فرهنگ پایداری (بازدید: 575)
دوشنبه 7/4/1389 - 20:15 -0 تشکر 207868
حاج رمضان

" در یکی از عملیات ها حاج رمضان مجروح و در بیمارستان اهواز بستری شد،پایش را کاملا گچ گرفتند.آن شب به دیدنش رفتم ، ساعت ۹ شب بود مطلع شدیم ، عراق پاتک زده، بلافاصله عصا روا زیر بغلش گرفت و برخاست که برود به او گفتم کجا؟ تو با این حالت نمیتوانی کاری انجام بدهی ، گفت : همین که کنار بچه ها باشم مفید است .آن شب خودش را به نیرو ها رساند ، یکی از نیروهایش میگفت : همین که حاج رمضان آمد و بچه ها فهمیدند که حاجی در بین آنهاست ، تمام تلاش خود را به کار بستند و دشمن را به عقب راندند                                            راوی :فروتن -همرزم شهید رمضانعلی عامل 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی