کتاب و کتابخوانی (بازدید: 950)
شنبه 4/2/1389 - 14:25 -0 تشکر 197084
کتاب بازنشستگی

بازنشستگی

 

بازنشستگی : مردی در مرور گذشته خود به اختلاسی که در اداره دست زده بود فکر می کند. رئیس با یادآوری دوباره این ماجرا او را برای ماموریت به شهرستان دیگری روانه می کند.
کتاب دوم : داستانهای دیگر
پشت شیشه مشجر : مردی که به تازگی از اداره اخراج شده بود روزی از طریق رئیس سابقش به به خانمی معرفی می شود تا برای او کار کند.
بین خواب و بیداری : شهبازی کارمند ادره ای است که در حال بازنشتگی است. اتفقاتی برای او می افتد که او نمی تواند تشخیص دهد کدام خواب و کدام حقیقت است.
پوسترهای دوپولی : زمان اوایل انقلاب است اولین انتخابات ریاست جمهوری. صداقتی کارمند یک ادراه است و در آنجا به یکی از همکارانش بدهکار است. او می خواهد با فروش پوستر بنی صدر پولی بدست بیاورد و بدهی خود را بپردازد.
اصلا خوشم نیومد. به نظر من کتاب چیزی برای گفتن نداره.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی