دانش و فن آوری (بازدید: 6963)
پنج شنبه 2/2/1389 - 18:21 -0 تشکر 196815
طریقه ی استفاده از کامپیوتر به جای تلفن


بیشتر مودم های موجود در بازار کامیپوتر از سرویس تماس از طریق کامپیوتر را پشتیبانی می کنند و به ما اجازه می دهند که بتوانیم از مودم نه تنها ابزاری برای کانکت شدن به اینترنت بلکه وسیله ای برای تماس از طریق کامپیوتر به تلفن ثابت یا همراه از انها استفاده کنیم. با استفاده از یک نرم افزار خوب می توان از کامپیوتر به عنوان یک تلفن ثابت استفاده کرد که نیاز به وسایل زیر دارید.
1-هدفون برای صحبت و شنیدن سخنان طرف مقابل
2-خط تلفن و قابلیت پشت خطی (تلفن هایی که قابلیت پشت خطی ندارند می توانند از طریق کد دستوری زیر برای فعالسازی پشت خطی بر روی تلفن ثابت خود استفاده نمایید. به یاد داشته باشید برای انجام این کار مراحل زیر را دنبال کنید: تلفن را بردارید تا بوق آزاد آن را بشنوید حال کد #43* را شماره گیری کنید و سپس تلفن را قطع کنید. حال تلفن شما دارای سرویس پشت خطی می باشد.

3-نرم افزار زیر را که تبیان نیز آن را در بخش دانلود سایت خود قرار داده دانلود نمایید و از امکانات بی نظیرش نهایت استفاده را ببرید. صفحه ی دانلود نرم افزار

زندگی چیدن سیبی است باید چید و رفت / زندگی تکرار پاییز است باید دید و رفت

زندگی رودی است جاری که هرکه آمد شادمان / کوزه ای پر کرد و رفت . . .

پورتال بندری های خونگرم

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی