انجمن ها > انجمن ادب و هنر > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
ادب و هنر (بازدید: 1161)
چهارشنبه 26/3/1389 - 18:27 -0 تشکر 205848
همه چیز را همگان دانند

با سلام و عرض ادب و احترام و تشکر از دوستا نی که این انجمن را مورد لطف خود قرار می دهند. باید به عرض برسانم که بنده تا سر حد امکان منبع مطالب را در پایان مطا لب ثبت می نمایم .

مطالب دیگر اینک.از حسن نظر دوستان تشکر و قدر دانی را دارم بله همین طور است. ادب و فرهنگ پویاست و در طول تاریخ در حال تحول و گسترش است .واژ های از بین می رود و واژهای دیگر جای آن را می گیرد. در هر سری عقلی وجود دارد. .

 نمی شود خود را عقل کل نامید . جالب است  که روز ازبزگمهر حکیم  می پرسند همه چیز را می دانی آن مرد حکیم . می فر ماید . همه چیز را همگان دانند .و همگان هم هنوز از مادر نزاده اند .  حرف بسیار بزرگی است. انشالله با همکاری همه دوستان دلسوز و ادب پرور بتوانیم در راه صحیح قدم بر داریم . به امید موفقیت شما.

 

امید ای دوستان اهل ادب ،فرهنگ دانان        رسید بر قله های  عــــلم  انسان

 

فی البداهه. مقدم

 

 

يکشنبه 16/8/1389 - 10:23 - 0 تشکر 248550


من در خدمتم

مست نگاه تو ام 
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی