را درصورت تمایلتان فورمت و یا کار دیگری بر روی آن بکنید. که در گوشی های مختلف کمی متفاوت می باشد و در اسمارت فونها اکثرا باید کلید خاصی را ( کلید ABC و یا PEN ) را نگه داشته و سپس گوشی را روشن کنید.

#43#*
کنترل حالت call waiting ( انتظار) گوشی.

#61#*
کنترل شماره ای که به عنوان divert در صورتیکه به تلفن پاسخ داده نشود ، تعیین گردیده است.


#62#*
کنترل شماره ای که به عنوان divert درصورتیکه شبکه دچار اشکال باشد( آنتن نباشد) تعیین گردیده است.

#67#*
کنترل شماره ای که به عنوان divert درصورتیکه گوشی اشغال باشد ، تعیین گردیده است.

# شماره*21**
divert به شماره مورد نظر در هر حالتی.

# شماره*61**
divert به شماره موردنظر در حالت عدم پاسخ گوئی ( no Reply )به تلفن زده شده.


# شماره*67**
divert به شماره مورد نظر در حالت اشغال بودن گوشی (
2 نوشته شده در شنبه شانزدهم اردیبهشت 1385ساعت 16:27 توسط امیر | 8 نظر
کدهای مخفی موبایل
برای دستیابی به شماره نسخه نرم افزار ، تاریخ ویرایش آن و نوع سازگاری GSM می توانید از كد #0000#* استفاده كنید. پس از وارد كردن این كد ، اطلاعاتی به صورت زیر برای شما نمایش گذاشته می شود :
V04.51
26-03-98
NSE-1

خط اول بیانگر شماره نسخه نرم افزار ، خط دوم نشانگر تاریخ ویرایش نرم افزار و خط آخر نمایانگر نوع سازگاری GSM می باشد (به دلیل اینكه " سازگاری GSM " دارای مبحث گسترده ای است و تا حدودی تخصصی می باشد ، لزا از توضیح آن در این مقاله صرفنظر می گردد).

3) پردازش سیگنال:
تلفن های همراه NOKIA دارای قابلیت منحصر به فردی برای تغییر در نحوه پردازش سیگنال می باشند. به این ترتیب كاربر می تواند به دلخواه كیفیت مكالمه را افزایش دهد و یا اینكه به عمر شارژ باطری خود بیافزاید. برای این منظور تلفن های همراه NOKIA دارای دو ویژكی EFR و HFR می باشند.

Enhanced Full Rate) EFR) : با فعال نمودن این ویژگی ، كیفیت مكالمه شما افزایش می یابد. علت این امر استفاده از تكنولوژی فشرده سازی جدید ASELP (Algebraic Code Excitation Linear Prediction) می باشد. این تكنولوژی سبب افزایش كیفیت صدا با همان نرخ تبادل بیت در تكنولوژی قدیمی LPC-RPE (Linear Prediction Coding with Regular Pulse Excitation) می شود. با توجه به اینكه در هر دو تكنولوژی از نرخ تبادل ?? كیلو بیت استفاده می شود ، لزا اكثر شبكه های GSM با این تكنولوژی جدید سازگار می باشند. قابل توجه است كه پس از فعال نمودن این قابلیت ، به دلیل افزایش پردازش بر روی سیگنال ، نیاز به انرژی بیشتری می باشد ، لزا در حدود ? درصد از عمر شارژ باطری شما كاسته می شود كه البته در مقابل افزایش كیفیت مكالمه نرخ قابل توجهی به شمار نمی آید و می توان از آن صرفنظر كرد. برای استفاده از ویژگی EFR كافی است كه كد #3370#* را بر روی دستگاه خود وارد كنید. در این هنگام دستگاه تلفن شما به طور اتوماتیك خاموش شده و سپس دوباره روشن می گردد. از این لحظه به بعد موبایل شما از ویژگی EFR بهره مند می باشد. برای غیر فعال كردن این ویژگی می توانید از كد #3370# استفاده كنید. قابل ذكر است كه اگر تلفن همراه خود را خاموش كنید ، این ویژگی غیر فعال می شود و نیاز به فعال سازی دوباره آن خواهید داشت. استفاده از EFR به كاربران توصیه می گردد.

(Half Rate Mode) HFR : با فعال نمودن این ویژگی ، از كیفیت مكالمه شما كاسته شده و در عوض به میزان ?? درصد به عمر شارژ باطری شما افزوده می گردد. استفاده از این ویژگی تنها زمانی توصیه می گردد كه شارژ باطری تلفن شما بسیار محدود می باشد و لذا نیازمند آن می باشید كه در مصرف باطری صرفه جویی كنید. برای فعال نمودن این ویژگی تنها كافی است كه كد*#4720#روی تلفن همراه خود وارد نمایید. در این هنگام دستگاه تلفن شما به طور اتوماتیك خاموش شده و سپس دوباره روشن می گردد. از این لحظه به بعد موبایل شما از ویژگی HFR بهره مند می باشد. برای غیر فعال كردن این ویژگی می توانید از كد #4720# استفاده كنید. قابل ذكر است كه اگر تلفن همراه خود را خاموش كنید ، این ویژگی غیر فعال می شود و نیاز به فعال سازی دوباره آن خواهید داشت.

در پایان این بخش متذكر می شوم كه كدهای پردازش سیگنال ممكن است در بعضی از گوشی های جدید NOKIA قابل استفاده نباشند. البته قابل توجه است كه در این سری از گوشی ها ، ویژگی های EFR و HFR به صورت اتوماتیك كنترل می شوند و نیازی به دخالت كاربر برای تنظیم آنها وجود ندارد و لذا پس از وارد كردن كد های فوق هیچ عكس العملی را از گوشی نخواهیم دید.4) نمایش وضعیت SIM Clock :

هر تلفن همراه برای اعلام وضعیت خود در شبكه ، به طور مكرر اقدام به ارسال پالس های منظمی می كند. با توجه به اینكه ارسال هر پالس نیازمند مصرف انرژی می باشد ، لزا می تواند از عمر شارژ باطری بكاهد. برای این منظور ویژگی خاصی برای شبكه های GSM در نظر گرفته شده است تا تلفن های همراه را از ارسال اینگونه پالس ها باز دارند. تلفن های همراه NOKIA دارای این قابلیت می باشند تا كاربر را از وضعیت شبكه GSM و پشتیبانی آن از این ویژگی ، مطلع سازند. فعال بودن این ویژگی می تواند تاثیر به سزایی در مصرف انرژی باطری داشته باشد. برای اطلاع از وضعیت فوق می توانید كد #746025625#* را بر روی تلفن همراه خود وارد نمایید. توجه نمایید كه استفاده از این كد هیچ قابلیت خاصی را فعال نمی نماید و تنها برای آگاهی از وضعیت SIM Clock می باشد. قابل ذكر است كه شبكه تلفن همراه ایران از این سیستم پشتیبانی می نماید.


5) منوی مخفی گارانتی :

در تلفن های همراه NOKIA یك منوی مخفی وجود دارد كه حاوی اطلاعات مفیدی برای تعمیركاران گوشی های موبایل می باشد. برای دست یابی به این منوی مخفی ، كافی است كد #92702689#* را بر روی تلفن همراه خود وارد نمایید. در این هنگام شما وارد یك منوی مخفی می شوید كه شامل گزینه های زیر می باشد :

1) نمایش شماره سریال گوشی

2) تاریخ ساخت گوشی

3) تاریخ آخرین تعمیر انجام شده بر روی گوشی (البته اگر در گذشته تعمیری بر روی آن انجام گرفته باشد)

4) نشان دهنده زمان مكالمات انجام شده با گوشی مورد نظر (این تایمر را با هیچ روشی نمی توان پاك نمود)

5) ایجاد توانایی برقراری تبادل اطلاعات كاربر (در صورت وجود لوازم مورد نیاز)

برای خارج شدن از این منو ، یك بار تلفن خود را خاموش كنید و سپس دوباره آن را روشن نمایید.6) تلفن همراه NOKIA به عنوان ابزار استراق سمع :

ابتدا تلفن خود را بر روی حالت Silent (بی صدا) تنظیم نمایید ، سپس نگاهی به اتصالات فلزی زیر دستگاه موبایل (در كنار محل اتصال كابل شارژر) خود بیاندازید. حال پین های سوم و چهارم از سمت چپ را به وسیله یك تیغه فلزی به یكدیگر متصل نمایید. در این هنگام نرم افزار موبایل هنگ می كند و منوی Headset به طور اتوماتیك فعال می گردد و عبارت Headset بر روی صفحه نمایانگر می شود. از منوی Headset ، ویژگی Automatic Answer را فعال نمایید. حال گوشی خود را در محل مورد نظر برای استراق سمع قرار داده و از جای دیگر به آن تلفن كنید. پس از مدت كوتاهی تلفن شما به طور اتوماتیك ارتباط را برقرار كرده و شما قادر خواهید بود تا صدای محیط را بشنوید. توجه نمایید كه برای از كار انداختن این ویژگی تنها باید دستگاه تلفن خود را به حالت " تنظیمات پیش فرض كارخانه " برگردانید.7) منوی جدید در تماس های اضطراری :
با استفاده از این كد شما قادر خواهید بود تا با تلفن های اضطراری مانند ??? ، ??? و ... به طور رایگان تماس حاصل نمایید. برای این منظور كد *3001#12345# را بر روی تلفن همراه خود وارد نمایید. در این هنگام منویی در مقابل شما ظاهر خواهد گشت و شما را قادر به برقراری تماس رایگان با شماره های اضطراری خواهد نمود. قابل ذكر است كه كاركرد این ویژگی بستگی به شبكه GSM دارد و ممكن است در بسیاری از شبكه ها قابل استفاده نباشد و شما همچنان مجبور به پرداخت هزینه برای برقراری تماس باشید.درآمدی بر كدهای امنیتی تلفن های همراه :
به منظور حفظ سیم كارت و گوشی تلفن همراه از دسترسی غیر مجاز ، كدهای خاصی در نظر گرفته شده است. در زیر به بررسی عملكرد این كدها می پردازیم.

1) Security Code : این كد بر روی دستگاه تلفن تنظیم می شود و در گوشی های NOKIA به طور پیش فرض برابر 12345 می باشد. به وسیله این كد می توان دسترسی غیر مجاز به بعضی از امكانات تلفن را محدود نمود. در گوشی های موبایل NOKIA ، اگر این كد ?? بار اشتباه وارد گردد ، تلفن به مدت ? دقیقه از پذیرش كد جدید خودداری می كند.

2) PIN Code : این كد بر روی سیم كارت تنظیم می شود و برای دست یابی به آن باید به امور مشتركین شركت مخابرات مراجعه نمود. در ایران این كد بر روی سند سیم كارت ثبت است و به طور پیش فرض برابر 1234 می باشد. به وسیله این كد می توان دسترسی غیر مجاز به سیم كارت و بسیاری از قابلیت های شبكه را محدود نمود. اگر این كد را سه بار اشتباه وارد كنید ، دستگاه بر روی PIN قفل می گردد و برای آزاد سازی آن نیاز به استفاده از كد PUK خواهید داشت.

3) PIN2 Code : این كد نیز مانند PIN بر روی سیم كارت تنظیم می شود و برای دست یابی به آن می توان به امور مشتركین شركت مخابرات مراجعه نمود. در ایران این كد به صورت پیش فرض برابر 5678 تنظیم شده و از ثبت آن بر روی سند سیم كارت خودداری شده است. علت عدم ثبت ، ارائه نشدن خدمات مربوط به این كد تا حال حاضر می باشد. شاید در آینده ای نزدیك با ارائه خدمات جدید از سوی شركت مخابرات ، این كد نیز به صورت فراگیر اعلام گردد. به وسیله این كد می توان دسترسی غیر مجاز به بسیاری از امكانات شبكه را محدود كرد. اگر این كد را سه بار اشتباه وارد كنید ، دستگاه بر روی PIN2 قفل می گردد و برای آزاد سازی آن نیاز به استفاده از كد PUK2 خواهید داشت.

4) PUK Code : همانطور كه بیان شد ، اگر دستگاه شما بر روی PIN قفل گردد ، برای آزاد سازی آن نیاز به این كد دارید. برای دریافت این كد می توانید به امور مشتركین شركت مخابرات مراجعه نمایید. در ایران این كد بر روی سند سیم كارت ثبت می باشد.

5) PUK2 Code : همانطور كه بیان شد ، اگر دستگاه شما بر روی PIN2 قفل گردد ، برای آزاد سازی آن نیاز به این كد دارید. برای دریافت این كد می توانید به امور مشتركین شركت مخابرات مراجعه نمایید. در ایران این كد بر روی سند سیم كارت ثبت می باشد.

6) Barring Password : این كد بر روی سیم كارت تنظیم می گردد و در هنگام استفاده از سرویس مسدود سازی شماره تلفن ها استفاده می گردد. برای دریافت این كد به امور مشتركین شركت مخابرات مراجعه نمایید.


قابل ذكر است كه تمامی كدها به غیر از PUK و PUK2 قابل تغییر می باشند و بدین منظور می توانید از منوهای مربوطه تلفن همراه خود استفاده نمایید.


8) نحوه آزاد سازی سیم كارت های قفل شده بر روی PIN و PIN2 :

همانطور كه بیان شد ، اگر ? بار كدهای PIN و PIN2 را اشتباه وارد كنید ، سیم كارت شما بر روی كد اشتباه قفل می گردد و دیگر نمی توانید از آن استفاده كنید. برای آزاد سازی سیم كارت از قفل باید به كدهای PUK و PUK2 آگاه باشید.

1) نحوه آزاد سازی سیم كارت از قفل PIN : برای این منظور كد زیر را بر روی دستگاه وارد كرده و تكمه برقراری تماس (Call) را فشار دهید. توجه نمایید كه به جای كلمه PUK در كد زیر ، تنها PUK Code ثبت شده بر روی سند سیم كارت را وارد نمایید. به جای عبارت New PIN ، كد PIN جدید را وارد نمایید و به جای عبارت New PIN Again ، كد PIN جدید را تكرار كنید.

**05*PUK*New PIN*New PIN Again*#2) نحوه آزاد سازی سیم كارت از قفل PIN2 : برای این منظور كد زیر را بر روی دستگاه وارد كرده و تكمه برقراری تماس (Call) را فشار دهید. توجه نمایید كه به جای كلمه PUK2 در كد زیر ، تنها PUK2 Code ثبت شده بر روی سیم كارت را وارد نمایید. به جای عبارت New PIN2 ، كد PIN2 جدید را وارد نمایید و به جای عبارت New PIN2 Again ، كد PIN2 جدید را تكرار كنید.

سه شنبه 15/4/1389 - 15:37 - 0 تشکر 209784

افزایش صدای سامسونگ

ستاره مربع 8999 ستاره 8378 مربع و سپس مراحل زیر را دنبال کنید
گزینه H/w test را انتخاب کنید
گزینه audio setting را انتخاب کنید
گزینه iis normal2 را انتخاب کنید و rx vol را انتخاب و برای level ها اندازه را که می خواهید انتخاب کنید و گزینه save را بزنید و از آن خارج شوید

میتونید مراحل افزایش را به گزینه های زیر بگزارید تا بلندگو خش خش نکند.

level 1 =180
level 2 =238
level 3 =280
level 4 =345
level 5 =395
level 6 =452
level 7 =600
level 8 =1000
level 9 =2000
level 10 = 3500
level 11 = 5000
level 12 = 7000
level 13 = 9000
level 14 = 10000
اینم بگم كه رو گوشی e250d جواب نمیده و بعد از ریست کردن از بین میره چون یك تنظیم به حساب میاد

سه شنبه 15/4/1389 - 15:38 - 0 تشکر 209785

کدهای جدید برای سونی اریکسون من تست کردم جواب داده

1- کد برای cancel كردن كلیه’ divert ها: #002##2- میانبر به آخرین شماره گرفته شده : #03- برای اینکار ابتدا رو صفحه ی اصلی یک شماره بین 0 تا محدوده ی جا گرفتن شماره در سیم کارتتون رو میزنید سپس # را میزنید مثلا #58 یا #154- این كد زبان گوشیتون رو به حالته default كه همون انگلیسی هست بر میگردونه مثلا اگه گوشیتون رو زبان فارسی ست هست سریع به حالت انگلیسی در میاد<0000>5- این یکی هم واسه از بین بردن قفل pin code :در منوی اصلی #05# را وارد كنید

سه شنبه 15/4/1389 - 15:39 - 0 تشکر 209787

این هم برای گوشی های چینی

Service codes "Chinese" models:
default user code: 1122, 3344, 1234, 5678
Engineer mode: *#110*01#
Factory mode: *#987#
Enable test mode COM port: *#110*01# -> Device -> Set UART -> PS Config -> UART1/115200
Restore factory settings: *#987*99#
LCD contrast: *#369#
software version: *#800#
software version: *#900#
Service codes BenQ:
software version: *#300#
test mode: *#302*20040615#
Service codes Pantech:
software version: *01763*79837#
service menu: *01763*476#
reset defaults (phone/user code reset to default): *01763*737381#
Service codes VK-Mobile 3xx, 5xx:
software version: *#79#
software version: *#837#
service menu: *#85*364# (hold #)
Service codes VK200, VK2000, VK2010, VK2020, VK4000:
software version: *#79#
service menu: *#9998*8336# (hold #)
reset defaults (phone/user code reset to default): *#9998*7328# (hold #)
Service codes LG:
software version: 2945#*#
Service codes Sony-Ericsson:
J100 software version: #82#
Service codes Fly:
M100 software version: ####0000#
2040(i) reset defaults: *#987*99# Send
MX200 reset defaults: *#987*99# Send
MX200 software version: *#900# Send
SL300m reset defaults: *#987*99# Send
SL300m software version: *#900# Send
SL500m reset defaults: *#987*99# Send
SL500m software version: *#900# Send
MP500 reset defaults: *#987*99# Send
MP500 software version: *#900# Send
Set language to English: *#0044#
Set language to Russian: *#0007#
Service codes ***ka:
C926 software version: *320# Send
C926 set default language: *#0000# Send
C926 set English language: *#0044# Send
Service codes GStar:
GM208 (Chinese Nokea 6230+) engineering menu: *#66*#
Set language to English: *#0044#
Set language to Russian: *#0007#
Service codes Motorola:
Motofone F3 software version: **9999* Send
C113, C114, C115, C115i, C116, C117, C118 software version: #02#*
C138, C139, C140 software version: #02#*
C155, C156, C157 software version: #02#*
C257, C261 software version: #02#*
V171, V172, V173 software version: #02#*
V175, V176, V176 software version: #02#*
C168, W220 software version: *#**837#
W208, W375 software version: #02#*

code mp4 china

mobile auto off after 30s
*#19992006#
*#881188#
*#77812114#
*#0084# call
*#9426*357#
*#884488#
*#3646633#
*#33778#
*#77812114#
*#19992006#
*#9426*357#
*#0084# call

*#0000#, *#0044# Default English
*#0086#, *#0886# set to China
*#0084#, *#0966# set to Vietnamese
*#77218114#
*#19992006#
*#881188#
#*94267357#
*#77218114#
elitek là : *#66*#
b?m m?: *#3646633# ch?n "ch? d? thu?ng" -> âm thanh -> ch? d? thu?ng 2 ->micro ->âm lu?ng 1 ->gi?m thông s? t? 188 d?n xu?ng d?n khi nào h?t v?ng th? thôi và nh? luu l?i
CODE Chinese Miracla :
*#0000# call or *#0044# call Default English
*#0086# call or *#0886# call set to China
*#0084# call or *#0966# call set to Vietnamese
M?t s? m? moden 2007
*#8375# Examines the edition
*#8882# Software edition
*#87# Test
*#8899# Deb***ing
*#3646633# Factory instruction , ch?nh d? v?ng c?a micro m?t s? d?i m?y
*#035670766*001#
*#035670766*002#
Looked in ida full gm208, gave out much in all imagining they interest the codes of *#...#, that each of them it gives
*23157714*#
*23177726*#
*28760404*#
everything else so through *,,*#
*32914149*#
*28885382*#
*90128572*#
*90173322*#
*33532955*#
and finally * 1222 *. # ( where. - 0,1,2,3)

*#881188# Samsung D500 D600 Nokia 3250 6280 made by China

سه شنبه 15/4/1389 - 15:42 - 0 تشکر 209789


به سادگی از دسترس خارج شوید (تست شده)
گوشی من 5230 هست و جواب گرفتم امیدوارم که جواب بگیرید
Menu>>>>Tools>>>>>Setting>>>>Phone>>>>Network>>>>N etwork Mode>>>>UMTS

سه شنبه 15/4/1389 - 15:42 - 0 تشکر 209790

غیر فعال كردن گوشی دزدیده شده
ممكنه گوشی شما رو دزد ببره با خودش و هیچی دست شما نباشه
اما حداقل میتونید نزارید اون هم ازش استافده نكنه!
برای اینكار باید كار های زیر رو انجام بدید اما بدونید كه اگر گوشی دوباره هم به دستتون برسه دیگه فایده نداره چون مرده و پریده
برای چک کردن شماره سریال موبایل خود، کلید های زیر را به ترتیب فشار دهید: * # 0 6 #
یک کد دیجیتالی روی صفحه نمایش ظاهر می شود. این شماره مختص دستگاه شما است. این شماره را یادداشت کنید و در جایی امن نگه دارید.
هنگامیکه موبایل شما دزدیده می شود، شما می توانید به پشتیبان شبکه خود تماس بگیرید و این کد را به آنها بدهید. سپس آنها قادر خواهند بود دستگاه شما را مسدود کنند
حتی اگر دزدها SIM کارت را عوض کرده باشند. تلفن شما کاملاً غیرقابل استفاده خواهد شد.
شما ممکن است نتوانید موبایل خود را بازپس گیرید، اما حداقل می دانید کسیکه آنرا دزدیده است دیگر نمی تواند از آن استفاده کند یا آنرا بفروشد. اگر هر کسی این کار را بکند، دیگر دزدیدن موبایل هیچ فایده ای نخواهد داشت.

سه شنبه 15/4/1389 - 15:42 - 0 تشکر 209791

دریافت صورتحساب میان دوره و پایان دوره

کسانیکه مایل به دیدن صورتحساب میان دوره یا پایان دوره قبض موبایلشون هستن این مطلب رو بخونن!

ابتدا به سایت http://217.218.110.147/billing/ بروید,
در این صفحه در قسمت " تلفن همراه" شماره تلفن همراه خود را بدون 0 اول یعنی به عنوان مثال به شکل 9123452546 وارد نمایید.
در قسمت "کدپستی"،کد پستی 10 رقمی خود را که بر روی قبض موبایل پیشین خود نیز درج شده است را وارد کنید,
در قسمت آخر هم کاراکتر تصویری که در سایت مشاهده میکنید را وارد کنید و روی دکمه "جستجو ... " کلیک کنید تا صورتحساب آخرین دوره یا میان دوره تلفن همراه خود را مشاهده کنید,

اگه تکراری بود ببخشید!

نا گفته نماند برای دریافت صورتحساب خود از سایت همراه اول,سایت درج شده در بالا دیدن می کنید.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی