انجمن ها > انجمن حوزه علميه > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
حوزه علميه (بازدید: 9885)
شنبه 4/2/1389 - 13:59 -0 تشکر 197068
ثبت‌نام اسکان درشهرک مهدیه (ویژه طلاب ساکن قم)

فرم ثبت نام

 

http://mortn.ir/index.aspx?siteid=35&siteid=35&pageid=2295

 

ثبت نام از تاریخ 11/2/1389

لغایت 14/02/1389 

   

مدیر انجمن حوزه علمیه 

تماس بامن:

forum:www.mahdiyavar.mihanbb.com

e-mail:ya_lasaratelhosain@yahoo.com


 

شنبه 4/2/1389 - 13:59 - 0 تشکر 197069

راهنمای ثبت‌نام اسکان درشهرک مهدیه

1- ابتدا شرایط وامتیازات لازم را بدقت مطالعه فرمایید.
2- جداول مشخصات فردی خود را کاملاً صحیح تکمیل نمایید.
3- جدولهایی که در کنار آنها علامت* قرمز رنگ وجود دارد حتماً پُر نمایید.
4- موقع تکمیل گزینه‌های امتیازات حتماً به گزینه‌هایی علامت بزنید که نسبت به آنها بتوانید گواهی رسمی از معاونت‌های مربوطه‌ی مرکزمدیریت حوزه‌های علمیه ارئه نمایید.
5- درصورتی که میزان امتیازات متقاضیان مساوی وتعداد منازل موجود درشهرک مهدیه موقع واگذاری کمتر از تعداد متقاضیان باشد؛معرفی طلاب محترم جهت اسکان به شهرک مهدیه با قرعه‌کشی انجام خواهد شد.
6- جهت برخورداری از امتیازات تبلیغ تأیید وگواهی معاونت محترم تبلیغ الزامی است.
7- جهت برخورداری از امتیازات حفظ تأیید وگواهی معاونت محترم تهذیب الزامی است.
8- جهت برخورداری از امتیاز پژوهشی تأیید وگواهی معاونت محترم پژوهش الزامی است.
9- جهت برخورداری از امتیازات نیروهای اجرایی تأیید وگواهی معاونت محترم امورحوزه‌های علمیه الزامی است.
10- جهت برخورداری از امتیاز استادی ، رتبه‌های تحصیلی و منتخبین جشنواره‌های علمی تأیید وگواهی معاونت محترم آموزش الزامی است.
11- امتیاز اجاره‌نشینی فقط به مستأجربودن درشهر مقدس قم تعلق می‌گیرد.
تبصره:- (کسانی که نسبت به اجاره‌نشینی از دفتر مقام معظم رهبری دام ظله العالی مساعده دریافت نمی‌کنند جهت برخورداری از امتیاز مستأجری ارائه کپی اجاره نامه‌ها الزامی است.)

   

مدیر انجمن حوزه علمیه 

تماس بامن:

forum:www.mahdiyavar.mihanbb.com

e-mail:ya_lasaratelhosain@yahoo.com


 

شنبه 4/2/1389 - 14:1 - 0 تشکر 197070

شهرک مهدیه

آغاز ثبت نام شهرک مهدیه

آغاز ثبت نام شهرک مهدیه

حجت الاسلام والمسلمین ملک‌دار عنوان کرد: در سال گذشته آیین‌نامه جدید شهرک مهدیه تصویب و مطابق آن ثبت نام از روز شنبه 28 فروردین با مراجعه به سایت معاونت امور طلاب صورت می گیرد.

وی با اشار به شرایط ثبت نام، اظهارداشت: تاهل، در اختیار نداشتن مسکن ملکی یا وقفی در قم یا شهرستانها، عدم توانایی پرداخت اجاره، حسن سابقه، تایید صلاحیت با استعلام از معاونت آمار و بررسی، داشتن پرونده فعال در مرکز مدیریت حوزه، اشتغال مستمر به تحصیل، تدریس یا تحقیق، اتمام سطح یک (پایه ششم)، تلبس دائم به لباس روحانیت، عدم اشتغال تمام وقت در سازمان ها و نهادها ، پیشرفت تحصیلی طبق برنامه حوزه و کسب 20 امتیاز از 100 امتیاز تعیین شده از شرایط ثبت نام در شهرک مهدیه به شمار می‌رود.

معاون امور طلاب و دانش آموختگان تصریح کرد: امتیازات در 8 گروه تقسیم بندی شده است؛ بنابراین امتیاز ایثارگران ، حافظین قرآن و نهج البلاغه، اساتید سطوح مختلف، نیروی‌های اجرایی رسمی و قراردادی تمام وقت ، محققین و پژوهشگران ، مبلغین ، امتیاز‌های تحصیلی و متفرقه مانند هر سال، اجاره نشینی یا ساکن بودن در مناطق محروم کشور از جمله امتیازات است، طلاب برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اطلاع رسانی این معاونت مراجعه نمایند.

* تغییر مدیریت شهرک مهدیه

وی افزود: با توجه به تغییر مدیریت شهرک مهدیه و انتخاب حجت الاسلام آراسته به عنوان مدیر عامل شهرک، در بخش خدمات شهری، امنیت ، آموزش و پرورش و مدارس ، فضاهای تفریحی و ورزشی تغییراتی حاصل خواهد شد و روند بهتری را در آینده شاهد خواهیم بود.

حجت الاسلام والمسلمین ملک‌دار افزود:2 هزار واحد از 5 درصد تا 80 درصد پیشرفت ساختمانی داشته است و در شهریور ماه نیز حدود 300 واحد واگذار می شود .

   

مدیر انجمن حوزه علمیه 

تماس بامن:

forum:www.mahdiyavar.mihanbb.com

e-mail:ya_lasaratelhosain@yahoo.com


 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی