وبلاگ نویسان (بازدید: 17695)
چهارشنبه 22/2/1389 - 12:11 -0 تشکر 199890
مسابقات وبلاگ نویسی

به نام آنکه دوستش می داریم

سلام

خوب الحمدالله انجمنی که منتظرش بودیم هم راه اندازی شد

فکر کردم که از اولین تاپیک هایی که باید در این انجمن گذاشته بشه ، تاپیکی مربوط به اعلام تمام فراخوان ها ومسابقات وبلاگ نویسی است

بلاگرهای عزیز می تونن تمام اخبار و اطلاعاتی که در این باره دارن رو برای مطالعه ی دیگر اعضا در این قسمت قرار بدهند

 

 

جمعه 4/10/1388 - 15:28 - 0 تشکر 171999

ز تربت شهدا بوی سیب می‌آید

سومین مسابقه سراسری وبلاگ‌نویسی«بوی سیب» توسط «رادیو معارف» و با مشارکت «موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان» برگزار می شود.

فرصت روغنیمت شمرده از کاربران تبیانی که وبلاگ فعال دارند و یا قصد شرکت در این مسابقه رودارند در همین تاپیک آدرس وبلاگ خود رو به منظور ایجاد پل ارتباطی بین وبلاگ نویسان تبیانی شرکت کننده دراین مسابقه ثبت نمایند.

می بینید که تبیان هم جزء حامیان این مسابقه بزرگ است و طبق اطلاع بناست جایزه های خوبی هم بده
در ضمن ظرفیت سرویس وبلاگ تبیان یادتون نره 
آدرس وب سایت مسابقه بوی سیب ( ثبت آدرس وبلاگتون و اعلام حمایت را در همین انجمن یادتون نره)


  جنبش حامیان تبیانی مسابقه سراسری

بوی سیب

جمعه 4/10/1388 - 15:30 - 0 تشکر 172000

اینم پوستر بوی سیب سال گذشته


پنج شنبه 10/10/1388 - 15:24 - 0 تشکر 173236

با سلام

من هم در بوی سیب 2 و هم در همین مسابقه بوی سیب 3 شركت كرده ام.

مسابقه بسیار خوبی است من هم از این مسابقه حمایت می كنم.

http://booyesib2.blogfa.com

S.M.A.M

دوشنبه 14/10/1388 - 15:36 - 0 تشکر 174118

سلام انشاء الله خودم هم در این مسابقه شرکت می کنم.


چهارشنبه 22/2/1389 - 12:41 - 0 تشکر 199895

www.mahisf.blogfa.com شما دوستان وبلاگ نویس را دعوت به دیدن این وبلاگ میکنم ...

09367900607 سامانه پیامک وبلاگ دانشجویی خوراسگان
تخفیفات ویژه تبیان با ثبت کد بازاریابی 459764 در فروشگاه تبیان
چهارشنبه 22/2/1389 - 13:56 - 0 تشکر 199902

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیكم

اعلام قوانین بخش وبلاگ نویسی جشنواره کلام علی(ع)

کلیه وبلاگ نویسان می توانند با درج یادداشت مرتبط با موضوع امام علی(ع)و نهج البلاغه در وبلاگ شخصی خود، در این جشنواره شرکت نمایند.

به گزارش «وبلاگ نیوز» بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره «کلام علی(ع)»، نیازی به ایجاد وبلاگ تخصصی برای مسابقه جشنواره نیست. اما در صورت ایجاد،بصورت خاص مورد ارزیابی و داوری قرار خواهد گرفت.

وبلاگ‌نویسان می‌توانند از تمامی قالب‌های رایج نوشته‌های وبلاگی مانند: دل‌نوشته ها، خاطرات، یادداشت روزانه، قطعات ادبی، شعر کلاسیک و نو، باز روایی تاریخی و … در چهار چوب نهج البلاغه استفاده نمایند.

هم چنین علاقه‌مندان شرکت کننده می‌توانند حداقل یک و حداکثر پنج یادداشت مرتبط با موضوعات مصوب کمیته علمی را که در سایت جشنواره موجود می باشد و از ابتدای سال ۸۹ تا ۲۰مهرماه۸۹ که در وبلاگ خود منتشر کرده باشند را به دبیر خانه ارسال نمایند که حجم هر یادداشت ارسالی جهت شرکت در مسابقه میان ۱۰۰ تا ۵۰۰ کلمه اعلام شده است.

هیأت داوران این جشنواره، اتکا به منابع غنی، بهره‌گیری ازادبیات وبلاگ نویسی، تأثیرگذاری و ارتباط با مخاطب و خلاقیت در ارائه محتوا توسط وبلاگ نویسان از جمله معیارهای امتیازدهی هیئت داوران جشنواره کرده است.

برای کسب اطلاعات بیش‌تر می توانید به سایت رسمی این جشنواره مراجعه کنید.

چهارشنبه 22/2/1389 - 13:57 - 0 تشکر 199903

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیكم

مسابقه وبلاگ نویسی دانشجویی در یزد برگزار می شود

باشگاه پژوهشگران جوان یزد مسابقه وبلاگ نویسی دانشجویی با موضوع آزاد را برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار «وبلاگ نیوز» باشگاه پژوهشگران جوان یزد با همکاری میهن بلاگ و دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد یزد، مسابقه وبلاگ نویسی دانشجویی با موضوع آزاد را برگزار می کند.

بر اساس این گزارش، هدف از برگزاری این مسابقه، کاربردی محتوای علمی، فرهنگی، هنری و گسترش وبلاگ نویسی در میان کاربران ایرانی به دلیل ضرورت و اهمیت آن در امر اطلاع رسانی در فضای مجازی می باشد.

همچنین باشگاه پژوهش گران جوان با توجه به اهمیت و رشد روز افزون فناوری اطلاعات و با حمایت از ایده ها و استعداد های خلاق و تأثیر گذار از کلیه دانشجویان و اساتید برای شرکت در این مسابقه دعوت به عمل می آورد.

وبلاگ های ثبت نامی در موضوع آزاد می توانند در این مسابقه شرکت نمایند و ثبت وبلاگ های با موضوعات “دانشجو و همت مضاعف و کار مضاعف”، “دانشجو و آموزش”، “دانشجو و تحقیقات پژوهشی”، “دانشجو و فرهنگ دینی” و “دانشجو و کارآفرینی” از امتیاز ویژه ای برخوردار است.

مدیر وبلاگ باید دانشجو یا استاد باشد و ثبت نام وبلاگ های گروهی از امتیاز ویژه ای برخوردار است.

لازم به ذکر است، تمامی شرکت کنندگان می بایست لوگوی وبلاگ باشگاه پژوهشگران جوان دانشگاه آزاد اسلامی یزد را در وبلاگ خود قرار دهد.

پایگاه اطلاع رسانی مسابقه وبلاگ نویسی دانشجویی، آخرین مهلت ثبت نام در مسابقه را ۱۰ خرداد اعلام و خاطرنشان کرده است: اعلام نتایج و معرفی وبلاگ های برگزیده، ۲۰ خرداد سال جاری می باشد.

گفتنی است، وبلاگ نویسان می بایست با پر کردن فرم ثبت نام و ارسال آن به رایانامه bpjyazd@gmail.com در مسابقه شرکت نمایند.

در پایان از سوی برگزار کنندگان به برترین های مسابقه وبلاگ نویسی دانشجویی، جوایز ارزنده ای اهدا می گردد.

علاقه مندان جهت ثبت نام در مسابقه وبلاگ نویسی دانشجویی یزد، اینجا کلیک نمایند!

چهارشنبه 22/2/1389 - 13:59 - 0 تشکر 199905

مسابقه وبلاگ نویسی «ترین ها…» در کلوبلاگ

سرویس دهنده کلوبلاگ مسابقه وبلاگ نویسی ویژه کاربران سرویس دهنده خود را برگزار می کند.

به گزارش «وبلاگ نیوز» سایت کلوبلاگ به منظور افزایش کیفیت و ارتقاء سرویس وبلاگی خود، مسابقه ای تحت عنوان «ترین ها» را برگزار نماید.

بر این اساس، محور های این مسابقه، بهترین طراحی قالب از نظر کیفیت امکانات، زیباترین طراحی قالب، بیشترین بروز رسانی مطلب و جذاب ترین مطالب می باشد.

گفتنی است در هر بخش از مسابقه وبلاگ نویسی، ۱۰ برگزیده معرفی و تقدیر می شوند.

به گزارش سایت کلوبلاگ، به ۳ نفر هر بخش از مسابقات، دامنه دات کام، دو گیگابات فضای رایگان و ۵۰ درصد تخفیف از فروشگاه iraaan.com اهدا می شود.

سایت کلوبلاگ همچنین اعلام کرده است: به مناسبت آغاز به کار رسمی سایت،  به قید قرعه به ۶۰ نفر از کاربران، تخفیف ۴۰ درصدی از فروشگاه iraaan.com اهدا خواهد شد.

علاقه مندان جهت ثبت نام در مسابقه وبلاگ نویسی «ترین ها» و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایند.

چهارشنبه 22/2/1389 - 14:1 - 0 تشکر 199906

جشنواره ملی «جوان ایرانی» و وبلاگ نویسان

مسابقات- نخستین جشنواره ملی جوان ایرانی در بخش “جوان و رسانه” قسمتی از فعالیت های خود را به وبلاگ نویسان تخصیص داده است.

به گزارش «وبلاگ نیوز» و به نقل از به گزارش ستاد خبری جشنواره ملی جوان ایرانی، سید محمد رضا حسینیان با اشاره به بخش های مختلف این جشنواره افزود: بخش مطبوعات و خبرگزاری ها به ۱۱ بخش: (خبر، گزارش خبری، گزارش توصیفی، گزارش تحلیلی و تحقیقی، سرمقاله و یادداشت، مقاله، گفت و گو، تیتر، عکس، گزارش تصویری و صفحه آرایی) و همچنین بخش نرم افزار و رسانه دیجیتال از ۴ بخش: (سایت، وبلاگ، بازی، مالتی مدیا) تقسیم شده است.

وی افزود: مهلت ارسال آثار تا ۳۰ اردیبهشت است که جوانان ۱۴ تا ۲۹ سال فعال در حوزه رسانه می توانند با ارسال اصل و تصویر از صفحه منتشر شده و نمونه چاپی از صفحه اینترنتی در این جشنواره شرکت کنند.

حسینیان با بیان اینکه آثار ارسالی دربخش مطبوعات باید در فاصله زمانی اول فروردین ۸۶ تا ۱۵ اردیبهشت ۸۹ منتشر شده باشند تصریح کرد: در بخش رسانه های دیجیتال نیز آثار به صورت فشرده باید ارسال شوند و موضوع آثار ترجیحا در حوزه نشاط اجتماعی، امید به آینده و هویت ایرانی و اسلامی باشد.

برای دریافت فرم ثبت نام و کسب اطلاعات بیش تر می توانید به بخش “جوان و رسانه” جشنواره جوان ایرانی مراجعه کنید.

چهارشنبه 22/2/1389 - 14:2 - 0 تشکر 199907

اعلام برگزیدگان مسابقه «محرم و فجر»

مسابقات- اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محلات در راستای برگزاری دومین مسابقه سراسری وبلاگ‌نویسی «محرم و فجر» اکنون برگزیدگان را معرفی و اسامی آن‌ها را در وب‌سایت خود منتشر کرد.

به گزارش «وبلاگ نیوز» و به نقل از ایکنا، دومین مسابقه وبلاگ‌نویسی شهرستان محلات به‌مناسبت محرم حسینی و تقارن آن با ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با موضوعاتی همچون نقش محرم، عاشورا و عزاداری سیدالشهدا در پایداری محرم، عاشورا و یک شعر، نقش رهبری در انقلاب اسلامی، دستاوردهای انقلاب اسلامی، ثبت خاطرات و شنیده‌های انقلاب اسلامی، شهدای انقلاب اسلامی و روزشمار انقلاب برگزار شد.

از مجموع ۱۲۰ وبلاگ ارسالی هئیت داوران ۲۵ اثر را انتخاب و از میان این آثار به قید قرعه ۱۰ برگزیده انتخاب کردند که اسامی آن‌ها عبارت از روح‌الله گل‌محمدی، اسماعیل شعبان‌پور، رسول قلی‌زاده، اسماعیل کاظمی، جعفر فاطمی نوش‌آبادی، ابراهیم محمود‌زاده، امیر تقی‌زاده فرتاش، هاجر نظری، مجید احمدی و منیژه اشجاری است.

یادآوری می‌شود، بلاگران برگزیده برای اطلاع‌ از نحوه دریافت هدایا می‌توانند با شماره تلفن روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان محلات ۰۸۶۶۳۲۲۴۵۰۵ و ۰۸۶۶۳۲۲۴۸۹۰ تماس حاصل کنند.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی