• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن نصف جهان > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
نصف جهان (بازدید: 2356)
چهارشنبه 28/9/1386 - 3:48 -0 تشکر 19821
ایران , تروریست ... ؟؟؟

سلام به همه دوستان.سلام به نصف جهان ناامن.

به نظر شما به کشته شدن یک توریست فرانسوی در اصفهان , اروپاییان و جهانیان باز به تروریست بودن ایرانیان و مسلمانان شک نمی کنن؟

اگر هموطن شما در کشوری که اتهام حامی تروریست بودن بهش زده میشه کشته بشه , در مورد اون ملت چی فکر می کنین؟

جهانیان قراره در مورد ایرانیان و اصفهان توریستی چه فکری بکنند؟ تا چه حد صنعت گردشگری ضعیف تر خواهد شد؟

هر سلام خداحافظي اي هم دارد.

 

چهارشنبه 28/9/1386 - 7:55 - 0 تشکر 19825

.:.مرجان آسمانی.:.

نمیدونم باید چی گفت!
یعنی واقعااین همه پلیسسسسسسسسسسس نمیتونند جلوی یه همچین آدمیو بگیرند؟؟؟
ایران باید جوابگو باشه!
هر چیزی امکانش هست!
اصفهان ممکنه اون جذابیت خاصش رو از دست بده!
واقعا که....

روزی تو خواهی آمد از کوچه های باران
تا از دلم بشوئی غمهای روزگاران...
چهارشنبه 28/9/1386 - 9:8 - 0 تشکر 19841

سلام

این موضوع واقعا تأسف برانگیزه تا این اتفاق نیفتاده بود همینجوری می گفتن ایرانی ها تروریستن چه برسه به حالا دیگه واویلا.من واقعا برای نیروی انتظامی کشورمون متأسفم نمی دونم چی باید بهشون گفت!الان مملکت ما شده فقط حرف هیچ کس به گفته هاش عمل نمی کنه.البته شاید این ضعف بیشتر واسه اینه که این اتفاق تو شهرستان اتفاق افتاده و الا اگه تو تهران بود تا حالا..............

ای مظلوم شهرستانی ها!!!!!!

اصفهان رو نجات بدین............

یا علی

 • من کوير تشنه کامم
 • مهلتم ده تا بيايم
 • جرعه يي ده تا بنوشم
 • آري آري من کويرم
 • اي خداي مهربانم
 • مهلتي ده تا بجوشم
 • از دل همچون کويرم
 • چهارشنبه 28/9/1386 - 11:50 - 0 تشکر 19856

  واقعا که...

  آبروی اصفهان و ایران رو برد... با این کارش غربی ها که منتظر بهانه هستند دوباره به ایران تهمت می زنند و  ایران رو تروریست حساب می کنند

  در ضمن با این کارش خیلی از جهانگردان رو برای سفر به اصفهان منصرف کرد 

  لحظه ها را گذراندیم تا به خوشبختی برسیم غافل از آن که لحظه ها همان خوشبختی بودند
  چهارشنبه 28/9/1386 - 14:21 - 0 تشکر 19875

  سلام

  abie_bicranزیاد ناراحت نباش هیچ زمانی فرهنگ و تمدن ایران برای ادمهای عاقلی که در کشورهای دیگر قرار دارن با اینجور چیزها زیر سوال نمیره.کی گفته ایران تروریسته؟اینها همه تبلیغاتهای مطبوعاتی که میخوان ایران رو خراب کنن و حتی مردم همون کشور هم زیاد به حرفهای مطبوعاتشون توجه نمیکنند

  موفق باشید

  پنج شنبه 29/9/1386 - 3:56 - 0 تشکر 19945

  سلام دوستان عزیزم

  ممنون از همه دوستان.

  جناب طالبی عزیز از شما هم ممنون که تجربیات خارج رفتنتونو واسه ما گفتین. ولی حقیقتا اینطوره؟ یا شاید دوست داریم که این طور تصور کنیم؟ واقعا ملت های دیگه از ایران خوششون میاد؟ از مردم ایران؟ آیا فکر نمی کنن که ایران (در حقیقت بعضی از مسلمانان) تروریست هستند؟ واقعا این گونه نیست. ولی خبرگذاری ها اجازه میدن که همه مردم اینها رو بفهمند؟ به نظر من که این طور نیست. و به خاطر خیلی از مشکلاتی که ایران داره (مثلا حجاب خانم ها) باعث شده که توریست کمتری به ایران بیاد.

  و ...

  و البته در این سالها لکه حامی تروریست بودن به ایران چسبیده که پس از تولید لکه شوی تاژ (رنگین تاژ , مشکین تاژ و روشن تاژ) داشت کم کم پاک میشد. ولی کشته شدن یک توریست فرانسوی آنهم در ایران باعث نمیشه که دو مرتبه نگرش های منفی سوی ایران متوجه شه؟

  هر سلام خداحافظي اي هم دارد.

   

  پنج شنبه 29/9/1386 - 15:0 - 0 تشکر 19975

  سلام

  abie_bicaranاین که میگن مسلمانان تروریستن این دلیل مشخصی داره که انها میخواهند اسلام و مسلمانان را بد جلوه دهند این کار را هم اعراب زمان پیغمبر هم میکردند و یا اگر میگن ایران تروریسته غیر از اینه که توی امریکا یک نفر میره با اسلحه چند تا دانش اموز رو میکشه .اینها همه حرفهای مطبوعاتشونه نه حرفهای مردمشون. شما تا به حال دیدید با مردمشون مصاحبه کنند و اونها بگن ایران تروریسته.اگر این جور بود مگه از همه دنیا نیومدن تو اصفهان شما برای المپیاد فیزیک.من در انجمن انگلیسی دیدم که شرکت میکنید پس زبان انگلیسیتون خوبه میتونید برید با مردم کشورهای دیگه حتی امریکا(که بیشتر این شعارها علیه ایران از دولتمردان انهاست) چت کنید ببینید همه اونها هم همین نظر رو نسبت به ایران دارن مسلما اینطور نیست.و اگر هم چندتایی تحت تاثیر این شعارها قرار گرفته بودن  این وظیفه ماست که فرهنگمون رو به انها بشناسونیم (اگر همه در تاپیک  یک ایده خوب دیگه mohsen_yahoo شرکت کرده بودید اون وقت این کار خیلی اسون میشد.

  موفق باشید

  پنج شنبه 29/9/1386 - 16:0 - 0 تشکر 19982

  سلام

  آبی ناراحت نباش چونکه ما کاری به حرف های آنها نداریم اونا هرچی می خواند فکر کنند در همین فرانسه سالی چندین وچند توریست در این کشور کشته می شوند و برای ما چون تازگی دارد اینقدر من و شما را اذیت کرده و ذهنمان را به خود مشغول کرده ولی شما بعضی از اصفهانی ها هم خیلی ترسیدید مثلاً دانشگاه ها خلوت شده من این قاتل را پی روز دیدم و از بغل من هم رد شد یک زن که بغل من بود اینقدر ترسید که داشت سکته می زد و متا سفانه 110 بعد از 30 دقیقه آمد که دیگه اون رفته بود 

  پنج شنبه 13/10/1386 - 18:13 - 0 تشکر 22031

  خانم ابی بی کران برای خودم متاسف شدم که هم شهری شما هستم در زندان های همین فرانسه مدتی پیش یک ایرا نی کشته شد کسی جوابگو نبود حالا بر حسب اتفاق یک نفر اینجا کشته شده همه دنبال قاتل هستند وزارت امور خارجه دخالت کرده شما اینطور فضاوت می کنیدمساله حجاب وتروریست بودن مسلمانهارا هم مسکوت می گذارم چون نشان دادید که اهل بحث منطقی نیستید

  جمعه 14/10/1386 - 2:23 - 0 تشکر 22185

  سلام نسیم سحری عزیز

  خوبی همشهری؟ در عوض من خیلی خوشحال شدم که همشهری شما هستم و همشهری خودم اینگونه برداشت کرده.

  مطمئن باشین که خود من هم قبول دارم که ایران و اصفهان به هیچ وجه تروریست پرور نبوده و همیشه مهد پرورش هنرمندان و ... بوده. و لازم نیست شما برای من دلیل بیاورید  که اینگونه نیست. من میگم کسایی که می خوان بحث کنن برن با اروپاییان و جوامعی که تصور تروریست بودن ایرانیان را دارند بحث کنن و واسه اونها دلیل بیارند. مطمئنا ما خودمون می دونیم که این گونه نیستیم و تمدن 4 یا حتی 5 هزار ساله داریم.(چون به تازگی کوزه های قدیمی تر از گذشته در محله اصفهان از جمله محله سبزه میدان کشف شده.) ولی اینگونه به نظر می رسد که به شهر توریستی اصفهان لکه ننگی بچسبد به نام شهر تروریستی.

  و خداییش هم اینگونه خواهد بود.

  در ضمن دوستایی که فکر می کنین من یه وطن فروش خائن هستم , باید بگم من عاشقانه ایرانم را دوست دارم و حاضرم جان خودمو واسش فدا کنم.

  البته ایرانی که پادشاهش کوروش بود و عدالتی که در آن وجود داشت چشم جهانیان را مات کرده بود.

  اگه فکر می کنین که من به ایران عزیزم لکه های نامربوط می چسبانم و ... می تونین از دوستانی که بهم نزدیک تر هستند مثلا کویر تشنه و نیلوفر آبی و گلریز و مجیک ام پی فایو و ... بپرسید.

  باز هم از لطف دوستم که این گونه مرا بی جا توبیخ کردند به خاطر برداشت اشتباهشان سپاسگزارم.

  هر سلام خداحافظي اي هم دارد.

   

  دوشنبه 24/10/1386 - 1:20 - 0 تشکر 24100

  درسته که این اتفاق در ایران و اصفهان افتاده  اما دلیلی بر تروریست بودن ایرانی ها نیست.
  در کشورهای اروپایی که خودشونو مهد فرهنگ و تمدن میدونن هر روزه100ها اتفاق و جنایت بدتر از این رخ میده اما کسی به این کشورها به چشم تروریست نگاه نمیکنه  !!!!!!!!!!
  حالا چرا نمی دونم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  در کجاي اين فضاي تنگ بي آواز من کبوترهاي شعرم را دهم پرواز
  برو به انجمن
  انجمن فعال در هفته گذشته
  مدیر فعال در هفته گذشته
  آخرین مطالب
  • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
   آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
  • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
   جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
  • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
   خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
  • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
   پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
  • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
   اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.