انجمن ها > انجمن کامپیوتر > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
کامپیوتر (بازدید: 250)
يکشنبه 16/3/1389 - 0:6 -0 تشکر 204155
ویروس عاشق پیشه 10 ساله شد

بسیاری معتقدند كه ویروس لاوباگ ، موجب تكامل سیر عرضه بدافزارها شد. این ویروس در زمان خود بیش از 45 میلیون كاربر را در عرض یك روز آلوده كرد و بسیار خبرساز شد.

لاوباگ از طریق ایمیل برای كاربران مختلف ارسال می شد. بر اساس اطلاعاتی كه در آن زمان توسط شركت های امنیتی «سمانتك» و «MessageLabs» منتشر شد ویروس لاوباگ اولین بار در «4 مه» سال 2000 منتشر شد و رایانه ها را آلوده كرد.

در عرض مدت كوتاهی شدت و میزان آلودگی به این ویروس به شدت افزایش یافت و در حالی كه در روزهای اول از هر 1000 ایمیل یكی آلوده به این ویروس بود در مدت كوتاهی از هر 28 ایمیل یكی به این ویروس آلوده بود.

طراحان این ویروس برای فریب كاربران از تكنیك های مهندسی اجتماعی استفاده كرده بودند و ویروس های یاد شده را در قالب فایل ضمیمه متنی برای كاربران ارسال می كردند.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی