بهداشت و سلامت (بازدید: 393)
چهارشنبه 2/4/1389 - 16:3 -0 تشکر 206898
خدمات بهداشت الكترونیك مایكروسافت در انگلیس

به نقل از بتانیوز،‌ با استفاده از این خدمات مسئولان مراكز درمانی می توانند كنترل بیشتری بر روی اطلاعات مربوط به بیماران خود داشته باشند و بیماران و مراجعان به بیمارستان ها هم می توانند از راه دور و بدون مراجعه سوابق پزشكی خود را مطالعه كنند و از سیر پرونده‌های مرتبط به خود مطلع شوند.
پلتفورم این سرویس به صورت كلود طراحی شده و بیماران با استفاده از آن قادر به ذخیره سازی اطلاعات، به اشتراك گذاری و تعامل آنلاین با پزشكان در مورد وضعیت سلامت خود هستند.
دیو كاپلین رئیس واحد فناوری های ملی مایكروسافت در این مورد گفت: با راه اندازی این خدمات فرصت هایی در اختیار صدها بیمارستان و مركز مراقبت درمانی قرار می گیرد تا سرویس های متنوعی را بر حسب نیازهای كاربران خود طراحی كنند.
وی افزود: این خدمات از امنیت مناسبی برخوردار است و میتوان برنامه های كاربردی متعددی را بر حسب نیاز به آن افزود.
استفاده از HealthVault از هم اكنون ممكن است، اما هنوز اطلاعاتی در مورد هزینه استفاده از آن ارائه نشده است.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی