انجمن ها > انجمن طنز و سرگرمی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
طنز و سرگرمی (بازدید: 691)
دوشنبه 27/2/1389 - 18:41 -0 تشکر 200805
طنز سیگاری

جوانی  تا جـوانی مهر می جو مهربدیم عکس شش روی سیــــگاری         بیادم آمـــد عهـــــــــــد خواستگاری

 به من گفتن که تــو اهل سیگاری         هزاران نه بگفتـــــــــــــــم  باز  باری

بگفتم مـــــــــن جوانی سربه زیرم         به قدرت بــــــــــر ترم  از صد سواری یکــــــــــی روزی بُودم پرزو ر در ده           به قدرت می کشیدم اسب و گاریغضنفر با قلـــــــــــی  هر  روز تنها         به لب داشتن به غمزه یک سیگاری ولی مـــــــــــن  دود را از دور دیدم         به چشــــــم رفت آبش گشت جاریهمان روز این به گفتم با دلی شاد         اگر روز برفتـــــــــــــــــم خواستگاری زمن پرسنـــد که اهل دود هستی         بگویم  مـــــــــن  ندید م  یک خماری نفس از مــــــن کند  دور این مخدر          نفس بـــــــــــد آورد صد شرمساری پدر پنــــــــــــــدی نهاد ه در وصیت          که لب را تر نکـــــــن  با هر سیگاری جوانی  تا جـوانی مهر می جو مهر        قوی شـــــو  دل مبند بر این خماریرسد هرکس کند اخمی جگر سوز         که بیچاره  چـــــــــه افتاده به خواری اگر چه بنـــــــــــده اهل  دود  را بد          ببینم همچو  خـــــــــواری نزد خاری بگفتم نکتــــــــــــه ای یاران همراه          چرا  افیون بمانـــــــــــــــــــد یادگاری به کار نیک ،تا مانـــــــــــــد  به دنیا         بنا های وزیـــــــــــن  علم ماندگاری مقــــــــــدم ا ز ازل  دوری کند دود           وصیت هـــــــــــــــــم کند بر بردباری  فی البداهه منصور مقدم

پنج شنبه 30/2/1389 - 3:11 - 0 تشکر 201213

گفتید سیگار یاد یه چیزی افتادم!
اونروز یه ماشین رو دیدم پشتش نوشته بود " ز گهواره تا گور سیگاریم! " !!!!!

 
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی